O czym chcesz poczytać na blogach?

Total war rome

Blog zwierzaka - Onet.pl Blog

Wróciłem!!! Na skrzynce tona spamu, nocka na odespanie, swoje łóżko!!!!
Dwa tygodnie, po równo w Warszawie i we Włocławku. Krótkie wspomnienia fotograficzne. "Niech się mury pną do góry" (1.) -Warszawa, wiadomo. Konni policjanci warszawscy (2.), na szczęście mną się nie.
Od dziecka nabywali niebywałej umiejętności w posługiwaniu się tą bronią, dorównując nawet łucznikow z Krety. Natchnieniem dla tego elementu byli procarzy z nieśmiertelnej gry Total War: Rome, kolor płaszczów jednak dałem im bardziej "logionowy".

Uwaga: jutro, a właściwie chyba już dzisiaj zostanie przekroczona liczba

yarrsung.wordpress.com

Te około 10 jednostek natychmiast ludzie zaczęli odblokowywać, ale reakcja producenta była taka, że to… NIELEGALNE. Ciekawostka przyrodnicza. CA zachłysnęło się sukcesem Rome i Medieval’a i zaczęło sobie zwyczajnie kpić z graczy. Od pamiętnej zbroi dla konia z Obliviona podobnych “perełek” pojawia się coraz więcej.

No i.

Tu druga kwestia – recenzje w pismach branżowych. Próżno szukać tam krytyki dotyczącej tego co powyżej napisałem. Przykładem niech będą ochy i achy wypisywane na temat Empire: Total War. Miała to być super gra. Wiele nowości w serii m.in. wspaniałe bitwy morskie i stworzony na nowo rozwój technologiczny. Byłem jednym z wielu frajerów, którzy kupili tę grę w.

Nora_Aniołaka - Onet.pl Blog

MMŻ gra w Rome: Total War. Mruczy pod nosem:
- Wiem, czego mi jeszcze.

Aniksowo

Jesteśmy na wakacjach. Niestety wziął lapa więc mam trochę przekichane, bo gra w Rome Total War.

Po śniadaniu:

Ja: Choćmy dzisiaj wcześniej na basen

On: (naparzając w gre) nie chce mi się

Ja: No proszę

On: ok, w sumie masz rację, koło.