O czym chcesz poczytać na blogach?

Torebki

Ogród Podmiejskich Róż

Wybieramy sobie sami, i torebke takze. Do wyboru, do koloru, klasyczne, nowoczesne, z bajerami, dziurkami, cekinami. Powiem wiecej, kazda torebka ma swoj charakter. Torebka imprezowa, torebka biznesowa, torebka tzw. wyjsciowa, torebka uniwersalna, koscielna, w tym np. torebka zalobna czy spadkowa w spadku po prababci. Nawet nie wiem czego wiecej jest na swiecie, kobiet czy torebek? Sadze ze torebki wioda prym. Tzw. uszy torebki to tez wazny detal. Wazne zeby mialy odpowiednia wytrzymalosc na ciezar. Z torebki bowiem nic nie wyciagamy, tylko do niej dokladamy. Stosujemy tu zasade 'a nuz sie przyda', co sie na ogol nie sprawdza:)
Teraz temat zawartosci torebki... Dziecieca naiwnosc, kobieca zapobiegliwosc i nadopiekunczosc kaze nam brac ze soba wszystko i wszedzie... Spojrzmy na mezczyzn. Praktycznosc ich natury wyposazyla ich w kieszenie, do ktorych biora komorke i portfel. Ale nie my, my musimy byc jak Makgajwer w spodnicy ktory przygotowany jest na wszystko.
Tak wiec wyposazone jestesmy: w komorke, co tez wiaze sie z tym,ze do kobiety dzwonimy co najmniej 2 razy, gdyz ogrom rzeczy w torebce nie pozwala jej na tak szybkie zlokalizowanie sygnalu dzwoniacego. Do tego ladowarke, tak jakbysmy chcialy jakas dziwna moca naladowac swoje zyciowe akumlatory. Oczywiscie rozne malowidla, pudry, fluidy jakbysmy byly.

Modnie i wygodnie

Tagi: materiał moda modne torebki damskie skóra skórzane teczki Wieczorowe
09:11, ttorebki , Skórzane
Link
Ważne, żeby mieć. Dużo!

Kobietki są mistrzyniami w gromadzeniu, obuwia, kolczyków, chust, a zwłaszcza torebek. Wybór jest wielki, dzięki czemu każda z pań ma możliwość dobrania torebki do siebie, do własnych potrzeb, przyzwyczajeń, usposobienia. Wbrew pozorom torebki damskie potrafią powiedzieć więcej niż wizytówka czy pamiętnik ich właścicielki. To jeden z tych gadżetów kobiety, które zdradzają o niej najwięcej. I wszystko ma tu znaczenie: kolor, styl torebki, wielkość oraz maniera z jaką nosisz. Zatem, co mówią o nas nasze torebki?


Klasyczna, tradycyjna torebka skórzana, będąca połączeniem elegancji i praktyczności podoba się kobietom zorganizowanym, zajętym pracą i masą wyzwań. Szaleństwa modeli i częsta wymiana torebek jest sporadyczna. Torebka biznesmenki jest jak podręczne biuro, gdzie kalendarz i telefon mają swoje stałe miejsce. Jest to więc inwestycja.

damskie-torebki.blog

Koloru butów, wtedy mamy pewność, że dodatki spełniają swoją rolę, czyli uzupełniają strój i podkreślają krój płaszcza czy sukienki. Brak doświadczenia i nieumiejętny dobór dodatków może spowodować efekt przeciwny do zamierzonego. Źle dobrane buty czy torebka mogą dodać nam lat, kilogramów. Będą też zwracać uwagę na nasze niedoskonałości zamiast je kamuflować.
Ja osobiście staram się zawsze dobierać kolor torby do butów, wtedy mam pewność, że nie popełniłam błędu, czasami pozwalam sobie na wspomniane wyżej „niedopasowanie”, ale jest ono zawsze pod kontrolą. Oczywiście najważniejsze jest to żeby w danym stroju dobrze się czuć a torebkę lubić, bo przecież nie ma nic gorszego jak niewolnik mody czy dodatków.

Torebki Damskie
torebki torebki torby damskie tanie torebki damskie torebki damskie włoskie modne torebki damskie torebki damskie torebki damskie david jones modne torebki torebki damskie david jones torebki damskie modne torebki torebka damska damskie torebki

skomentuj (0)


Strona główna
luty 2010

Blog torebkidamskie

Kupnem. To pomoże znaleźć najbardziej odpowiednie torebki, które wyglądają atrakcyjnie dla Ciebie. Wystarczy pamiętać, że bez względu na stylowe i eleganckie torebki, które nosisz, to będzie idealny wybór dla Ciebie.

Większość ekspertów próbuje sugerować, że jeśli jesteś mała i drobna, najlepiej wybrać małe torebki do pracy oraz do stroju. To dlatego, że duży wybór torebek pozwoli Ci spojrzeć obiektywnie na swoją osobę. Z drugiej strony, jeśli jesteś wysoka i szczupła, należy unikać tych małych worków. Możesz polegać na stosowaniu niektórych wielkości połowy, torebki przestrzennych i dużych rozmiarów, ponieważ będzie to najlepiej pasowało do twojego wzrostu.

2 Dobrać odpowiedni kształt Torebki

Wybór najlepszego kształtu torebki dla sylwetki ma zawsze pierwszeństwo przed jej zakupu. Zawsze należy pamiętać, że torebka, która jest proporcjonalna do kształtu ciała to najlepszy sposób na elegancki i modny wygląd, bo rzeczywiście pomaga zmienić i poprawić swój ogólny wygląd.

Najlepsza rada, do osiągnięcia tego celu jest upewnić się, że wybór kształtu torebki jest przeciwieństwem typu budowy ciała. Więc jeśli.