O czym chcesz poczytać na blogach?

Tori amos winter

Throw up your arms into the Sky... you and I. - Onet.pl Blog

You say that things change, my dear.
- Tori Amos (Winter)

Zapomniałam już chyba, czego chciałam tak naprawdę.

Diary of Hate

Obudzić się za 40 lat. Nawet jeśli dojdę do wniosku, że zmarnowałem swoje życie. Przynajmniej zmarnowałbym życie nie czekając na nikogo. Mam dość.

Playlista na dziś:
Tori Amos - Playboy Mommy, Winter, Gold Dust
Way Out West - Don't Forget Me
Ingrid Michaelson - Corner Of Your Heart
Faderhead - Exit Ghost, Horizon Born


Here In My Head (Tori.

jezyna blog

Się i upadł. W tym momencie cała reszta zatrzymuje się, spogląda na siebie, wrzeszczy "KANAPKA!!!" i wszyscy zwalają się na niego.
Hm.
jezyna 2004-01-28 11:51:27
skomentuj (1)winter
Jestem.
Wykończona po sankach.

Pogoda była piękna – słońce, śnieg i nie za zimno.
Górki spore.
Moje.Tych którzy nie zasypiają w obcych miejscach. A wśród nich m.in. Kasia-z-Lublina, która okazała się być osobą nie tylko niesamowicie pozytywną, ale jeszcze w dodatku równie trzepniętą na punkcie Tori Amos co ja. Fantastyczne uczucie spotkać kogoś ( zaznaczam : spotkać normalnie, nie w internecie), kogo do Tori nie trzeba przekonywać, oświecać czy nawracać a zamiast tego można pogadać o.

wstrzasajacy blog

Opisujo :/ Zakladam, ze w tem tygodniu sie sprawy i z K, i z Osoba niejaka wyjasnia. Poza tym zdarza mi sie czesto podnosic moje standardowe doly do wyzszych poteg za pomoca piosenki "Winter" madame Tori Amos. "Dzieci, nie robcie tego w domu", cisnie sie na jezyk. Ahh, no i troche wiecej ludziow otaczac mie zaczelo, to kolezanka z dalekiego miasta wpadnie, to z kolei qmpel (czytelnik wierny i oddany,.

m.

Z angielskich obrazków.
Tori zaś była absolutnie fantastyczna i śmiem twierdzić (chociaż nie idę) że Stonesi będą się mogli schować w porównaniu z pazurem, jaki zaprezentowała pani Amos. I know where I am right now... to takie miłe było, i moje ukochane "Winter" tylko na Tori i fortepian.

notka z dedykacją dla marty ;)
28.06.2007 :: 22:04 Komentuj (1)