O czym chcesz poczytać na blogach?

Tottenham hale

Blog rojber8

Wielkie boom, które ogarneło calą Polske. Tym szokiem sportowo-kulturalnym, które poruszyło społeczeństwo bylo zdobycie zlotego medlau Mistrzostw Europy. Kolejnym etapem owego sukcesu stały sie masowe pielgrzymki, nie do Częstochowy czy Lichenia, ale do hal sportowych, gdzie głowną rolę odgrywały nasze siatkarki. Dzieci czuły sie jakby uczenstniczyły w bajce, zwykli kibice dopingowali "swoich" z całych sił, a prawdziwi koneserzy tego sportu w końcu mogli roskoszować sie pieknem tej dyscypliny..Sie liczyl Manchester United, Chelsea i Liverpool, ktorego nową gwiazda ma być Fernando Torres. O najwyzsze cele walczy także Arsenal, jednak ten wydaje sie na tyle oslabiony, że moze miec cieżko dostac sie nawet na podium. O Lidze Mistrzów marzy takze Tottenham, który od kilku sezonów plasuje sie w czolowce tabeli. Wydaje sie, że jest to druzyna mogąca sporo namieszac w tym roku. Duże zainteresowanie wzbudza lokalny rywal Czerwonych Diabłow - Man. City. Nowym trenerem  jest ex-coach reperezentacji.

..."Póki miłość jest powieścią, jesteś treścią jej"...

Trzeciej minucie. Strzelił bramkę z wolnego, jakiej nie powstydziłby się Cristiano Ronaldo.
W Londynie byli bardzo późno. Natalia tylko zabrała rzeczy z mieszkania i pojechała z Aaronem na lotnisko. Lot miała nad ranem, a właśnie świtało. Stali w hali, chłopak obejmował czule dziewczynę.
*
Wyczerpujący dzień. Rano musieliśmy wcześnie wstać, później odprawa, mecz, powrót do Londynu, a teraz lot. Dobrze, że na lotniskach są tak mocne lampy, inaczej już dawno bym zasnęła na stojąco. Ale.Wokół paznokci i kostki są w fatalnym stanie. Wszystko poobgryzane. Ale w sumie. Warto było. Ten mecz tylko pogorszył ich wygląd. Dlaczego? Mecz Chelsea z Kogutami na Stamford Bridge. Wtedy dopiero były emocje. Ech. Oglądnęłabym jeszcze te dwa spotkania plus Tottenham z Arsenalem. Warto było zniszczyć dłonie. Hurra!
http://www.youtube.com/watch?v=bKQbghIdqiE
Och. Mam się odczepić od Farsy? Nigdy, chyba że sędziowie przestaną im pomagać, a oni przestaną aktorzyć. I poza tym, nie mam zamiaru z Wami.

Sceny małżeńskie z fochem w tle

Wzrok, gdyż po chwili dodała:

Ż: Długo nie będę czekała.

 
Kilkanaście minut później, obopólnie usatysfakcjonowani, wsiedliśmy do samochodu i pojechaliśmy na mój trening. Zwyczajową rozmowę-po-seksie odbyliśmy już w drodze do hali sportowej (co ciekawe, w naszym związku to ja jestem osobą, która ma ochotę na przytulanie i rozmawianie po, natomiast Żona momentalnie robi się śpiąca).

J: Miło, że jasno i od razu dałaś do zrozumienia, czego potrzebujesz, bo normalnie to byś.

Kilograma truskawek w moich rękach. W tym momencie była moja. Ja jednak na tym nie poprzestałem.

3) śpiewający panowie


W Walentynkowym uwodzeniu mojej Zony wydatnie pomogli mi zaprzyjaźnieni panowie z Londynu, kibicujący Tottenhamowi. Żona dzieli ze mną zainteresowanie chóralnym śpiewaniem, więc ów popis kibiców Spursów wzruszył ją do łez.

4) odpoczynek

Żona była mi wdzięczna za możliwość wyspania się rano. Rzadko ma ku temu.

Śniegowce letnie - Onet.pl Blog

W reżyserii Martina Campbella. anoreksja Psycholog Wrocław Przedstawia on Abina Sura, w którego wcieli się Temuera Morrison ("Gwiezdne Wojny: Kawałek II - Ofensywa klonów"). Zobaczcie sami. (kliknij w zdjęcie, aby dojrzeć je w całości) Abin Sur to poprzednik Hala Jordana. Jego statek rozbija się na Ziemi. Zanim
Coraz jeszcze dzieci narażonych na gruźlicę
Dzieci stanowią od 10 do 15 proc. wszystkich chorych na gruźlicę na świecie. Problem ten jest jednak bagatelizowany, pośród innymi wobec tego, że u.Poczynić dodatkowo bardziej wyjątkowym.
Rozpacz w Mediolanie. "Nie wygrał lepszy"
Dokończenie europejskich pucharów dla Milanu i Valencii. Największy melancholia zapanował w Mediolanie, bo siedmiokrotnego triumfatora Ligi Mistrzów wyeliminowali debiutanci z Tottenhamu Hotspur. Piłkarze Milanu nie mogą pogodzić się z wynikiem jak też utrzymują, że to oni zasłużyli na mianowanie do ćwierćfinału. - Nie normalnie wygrywa lepszy - przyznał po meczu w Londynie Zlatan Ibrahimovic.
"Chciałem schwytać rzeczywistego.