O czym chcesz poczytać na blogach?

Tour de ski

szukajac szczescia w zwyklych momentach

Sobie w ten weekend wolne - chcialoby sie rzec, Krolowo wypoczywaj jak najwiecej i laduj akumulatory na kolejne starty! pierwszy raz sledzilam prawie kazdy etap tour de ski i z podziwu po dzis dzien wyjsc nie moge. pierwsze starty - 3 zwyciestwa Kowalczyk, pozniej 3 zwyciestwa Bjoergen. i na koncowce fantastyczne rozdanie Polki..

Sport według Olbrota

Szanse i stwierdziłem że właśnie medal indywidualny jest dla mnie prawdziwą marchewką, ponieważ brakuje mi go w kolekcji i myśl o nim sprawiła podjęcie tej decyzji”.

 

I ja mu się nie dziwię. W tym roku skoki stoją na bardzo niskim poziomie..

Sama końcówka sezonu – wyścigi w Sztokholmie i Falun – będą rozgrywane metodą podobną do Tour de Ski. Cztery zawody: sprint, 3,3 km ze startu interwałowego, bieg łączony na 10 km i na zakończenie(22 marca) bieg na dochodzenie (10 km techniką dowolną)..

Wydarzenia sportowe w kraju i zagranicą

Miejsce w biegu na dochodzenie na dystansie 16 km techniką dowolną, którego trasa prowadziła z Cortina d'Ampezzo do Dobiacco i stanowiła piąty etap cyklu Tour de Ski.


Wygrała Włoszka Arianna Follis, która o 3,4 wyprzedziła Słowenkę Petrę Majdic. Polka straciła do triumfatorki 4,1. Czwarta, ze stratą.

Olimpijski Blog

Bon moty teleturniejowych osobistości, westchnienia serialowych aktoreczek. Małysz nigdy nie był atletą, którego surowo się recenzuje. Miał zagwarantowaną demoralizującą nietykalność.

Dokończenie znajdziesz na A jednak się kręci - blogu redaktora Gazety.

opon. I finisz, gdzie o miejscu na podium zimowych bolidów(ek) decydują setne sekundy). W dodatku Polka ruszała na trasę jako niedawna dominatorka w Tour de Ski. Czy już sam ten fakt nie powinien zdemotywować rywalki? Nie zdemotywował, bo ich wówczas na Tour de Ski nie było. Odpuściły je sobie, żeby wypocząć.