O czym chcesz poczytać na blogach?

Toya

Michael Jackson - m-i-c-h-a-e-l-l - Onet.pl Blog

ŚmierciMichaela Jacksona, rozpoczął się we wtorek (27 września) w Los Angeles. Osobisty lekarz króla muzyki pop nie przyznaje się do winy. Odpowiada z wolnej stopy po wpłaceniu 75 tysięcy dolarów kaucji.

Do sądu przybyli rodzice Jacksona, jego siostry Janet i La Toya oraz inni członkowie rodziny. Przed gmachem sądu zebrali się fani piosenkarza. Wielu.

Witamy w Klanie Nadziei. Tu każdy znajdzie dla siebie miejsce. - Onet.pl Blog

.
Anaye
Varita
Kadar
Toya
*Przywódca:
*Przywódczyni: Anaye

*#Przywódca2:
*#Przywódczyni2:

*#Zastępca:
*#Doradca:

●●●●●●●●●●●●●●●●●
*Gł. Wojownik:
Wojownicy:
*Gł. Mag: Kadar
Madzy:
*Gł. Szpieg:
Szpiedzy:
*Gł. Zwiadowca:
Zwiadowcy:
*Gł. Zabójca:
Zabójcy:
*Gł. Myśliwy:
Myśliwi:
*Gł. Zielarz: Varita
Zielarze:
*Gł. Szaman:
Szamani: Toya
*Gł. Medyk:
Medycy:
Opiekunowie zwierząt:

Straż dzienna:
Straż.

Why doesn't rain, rain, rain... - Onet.pl Blog

Wystraszoną, ale panował ogólny spokój. Elizabeth westchnęła kilka razy i zaczęła mówić. Najpierw rozmawiała po kolei z każdym z naszych towarzyszy, dopiero na końcu zwróciła się do nas.

-Każdy z was przed przyjęciem tego zadania dostał do ręki teczki z aktami i życiorysami całej rodziny Jacksonów. Za chwilę zaopatrze was w jeszcze inne dosyć ciekawe rzeczy, jak np. kalendarze, ulotki, bilety, które zabraliśmy podczas wizyty w ich mieszkaniu a wydają nam się interesujące. To, że naszymi głównymi podejrzanymi jest La Toya i Jermaine, nie oznacza, że nie będziemy obserwować rónież innych członków rodziny. Ale do tego mamy wyznaczonych już ludzi. Będą oni za nimi chodzić, sprawdzać co robią i jak się zachowują. Niestety, do tej pory myśleliśmy, że mamy z rodziną Michaela przyjacielskie kontakty i dażą nas oni zaufaniem, no ale cóż.. Od razu uprzedzam, że jeszcze dzisiaj po przylocie do Ameryki, jedziemy do wcześniejszej kryjówki Michaela, gdzie mój szef wytłumaczy wam jak się sprawy mają. Tutaj nie ma odpoczynku. Pracujemy tyle ile damy radę. Podejmując się tej sprawy.

gaderadon blog


No i się stało, Gadzina znowu zaszalała w dniu 6 sierpnia 2007 r. oznajmiono mi, że przeszedłem pozytywnie wszystkie etapy rekrutacji - czyli innymi słowy dostałem pracę.
Teraz czeka mnie przeprawa u obecnego pracodawcy - ojj chyba nie będzie łatwo - no ale takie jest życie!

Chciałbym tutaj podziękować BARDZO SERDECZNIE Acidowi za ... On już wie za co!
Dziękuję!!!

Dzisiaj Gadzina załatwia różne dziwne sprawy no i jakby tego było mało wdał się w dyskusję /o mały włos a była by to awantura na fajerki/ w TV TOYA na temat weksli /in blanco/, które bardzo chętnie są wystawiane przy podpisaniu umowy o korzystaniu z usług TV kablowej ale już gorzej jest z ich zwrotem - argument pana zza biurka mnie powalił -

koleś z TV TOYA:
system nawalił i nie mogę sprawdzić czy wszystkie Pana wpłaty są uregulowane a wziązku z tym nie mogę wydać weksla,


abonent:
kiedy mogę przyjść odebrać weksel,


koleś z TV TOYA:
jak Pan chce to może Pan poczekać 2 godz. albo.

ruch na rzecz praw zwierząt AnimAliA

A w nim lista wege sklepów, informacje o AnimAliA, animalistyczny kalenardzyk na październik oraz Trochę Refleksji Edgara.

numer 2
www.toya.net.pl/~alt/wegelodz/wegelodz2.pdf
rozwijamy skrzydła! W numerze bardzo ciekawy artykuł o wegetariańskim żywieniu zwierząt domowych (psów i kotów). Poza tym praktyczny poradnik Jak i Gdzie kupić buty nie ze skóry zwierzęcej (wraz z listą firm takie buty produkujących oraz adresami sklepów, gdzie można je kupić).


numer 2b

www.toya.net.pl/~alt/wegelodz/wegelodz2b.pdf