O czym chcesz poczytać na blogach?

Toyota corolla

Samochody

  Informacje

Toyota Auris i Corolla

Może już czas pokazać to co proponuje aktualnie Toyota w najważniejszym segmencie. Nastąpił rozdział modeli: Corolla zostanie tylko sedanem, samochodem dla ojców, statecznych, odpowiedzialnych, z rodziną. Wersja hatchback jest dla młodszej klienteli, odważniejsza stylistycznie całkiem nowa konstrukcja i nowa nazwa – Auris.

Tak wygląda Nowa Toyota Corolla

blog Panek

 • piątek, 17 lutego 2012
  • zgoda dla nowych...

   Toyota Auris należy do niższej klasy śreniej aut, do segmentu C. 0 l, 2. Toyota Auris pojawiła się po raz pierwszy w przemyśle motoryzacyjnym w lutym roku 2007. Wersja japońska Toyoty Auris posiada siedmiobiegową skrzynię zmiany biegów automatyczną. Państwami, w których produkuje się Toyotę Auris są Wielka Brytania, Turcja, Kanada.
  Jest w bardzo dużą przestrzeń wewnątrz pojazdu. W Toyocie Auris z silnikiem wysokoprężnym diesel zużycie paliwa rozciąga się od 5. Na świecie spotkać możemy jeszcze odmienne określenia dla Toyoty Auris. 4 litra. W Australii jest to w dalszym ciągu Toyota Corolla, natomiast w Japonii - Toyota Blade. Minimalna objętość bagażnika w Toyocie Auris mobile.de 354 litry, natomiast największa objętość to 761 litrów. W wersji europejskiej Toyota Auris jest wyposażona w trzy typy skrzyni zmiany biegów, a mianowicie.

 • Australia 2008

  „motoaustralijski” bardzo mnie zaskoczyło. Na drodze czuję się jak ryba w wodzie. Woda była mętna tylko przez pierwszy kwadrans kiedy odpowiednie półkule mózgu poprzestawiały kilka mebelków i moje pierwsze prawie 1000 km w weekend stało się faktem. Toyota Corolla 1.8 to samochód, który nie daje poczucia wielkiej mocy „pod nogą” ,ale też nie jest ta moc na tutejszych drogach do niczego specjalnie potrzebna. Wszyscy tutaj jadą jak pokorne owieczki.

  dom pod lasem

  PLENER. DROGA DOJAZDOWA DO HACJENDY FERNANDO. DZIEŃ

  Na poboczu drogi obok bryczki stoi oparty o płot MĘŻCZYZNA i patrzy przed siebie. Jedno z kół bryczki jest urwane. Konie z zaprzęgu spokojnie skubią trawę. Nagle podjeżdża toyota corolla. Zatrzymuje się. Za kierownicą siedzi RICARDO, a obok ARABELLA robi na drutach. MĘŻCZYZNA pochyla się do otwartego okna.

  MĘŻCZYZNA
  Przepraszam pana bardzo młotek ma pan może?