Przejdź do wyników poniżej

Tottenham

wszystko o manchesterze united - Onet.pl Blog

Alex Ferguson w końcu rzucił swojemu podopiecznemu wyzwanie. By jeszcze bardziej zmobilizować Ronaldo, wymyślił pewien zakład. Opiera się on na tym, że Portugalczzk musi strzelić w tym sezonie 30 bramek. Obecnie ma na koncie 23 trafienia, zatem do osobistej wygranej z Fergiem brakuje mu niewiele.

Na samych ligowych boiskach Ronnie przoduje w klasyfikacji najlepszych strzelców, ma 17 goli. 22-latek gra na skrzydle, jednak wypełnia zarazem obowiązki napastników. Z pewnością przełamie barierę 30 bramek, jeśli podtrzyma obecną dyspozycję, ponieważ United nadal występuje na trzech frontach - Premiership, FA Cup, Champions League.

Cris wystąpi w niedzielnym starciu z Tottenhamem, wczorajszym pogromcą Arsenalu. Według Sir Alexa Ronaldo posiada umiejętności, które pozwolą mu osiągnąć ten poziom strzelecki.

Bez wątpienia Cris ma potencjał do strzelenia 30 goli w tym sezonie, kiedy teraz - na przełomie stycznia i lutego - zdobył ich już 23. Nie jest to odległy cel, widzę wielkie szansa na dokonanie tego.

Jestem nawet przekonany, że będzie w stanie zdobyć 30 bramek w samej Premiership, choć to już zupełnie inna sprawa. Osiągnięcie takiego sukcesu byłoby jeszcze trudniejsze, może do tego nie dojść. To wielkie wyzwanie, ale jeśli Cris zdoła jemu sprostać, zapłacę mu jeszcze więcej
- śmieje się SAF.

pilkajestjedna | Just another WordPress.com site

Odpowiednio po prawej stronie Sagna, po lewej Gibbs. Obaj wrócili do gry po kontuzjach, ale nie widać już po nich śladu. Spokój całej linii obrony daję jeden z najlepszych bramkarzy młodego pokolenia Wojciech Szczęsny.

Tak więc jacy przeciwnicy jeszcze zawitają na niezdobyte od 5 spotkań Emirates ( ostatni zespół jaki zwyciężył Kanonierów na ich boisku to Manchester United ). Są to po kolei zajmująca 15 miejsce Aston Villa, lider Manchester City, zamykające tabelę Wigan, 5 Chelsea Londyn oraz 12 w tabeli Norwich City. Z pośród tych rywali Arsenal punkty może stracić raczej tylko z Manchesterem City oraz Chelsea, ale pokazując taki hart ducha jak w meczu z Tottenhamem czy Newcastle Kanonierzy mogą zdobyć u siebie komplet punktów.

Gdzie natomiast piłkarze Wengera jeszcze w tym sezonie zawitają? Na początek Goodison Park i 9 w tabeli everton, Loftus Road i broniący się przed spadkiem QPR, Molineux Stadium i 19 w tabeli Wolverhampton, Britannia Stadium gdzie swoje mecze rozgrywa 13 Stoke City oraz na zakończenie rozgrywek The Hawthorns i 14 w tabeli West Bromwich Albion. Rozpiska dość ciekawa szczególnie, że Kanonierzy zjawią się 2 razy na boiskach gdzie wciąż wrze walka o utrzymanie w najwyższej klasie rozrywkowej.

Zobaczmy jak wygląda sytuacja w innym stołecznym zespole z White.

Football is my life

Trenera, że jestem wart miejsca w zespole - powiedział Reyes.
14:44, olszewski4 , liga hiszpańska
Link Dodaj komentarz »
piątek, 08 września 2006
Zapowiedź 4. kolejki Premiership

Po przymusowej przerwie związanej z meczami eliminacyjnymi do Euro 2008, w najbliższy weekend zostanie rozegrana 4. kolejka Premiership. Bardzo ciekawie zapowiadają się zwłaszcza dwa spotkania: Everton - Liverpool oraz Manchester United - Tottenham Hotspur, które powinny dostarczyć kibicom wiele emocji. Z kolei mistrz Anglii, Chelsea, podejmie Charlton, a Arsenal zagra z Middlesbrough. Poniżej zapowiedź wszystkich spotkań najbliższej kolejki.

