O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Tower defense

ForeverGamex

   21st, 2010
  • REPLY
  • QUOTE

  Naprawdę świetna minigierka. Gatunek tower defense był popularny od kilku lat, a dopiero pop cap wpadło na pomysł by to jakoś ogarnąć i wydać zdatny do spożycia tytuł.

Gry po Polsku

Przenieś się w czasie i dostarcz królowi żywą wodę broniąc też swych robotników! "Nowy Jankes na dworze króla Artura" dostarczy wspaniałej taktycznej rozrywki zwolennikom prostych w obsłudze gier typu tower defense. Nowy Jankes na dworze króla Artura Gra
* 40 poziomów
* 8 budynków
* 4 lokacje
* 6 zaklęć
* Samouczek
Pobierz za Darmo Nowy Jankes na dworze króla Artura

Najnowsze gry na PC od Alawar

Opis gry:
Przenieś się w czasie i dostarcz królowi żywą wodę broniąc też swych robotników! „Nowy Jankes na dworze króla Artura” dostarczy wspaniałej taktycznej rozrywki zwolennikom prostych w obsłudze gier typu tower defense.
Więcej Informacji, do pobrania Nowy Jankes na dworze króla Artura, zrzuty ekranu, podobne gry – na CasualGameBox.PL

Skomentuj [0]

Fishdom H2O: Hidden Odyssey

Big Game Bang

Planet. Prosta w obsłudze, ale dosyć rozbudowana jeśli idzie o liczbę możliwych do podjęcia akcji. Bardzo odprężająca.

Bardzo spodobał mi się także PixelJunk Monsters Deluxe. Prosty gameplay (klasyczny tower defense), bardzo ładne wykonanie, świetny klimat.

PixelJunk przenosi nas do produkcji niezależnych, wśród których pierwsze miejsce na pewno zajmuje Machinarium. Nie jestem wielkim miłośnikiem przygodówek, tak naprawdę w życiu ukończyłem.

Pobierz nowe gry i Graj online za darmo!

Rozmiar: 55 Mb
Przenieś się w czasie i dostarcz królowi żywą wodę broniąc też swych robotników! „Nowy Jankes na dworze króla Artura” dostarczy wspaniałej taktycznej rozrywki zwolennikom prostych w obsłudze gier typu tower defense.
Dodatkowe informacje – http://casualgamebox.pl/new-yankee-in-king-arthurs-court.html

11:08, casualgamebox
.

Tower defense 4

android - bloog.pl

Się w czołówce są darmowe.

Liczba płatnych gier jest o wiele większa od aplikacji. Na pierwszym miejscu znajduje się „Retro Defense", bardzo dobre wcielenie gier z serii tower defense. Gra jest dość droga, kosztuje $4,99, liczba ściągnięć mieści się w przedziale 1000-5000. W sumie taki sam zakres download'ów ma 8 najpopularniejszych płatnych gier.

Statystyk Android Market nie powalają na kolana,.

Gry Akcji - Darmowe gry akcji online

  do ulubionych
Maria został zaatakowany przez żądne krwi potwory. Ocal go walcząc z najeźdźcą! Wykorzystaj swoje superbronie i załatw wszystkie potwory zanim będzie za późno. Gra przypomina nieco grę tower defense. Musisz rozmieścić postacie Mario na trasie którą będą szły potwory. Im więcej ich będzie tym więcej szkód wyrządzisz przeciwnikowi. Po ukończeniu każdego poziomu awansujesz do.