O czym chcesz poczytać na blogach?

Total commander

archiwizator | Najlepsze programy archiwizujące

Środków w celu usunięcia lub stop”
Przed delegowania wideo z YouTube przez dewelopera Trevor Eckhart, przedstawiciele IQ Przewoźnik powiedział, że ich oprogramowanie nie było logowania konkretnych klawiszy lub zapoznać się z treścią wiadomości. program norton commander pobrac mozna ze strony producenta. Mają jeszcze do kwadratu tych roszczeń wobec demonstracji Eckharta, w którym wykorzystał sniffer pakietów dzienników debugowania, aby wyświetlić oprogramowanie do monitorowania wszystkich klawiszy alfanumerycznych naciśnięciu na.

    Ciekawe programy darmowy google home premium edition instalki izarc kgb archiver kilka Kindle kompresja kompresor kompresor plików kompresory komputer lan party londyn norton commander pliki PowerArchiver professional edition program programy systemie systemu windows szwecja total commander TUGZip windows starter edition WinRAR WinZip ZipGenius Suite Edition

Moonlight Catches the Look of the Werewolf... - WEREWOLF THEORY im. Remusa Johna Lupina

Się na stary dysk i ratować wszystko, co tylko mogłam z dysku C (a niewiele dało się uratować na 9GB-owy dysk z dysku o pojemności 55GB). Na szczęście mój 3GB-owy niezbędnik przetrwał i pilnuję go bardzo uważnie. Wszystko byłoby ładnie, pięknie, gdyby nie to, że przez Total Commandera zainstalowanego na XP nie da się wejść na Pulpit (what a surprise), przez co nie mam dostępu do plików i nie mogę przerzucać ich na konto - a znowu nie chcę rozczłonkowywać folderu uratowanych plików z dysku C, bo potem, gdy przyjdzie co do czego, nie zdołam.

GEJOWISKO

Przez rodzinę. Reakcja rodziny zazwyczaj jest o dziwo przychylna. Nie chcę narazie nikomu mówić w rodzinie o sobie. Lecz coraz bardziej zdaję sobie sprawę z tego, że ten dzień kiedyś nadejdzie. Czasami zdarza mi się nie wyczyścić historii, nie zmienić aktywnych katalogów w total commanderze czy nie wyłączyć gadulca. A tam wszystko jak na dłoni… Miałem chyba niebywałe szczęście, że nikt mnie za rękę nie złapał… A ostatnio tak niewiele brakowało… Miałbym już to za sobą. Ale o tym innym razem :)

Dzisiaj się.

I'm not a part of a redneck agenda!

Wstawię tu szablon mojego autrostwa, o ile znajdę ładny obrazek (a znajdę na pewno, więc przygotujcie się na nieoczekiwaną zmianę szablonu ;D). Pisałam niegdyś receptę na szablon, ale teraz jej skład uległ nieco zmianie xP ;]. Potrzebuję Photoshopa 8.0, FrontPage'a 5.0, Total Commandera i Notatnika aby wykonać w miarę udany szablon. Zresztą odkryłam, że lubię to robić, a to jest najważniejsze. Zaczynam na razie od prostych grafik, później poeksperypentuję z Photoshopem i zobaczymy co z tego wyjdzie... :)
Szkoda, że wakacje już się.

"Oswoić" to znaczy "stworzyć więzy".

NIE ZANUDZIŁAM :-P BUZIACZKI!!!

by greentea | 2003-01-28 08:15:32 | skomentuj! (1)


PiEkŁo KuFfA...

NO I STAŁO SIE... MOJ LAJAŁCIK (JUZ PO RAZ KOLEJNY) SIE SPIERDOLIŁ... A JA NIE MIAŁAM JAK GO DAC NA WŁASNY SERWER, BO I MI TOTAL COMMANDER NIE DZIAŁA... BOSHE ILE W TYM KOMPUTERZE RZECZY NIE DZIAŁA!? PO CHOLERE ONE TU SĄ JAK NIE MA Z NICH UZYTKU? TRZEBA BEDZIE ZROBIC WRESZCIE PORZADEK W TYM KOMPUTERZE... JEZUUU, JAK MI SIE NIE CHCE!

ZRESZTA CO TAM, POCIESZAM SIE MYSLĄ, ZE W BLOGU NAJWAZNIEJSZA.

szitaka szitaka

Nacisk psychiczny, pressing

poganstwo, naturalizm, obłe kształty,

bezwyrazowość osobowości - ale taka mocna ze brak jest osobowościw tym wogóle

szitaka

święconka, Wielkanoc,

szitaka

ultraiso, winamp, total commander, nero, kosz, śmieci,

zanieczyszczanie planety

diabeł jest przegrany,

filmy kończące sie nie happyend'em

groźnie łypać okiem

szczękościsk,rozwieranie,

szmuglowanie, przemyt, nielegalne nabycie.