O czym chcesz poczytać na blogach?

Tour de pologne

Gwiazdki karola - bloog.pl

Grupa zawodników, ścigająca się tą długą trasą to peleton. Wyróżnić możemy tutaj kilka rodzajów koszulek, każda z nich jest innego koloru co stanowi podział między zawodnikami. Tour de pologne czterokrotnie otrzymywał tytuł najlepszej imprezy sportowej roku co potwierdza nasze spekulacje. Jest to bardzo głośna impreza a transmisje są pokazywane choćby nawet w najzwyklejszej.

live-sport.blog.pl

Tour de Pologne

Już za 5 dni rusza wielkie święto kolarstwa w Polsce. Blisko 1250 kilometrów, siedem etapów, 23 zespoły i ponad 180 kolarzy - to najważniejsze liczby 67. Tour de Pologne. Wyścig odbędzie się w dniach 1-7 sierpnia na trasie z Sochaczewa do Krakowa. Tym razem dyrektor wyścigu Czesław Lang postawił na Śląsk. W Zagłębiu Dąbrowskim, Górnym Śląsku i.

dziedziczki, laptop i ja

Latach 90. od pracy korektora w jednym ze znanych czasopism, doszedł do stanowiska redaktora naczelnego, podarował mi swoją książkę, która na studiach pomogła mi zdać egzamin z filmu... Z dedykacją.

Nagle poczułam kim tak naprawdę jestem. Wydawcą. Dziwnie to sobie uświadomić. Miałam biurko, na nim aż trzy komputery, a po drugiej stronie biurka człowiek, który chce.

»
sobota, 25 czerwca 2011
Sponsorujemy Tour de Pologne

Właśnie dowiedziałam się, że moja firma sponsoruje Tour de Pologne.

Jakże to? A tak. Klient, który nie zapłacił nam za wykonaną stronę.

S.P.O.R.T. - Onet.pl Blog

Wiem, wiem miało być częściej, a jest coraz rzadziej - mam nadzięję, że to tylko chwilowe :)

A teraz do rzeczy - będzie chronologicznie :D

Na początku miesiąca decyzję o zakończeniu kariery podjął norweski skoczek - Daniel Forfang. No cóż ostatnio nie pokazywał dobrej formy, ale pamiętam jak było pewne LGP i to Daniel wygrał wtedy konkurs w.

Wtedy bodajże 11.

3. września zakończyły się ME Juniorek. wygrały Włoszki przed Chorwatkami i Ukrainkami. Polki znalazły się na miejscach 9-12.

4. września - rozpoczął się Tour de Pologne - wtedy też kolarze przejeżdżali przez moje miastko :)

Po ostatnim turnieju Grand Prix, bodajże 1-3 września ówczesny trener Polek wyrzucił Gośkę Glinkę z kadry. I wtedy.

Robert Kubica-najlepszy Polski kierowca wyścigowy! - Onet.pl Blog

  

   Robert Kubica i jego zespół BMW Sauber w tym tygodniu przez trzy dni testowali na południu Hiszpanii w Jerez de la Frontera. 

We wtorek, w pierwszy dzień testów niemiecko-szwajcarski team miał cały tor wyłącznie do własnej dyspozycji. Testy ograniczyła jednak nieco poranna mgła, z powodu.

Czas" - stwierdził Robert Kubica, pierwszy polski kierowca startujący w wyścigach Formuły 1.

   Robert w niedzielne popołudnie był gościem w "Miasteczku Tour de Pologne" zorganizowanym na Placu Teatralnym w Warszawie przez grupę kolarską Intel-Action, której zawodnicy w poniedziałek wystartowali w tegorocznym Tour de Pologne.

Kibice mogli.

EUROPA NA DWA KOŁA

Że świat jest pełen entuzjastów, wspaniałych pogodnych i pomocnych dobrych dusz.
Tagi: podróż Tour de Pologne 2010 wyprawa rowerowa
23:51, europanadwakola
Link Dodaj komentarz »