O czym chcesz poczytać na blogach?

Tower bridge

henryk blog

Się delektować pięknotą, perłą w koronie miast europejskich, z których ten właśnie jedyny nad Tamizą Londyn, oddaje to czego nie da się odczuć w jakimkolwiek innym.
Kiedy około godziny dwudziestejtrzeciej przekraczaliśmy London Bridge, w oddali widać było Tower. Wielki, majestatyczny Tower Bridge. Widok nie do opisania, piękny i cudny.... A my mknęliśmy dalej przed siebie w kierunku niby znanym, lecz nie do końca, podnieceni niczym pierwszoklasi na wyjazd do ZOO wrocławieskiego. Jechaliśmy tak.

Mój zachód słońca

Trzy tygodnie kustykania przez bolaca prawa stope.

Obrazek spod Big Bena: Policjant o numerze CW T112 na pagonach, proszacy o papiery czlowieka z tabliczka na szyi

>>Sharon Blair Bush
have done Twin Towers Crime
to launch their War of Terror
I accuse Tony Blair of TREASON
I want Blair to answer charges
before the Bow Street
Magistrates Court of Law<<


Spotkanie na koncu swiata, czyli.!!
National Gallery i te wszystkie Rembrandty, Rubensy, Monety, Cezanny

SWIERSZCZE GRAJACE W JEZYNACH W SOUTH NORWOOD COUNTRY PARK. Objadlam sie nimi do nieprzytomnosci:)

Czlowiek z lasica na smyczy (sic!) na Tower Bridge:)

Zaproszenie do Bangladeszu od szychy o imieniu Khaled:)

Szary lis na rogu Broadshaws Close i Kings Road, gdzie sobie mieszkam.

I cudowny, sloneczny glos od czasu do czasu, na szczescie nie tylko w.

czekoladowa-beza.blog

Fajnie i troche przerazajaco bo naprzyklad mozna obejrzec sceny z najslawniejszych opowiesci o Sherlocku i rekwizyty takie jak laleczka voodoo, ktora wyglada jak "zywa" mumia dziecka. Brrr...:) Poza tym oczywiscie zaliczylam takie slawy jak Big Ben, Tower wlacznie z Tower Bridge (jak bylismy blisko srodka mostu to poszedl komunikat, ze mamy sie stamtad zmywac, bo beda go otwierac bo stateczek plynie, wiec widzielismy jak sie otwiera i zamyka i bylo pieknie bo w nocy:)), oczywiscie Houses of Parliament, Palac.

Hermiona i Draco... Czy to możliwe?! - Onet.pl Blog

Pieniądze.

- Hm… Trzeba się skonsultować w tej sprawie z Dyrektorką. Nie zawracajmy sobie tym głowy. – wstałam, zabrałam naczynia i powiedziałam.

– Pamiętasz co mi obiecałeś?! Idziemy dziś zwiedzać Tower Bridge!!

Pozmywałam (jak mugol!!) naczynia, przebraliśmy się i ruszyliśmy na główne ulice Londynu. Mogliśmy udawać do woli zgrane małżeństwo. Ta rola nie sprawiała nam najmniejszej trudności!

 

Blog englishman73

Zmałymi poprawkami dotrzeć do Londynu.
Ale to nie wszystko. Udało nam się ustalić na przyszłość (wakacje to czas najazdu znajomych) całkiem ciekawy i nie męczący plan zwiedzania.
Obejmuje najważniejsze miejsca, m.in. takie jak: Tower Bridge, Parlament, Big Ben, domki: Królowej  (ładny mi domek)  i Premiera, oraz katedrę katolicką (nie mylić z katedrą św. Pawła), no i oczywiście Oxfortd Street (najważniejsza ulica dla kobiet żądnych zakupów).

"Nie bój się zmiany na lepsze,więc się zastanów..."

Koszulki z takimi nazwiskami jak Zidane, Henry, Ribéry, Makélélé, Thuram, Coupet, Govou, Trezeguet, Wiltord itd mówią same za siebie. Po Paryżu przyszedł czas na Londyn. Tam również nie zabrakło atrakcji. Takie miejsca jak Big Ben, Tower of London, Tower Bridge z pewnością kojarzą się z Londynem. Oprócz zwiedzania był też czas na zakupy. Zadziwiający był fakt,że ceny w czasie wyprzedaży były tańsze lub porównywalne z polskimi cenami. Tak więc kilka koszulek etc sobie kupiłem
.