O czym chcesz poczytać na blogach?

Trader joe's

Dziennik odchudzajacej sie

Ockhama.
(Nie, nie, to żywa osoba, a nie zasada logiczna polegająca na tym, zeby nie mnożyć bytów ponad potrzebę ;)))

Co potrzeba:
- poledwica, rzecz jasna. Ilosc w zasadzie dowolna
- suszone sliwki (uzylam tych z Trader Joe’s)
- czysty sok z żurawin
- miód
- śliwowica
- mąka kartoflana
- sol, pieprz, czosnek w proszku albo barbeque sos

Poledwice myjemy i dokladnie wysuszamy, solimy, pieprzymy i obsypujemy czosnkiem.

aga-baba-jaga blog

W zasadzie dzwonil headhunter Billy, informujac swoim niezmiennie seksownym brytyjskim akcentem, ze przykro mu bardzo, ale tym razem akurat wybrali kogos innego, nie mnie, what a surprise.

Dopszzz, poszlam w miedzyczasie do Trader Joe's (po m.in. ichnie chipsy), a nastepnie do Stop&Shop (po m.in. tonic oraz lody chunky monkey) i jest mi moze o 3% lepiej. Grunt to zdrowo sie odzywiac, co nie? (bez obaw jednako, na ogol odzywiam sie znosnie).

A w.

....---Ashley Tisdale---... - Onet.pl Blog


26 czerwca 2011r.- Ashley została zauważona jak opuszczała sklep spożywczy Trader Joe’s w Toluca Lake, Kalifornia. Wcześniej wraz ze swoją siostrą Jennifer była na treningu w siłowni o czym poinformowała na swoim twitterze.

Siłownia z moją.

she looks like a real thing.

Z drugiej strony to nie… Ciężko sie zmobilizować, ale milo potem wspominać. Czas zatem sie zmusić i uwolnić strumień asocjacji… Egzaminy, samoloty, New York City, taksówki, 3 pokojowo-2 łazienkowa suite, karty i elektronika, Trader Joe’s z niebotycznymi kolejkami, mozaika, cukier i sól, “In zich” i Sheahter, jidyszyści, archiwa, biblioteki, sklepy, Broadway i jego publiczność, M. i poparzone stopy, szalona, lubiąca wszystkich K., kochana, zeszłoroczne.