Everton - Liverpool
W pierwszym meczu 4. kolejki zagrają dwa kluby z Liverpoolu. Na Goodison Park zmierzą się The Toffees z The Reds i będą to 175. ligowe derby dzielnicy Merseyside, a ogółem 204. w historii. Do tej pory drużyną lepszą w bezpośrednich pojedynkach jest Liverpool, jednak trzeba przyznać, że bilans jest wyrównany. W ostatnim meczu rozegranym na stadionie Evertonu, gospodarze przegrali 1:3, a honorowe trafienie dla drużyny Davida Moyesa zaliczył.

Głosy świata sportu.

Będą piłkarze schodzić z wynikiem 1:0, wtedy przepięknie wykonał wolnego Far fan, wyrównując wynik meczu na 1:1. Na początku drugiej połowy w 54 minucie meczu piłkę otrzymał Gavranović, który z lekkim kłopotami odbijając piłkę od 2 słupków strzelił gola na 2:1. Ten sam zawodnik jeszcze nie wykorzystał dwóch świetnych okazji trafiając w słupek, drugi raz w poprzeczkę. W doliczonym czasie gry gdy Valencia za wszelką cenę chciała wyrównać, po jednym z nieudanych akcji gości kontrę przeprowadzili gracze z Gelsenkirchen, którą wykończył świetnie podcięty strzał Farfana. Schalke wygrało i awansowało bardzo zasłużenie.
Milan – Tottenham
Pojedynek między liderem włoskiej Serie A i piątej drużyny angielskiej ekstraklasy. Faworytem była drużyna Milanu. Podopieczni Massimo Allegri ‘ego mieli wszystkie atuty by wygrać ten dwumecz. Pierwsze spotkanie odbyło się w Mediolanie i od początku było wiele walki i emocji. Lepsze wrażenia sprawiali jednak przyjezdni, którzy przez cała pierwszą połowę kontrolowali przebieg meczu. Przez pierwsze 45 minut, gra była ciekawa i wyrównana, ale było mało okazji bramkowych. W drugiej połowie gospodarze rzucili się do ataków. Gdyby w bramce Tottenhamu nie stał dobrze dysponowany Gomes Milan mógłby prowadzić w tym meczu. Najgroźniejsze sytuacje dla.

Tottenham hale

Sceny małżeńskie z fochem w tle

Wzrok, gdyż po chwili dodała:

Ż: Długo nie będę czekała.

Kilkanaście minut później, obopólnie usatysfakcjonowani, wsiedliśmy do samochodu i pojechaliśmy na mój trening. Zwyczajową rozmowę-po-seksie odbyliśmy już w drodze do hali sportowej (co ciekawe, w naszym związku to ja jestem osobą, która ma ochotę na przytulanie i rozmawianie po, natomiast Żona momentalnie robi się śpiąca).

J: Miło, że jasno i od razu dałaś do zrozumienia, czego potrzebujesz, bo normalnie to byś.

Kilograma truskawek w moich rękach. W tym momencie była moja. Ja jednak na tym nie poprzestałem.

3) śpiewający panowie

W Walentynkowym uwodzeniu mojej Zony wydatnie pomogli mi zaprzyjaźnieni panowie z Londynu, kibicujący Tottenhamowi. Żona dzieli ze mną zainteresowanie chóralnym śpiewaniem, więc ów popis kibiców Spursów wzruszył ją do łez.

4) odpoczynek

Żona była mi wdzięczna za możliwość wyspania się rano. Rzadko ma ku temu.

..."Póki miłość jest powieścią, jesteś treścią jej"...

Trzeciej minucie. Strzelił bramkę z wolnego, jakiej nie powstydziłby się Cristiano Ronaldo.
W Londynie byli bardzo późno. Natalia tylko zabrała rzeczy z mieszkania i pojechała z Aaronem na lotnisko. Lot miała nad ranem, a właśnie świtało. Stali w hali, chłopak obejmował czule dziewczynę.
*
Wyczerpujący dzień. Rano musieliśmy wcześnie wstać, później odprawa, mecz, powrót do Londynu, a teraz lot. Dobrze, że na lotniskach są tak mocne lampy, inaczej już dawno bym zasnęła na stojąco. Ale.Wokół paznokci i kostki są w fatalnym stanie. Wszystko poobgryzane. Ale w sumie. Warto było. Ten mecz tylko pogorszył ich wygląd. Dlaczego? Mecz Chelsea z Kogutami na Stamford Bridge. Wtedy dopiero były emocje. Ech. Oglądnęłabym jeszcze te dwa spotkania plus Tottenham z Arsenalem. Warto było zniszczyć dłonie. Hurra!
Och. Mam się odczepić od Farsy? Nigdy, chyba że sędziowie przestaną im pomagać, a oni przestaną aktorzyć. I poza tym, nie mam zamiaru z Wami.