O czym chcesz poczytać na blogach?

Tower defense 4

ForeverGamex

Ś C P S N       1234567 89101112

      REPLY
    • QUOTE

    Naprawdę świetna minigierka. Gatunek tower defense był popularny od kilku lat, a dopiero pop cap wpadło na pomysł by to jakoś ogarnąć i wydać zdatny do spożycia tytuł.

Gry po Polsku

Porwał profesor Columbię, aby urzeczywistnić swój plan i zostać nieśmiertelnym poprzez złożenie jej w ofierze i splądrowanie tubylczych świątyń!

Komentarzy: 0 Podniebne Taxi 4: Ściśle Tajne 2011-11-16 Żywą wodę broniąc też swych robotników! "Nowy Jankes na dworze króla Artura" dostarczy wspaniałej taktycznej rozrywki zwolennikom prostych w obsłudze gier typu tower defense. Nowy Jankes na dworze króla Artura Gra
* 40 poziomów
* 8 budynków
* 4 lokacje
* 6 zaklęć
* Samouczek

Najnowsze gry na PC od Alawar

Odszukać ukryte rzeczy, rozwikłać zagadki i znaleźć wskazówki dotyczące własnej tożsamości!

Skomentuj [0]

Build-A-Lot 4: Power Source 2012-03-06


Build-A-Lot 4: Power Source – Pomóż rozwijać i upiększać miasta!
Gatunek:

Żywą wodę broniąc też swych robotników! „Nowy Jankes na dworze króla Artura” dostarczy wspaniałej taktycznej rozrywki zwolennikom prostych w obsłudze gier typu tower defense.
Więcej Informacji, do pobrania Nowy Jankes na dworze króla Artura, zrzuty ekranu, podobne gry – na CasualGameBox.PL

Skomentuj [0]

Big Game Bang

Mi się Little Big Planet. Prosta w obsłudze, ale dosyć rozbudowana jeśli idzie o liczbę możliwych do podjęcia akcji. Bardzo odprężająca.

Bardzo spodobał mi się także PixelJunk Monsters Deluxe. Prosty gameplay (klasyczny tower defense), bardzo ładne wykonanie, świetny klimat.

PixelJunk przenosi nas do produkcji niezależnych, wśród których pierwsze miejsce na pewno zajmuje Machinarium. Nie jestem wielkim miłośnikiem przygodówek, tak naprawdę w życiu ukończyłem może ze trzy produkcje z tego gatunku,.