O czym chcesz poczytać na blogach?

Towar

Ichimoku trading

  Tagi:
  brak
  Kategoria:
  • Analizy rynkowe
  Autor(ka):
  kamiloziemczuk
  Czas publikacji:
  niedziela, 11 marca 2012 10:25

  Opcje

  • Przejdź do wpisu „S&P500 - wykres tygodniowy”
  • Dodaj komentarz do wpisu „S&P500 - wykres tygodniowy”
 • piątek, 09 marca 2012
  • Towary i surowce 9.03.2012

   Zachęcam do zapoznania się z dzisiejszą analizą Ichimoku dotyczącą towarów oraz surowców:

   Powolne wzrosty

 • zycie-handlowca - Onet.pl Blog

  NO WLASNIE JAK TO ZROBIC.
  NAPISZE O KILKU SPOSOBACH  KTORE PRZYNIOSLY MI SUKCES.

  KLIENT NIE CHCE NOTORYCZNIE NIC OD NAS KUPIC.PYTAMY DLACZEGO.ODPOWIEDZI SA WSZEDZIE TE SAME.NIE SPRZEDAJE SIE,NIE MAM JUZ MIEJSCA,KUPILEM OD INNEJ FIRMY,NIE MAM KASY,NIE BO NIE.PRZYCHODZE KILKAKROTNIE I NIC.
  CO ROBIE.IDE DO SWOJEGO KIEROWNIKA PRZEDSTAWIAM SPRAWE I DAJE ROZWIAZANIE PROBLEMU.ROBIE KLIENTOWI PROMOCJE ALE TAKA ZE ZRYWA MU CZACHE PROSZE SWOJEGO BOSSA O WSPARCIE W TOWARZE.PRZYKLADOWO 10PC PLUS 3 GRATIS.JADE DO GOSCIA I MOWIE.SZEFIE DOSZEDLEM DO WNIOSKU ZE PAN POTRZEBUJE NAPRAWDE COS EKSTRA.WYKAZALEM SIE I MAM DLA PANA GRATIS .WLICZYMY GO W CENE I BEDZIEMY 50,70 GROSZY TANSI OD CZERWONEGO.ALE NIC ZA DARMO COS ZA COS.USTALAMY EKSPOZYCJE NA SKLEPIE MALA PRZEKLADKA STOJAK,POWOLI ALE DO PRZODU.I JESZCZE JEDNO W DOBRYM MIEJSCU NA PUNKCIE.DAJEMY POLSAJN WIDOCZNA CENA.PRZYCHODZIMY ZA 2 TYGODNIE SPRZEDALO SIE W 90 PROCENTACH.PIERWSZY SUKCES POKAZALISMY ZE TOWAR SIE SPRZEDAJE,MAMY EKSPOZYCJE I NAJWAZNIEJSZA RZECZ ZDOBYWAMY POWOLI ZAUFANI KLIENTA.

  DRUGI SPOSOB DOGADAUJEMY SIE Z.

  Mądry wybór

  Mówi że tak, ale nie wszystko, więc utwierdziłam się w przekonaniu, że mi się jednak nie przewidziało. :P Efekt był taki, że bałam się z roboty wyjść po 22. :|

  Tagi: dziwna sytuacja faceci mężczyźni podryw szok
  23:05, butterfly_motylek
  Link Dodaj komentarz »
  wtorek, 24 maja 2011
  Chowanie towarów przed klientami

  Ja nie wiem czemu u klientów panuje przekonanie, że my jakieś rzeczy specjalnie chowamy na magazynie, dotyczy to zwłaszcza rzeczy z tzw. non foodu, czyli towaru, który znajduje się na metalowych koszach i jest wystawiany na promocje w każdy poniedziałek i czwartek. Nic nie ukrywamy przed klientami, a tym bardziej specjalnie. Rozkładają więc na łopatki takie sytuacje:

  - A nie macie na magazynie tego i tamtego?

  - Nie, cały towar jest wystawiony na sklepie.

  - A na pewno, mogłaby pani sprawdzić?

  I mina jak u.

  Twoja Firma Twoje Podatki - bloog.pl

  Przepisy, prowadzenie ksiąg, podatki… ta strona też dotyczy jak najbardziej właścicieli firm.

  Literatury na temat prowadzenia biznesu na rynku jest ogrom. Nie ukrywam, że wg mojej opinii pozycje są lepsze lub gorsze, bardziej cenne, lub mniej.

  CZYTAJ dalej...

     Podziel się:
  Trackback: http://bloog.pl/id,329803155,trackback

  komentarze (0) | dodaj komentarz

  PODATEK OD NIESPRZEDANEGO TOWARU

  poniedziałek, 13 czerwca 2011 9:02

   

  Wyobraź sobie, że przedmiotem Twojej działalności jest sprzedaż wysyłkowa towarów. Zaplata następuje za ‘pobraniem’, czyli wysyłasz zamówiony towar i zaplata następuje w momencie dostarczenia towaru klientowi. Należność w gotówce pobiera firma dostarczająca. W momencie wysyłania wystawiasz rachunek lub fakturę VAT sprzedaży jako dokument potwierdzający.

  Lot nad życiem

  Życie okazuje się być rolnikiem bez serca, bez dbałości o narzędzie, mającym na celu wykorzystanie go do krwi ostatniej i porzucenie na kupie gnoju, walającego się w nieładzie za oborą.
  .

  Doklepcie swoje zdanie: 20 Sklepowe pranie. czwartek, 12 maj 2011, 10:22 Jako, że ostatnio czas jest moim towarem deficytowym, denerwowałam się bardzo i przestępowałam z nogi na nogę, wdeptując swoje zniecierpliwienie w podłogę sklepową.

  Wszystko we mnie krzyczało .
  Ja chcę tylko płyn, tylko ten cholerny płyn i znikam natychmiast!!!
  Ponieważ jednak mój krzyk był bezgłośny, stałam dalej w pustym sklepie i zerkałam w strone otwartych drzwi na zaplecze, za którymi kręciła się pani z obsługi.
  Kręciła się? Nie, to tak sobie powiedziałam potocznie.
  Ona była pochylona nad blaszaną wanienką, która stała na podłodze i... chyba robiła.