O czym chcesz poczytać na blogach?

Tower of london

TOWER OF LONDON

I jabłko
* pierścień królewski
* zbroje

Traitors Gate, Brama Zdrajców nazywana była wcześniej Bramą Wodną i używana była jako brama zaopatrzeniowa. W czasach, gdy Tower była więzieniem, wpuszczano przez nią więźniów. Wszyscy "ważni" więźniowie przez nią przechodzili w drodze do Tower.

Kruk przygląda się zmianie warty..

TOWER OF LONDON
Witam na mojej stronie blogu o twierdzy londyńskiej

losiulek{licznik}

London!!!
WRÓCIŁAM!!! niestety.... Tam było poprostu określając to jednym słowem zajebiście!!!!!! Oprócz podróży bo to była mordęga okropna. Pierwszego dnia zwiedzaliści Tower of London i Tower bridge a także Katedre św. Pawła. W tower of london było nudno! Po zwiedzaniu w końcu pojechaliśmy pociągiem (a pociagi tam sa zajebiste, ciche, ładne, czyste, nieśmierdzące.

Odkryj naturalne piękno z kosmetykami Oriflame - bloog.pl

Pocięty na dziewięć
głównych kamieni, włączając w to największy brylant Cullinan 1, zwany Gwiazdą Afryki, 550.20 karatów. Znajduje się on w brytyjskim skarbcu królewskim, w Tower of London.


Podziel się:

Trackback:.

...moj kawalek swiata...

Tu nie ma concierga, nikt nie przychodzi i nie przynosi mi do drzwi garniturow z pralni i nie przemykam sie juz codziennie wsrod drapaczy, ale... teraz mieszkam tylko 15 minut spacerkiem do Tower of London, z balkonu widoczna marina, w oddali moje Kanary, cicho jak na wsi oraz... ooolbrzmymi salon, nowoczesna kuchnia z jadalnia i poki co swietne wspollokatorki. Pod spodem kilka fotek naszego.