O czym chcesz poczytać na blogach?

Top model odcinki

Oszukać miłosne przeznaczenie - bloog.pl

W zasadzie „luki” w wyglądzie wynajduję sobie sama, ponieważ w stosunku do siebie zachowuję się niczym juror w „Top model” – jestem zgryźliwa, upierdliwa i krytyczna. Nie zostawię na sobie suchej nitki (nie mylić z brakiem akceptacji własnej osoby).

.

- Wiesz na całym basenie nie było takiej ładnej i zgrabnej kobiety jak ty…Dlatego tak za tobą pływałem, bo chciałem się na ciebie napatrzyć. Żadna ci nie dorównywała….

Trackback: http://bloog.pl/id,330602190,trackback

komentarze (36) | dodaj komentarz

Myśl człowieku, myśl!

czwartek, 17 listopada 2011 20:31

Sobota.

Znów to samo, bo przecież odcinek nie zmieni nagle swego przebiegu. Lecz ja znów zasiadłam w fotelu w nadziei, że coś może się zmienić….że chciałabym, żeby się.

Jesiona strzępki

Czekałem sobie cierpliwie na kolejny odcinek „Britain and Ireland Next Top Model”, gdy nagle zadzwoniła mama pana Gbura, czy u nas wszystko w porządku, bo na mieście okropne rzeczy się dzieją. Nic takiego nie widziałem, gdy pan Gbur przyjechał po mnie pod sklep Louis Vittona,.

Wznieście okrzyk dla Fallen! - Onet.pl Blog

Torbą gdzie popadnie. - zaśmiała się -Powiem, że pies zjadł. 
- Przecież nie można tak traktować pracy... Zrobię ci to od nowa... - wziął model do ręki i obejrzał dokładnie. - Da się to jeszcze naprawić..
- Weź człowieku wyluzuj. -zabrała mu model i wrzuciła do kosza - Zrobię nowy i.Bo się o ciebie martwię! Nie chce żebyś umarł! - wrzasnęła, aż zerwały się kruki z najbliższego drzewa. - Miej jakiś porządny stosunek do życia, to dar, który otrzymałeś. Nie zmarnuj go, masz jedną szansę.
-Na haju jesteś?-zapytał - Nie znasz mnie, więc jak się możesz zmartwić?
- Już.Robić co che.
- Palisz, bo ci nie wolno. - prychnęła. - Zabijasz się powoli, nawet o tym nie wiedząc. To cię niszczy od środka, więc może byś przystopował. Nie z uwagi na to, że ci nie wolno, tylko z uwagi na to, że powinieneś żyć. Chcesz umrzeć?
Wyciągnęła z kieszeni małe pudełeczko z.

00.Prolog
Zacznijmy inaczej niż zwykle. Nie piszmy kolejnych nudnych wstępów. Napiszemy po prostu pierwszy odcinek.

oahudriftfastandfuriouspl blog

Gry zaczęli sami ją modyfikować. Pojawiło się trochę modów, zmiana wyglądu samochodów, felgi, lampy, kolory karoserii, tablice rozdzielcze i rejestracyjne, dźwięki silników, ba nawet firmowe opony. Parę modeli aut da się zmienić na inne. Jest w czym wybierać. Co jakiś czas pojawiają się nowe możliwości spojrzenia na grę z innej perspektywy. Bardzo interesujące i czasami zaskakujące, dające nowe.


oahudriftfastandfuriouspl 2008-07-04 12:10:10
skomentuj (0)


Wakacje

Wakacje pora na odpoczynek. W tym okresie odcinki serialu będą ukazywać się co drugi tydzień. W zamian pojawią się filmiki poprzedzające serial, niejako przygrywka do niego, próba video i głosu :) Niektóre filmiki to jakby rozszerzenie pewnych.

A skoro wakacje i szał zwiedzania fotki Honolulu (z gry)

>>>  Honolulu City  <<<

Ciekawostka :) Moja pierwsza przejażdżka na hardcore mode. A także wstępna koncepcja serii > Top Gear Oahu Drive :)