O czym chcesz poczytać na blogach?

Tony montana

Filopoloath's Blog

Zezwala 125 tys. Kubańczyków na opuszczenie kraju. Głównie pozbywa się kryminalistów, homoseksualistów, chorych psychicznie, biednych i niewykształconych obywateli. Uchodźcy z Kuby przybywają na Florydę. Wśród nich do Ameryki przybywa Tony Montana. Wolny od jarzma komunizmu, w którym wyrósł, marzy o osiągnięciu bogactwa i władzy. Podczas pobytu w „Little Havana” dostaje zlecenie od Omara Suareza na zabójstwo Emilia Rebengi (jednego z głównych doradców Castro, który.

bossski.blog

skomentuj (0)

Kobiety 2011-03-22 22:43:06

Kobiety to zło konieczne ale kochane. Nie wolno im mówć prawdy, trzeba kłamać nawet wtedy kiedy mówi się prawdę. Tony Montana powiedział "ja zawsze mówie prawdę nawet wtedy kiedy kłamie", i tak to się robi z kobietami. Najgorsze w kobietach jest to, że nie wiadomo co tak na prawdę lubią. Każda jest inna i zależnie od nastroju lubuje się w.

And that's the way the cookie crumbles - Onet.pl Blog

<beeep beeep beeep beeep trzask odkładanej słuchawki>

Tamski (17:30)
1 komentarz
FAKING SESZYN czyli dzień filmowy wg. Tony'ego Montany
Oraz „You wanna fuck with me?” (nie mówiłam, że podniecające szalenie?;) )Przypomniała mi się zresztą scena z filmu Scarface, gdzie nabuzowany koksem (tutaj funkcję spełnia redbullopodobne świństwo w puszkach) Tony Montana widzi w kamerze (owszem, mamy wszedzie kamery w biurze) jak do jego chawiry wyłożonej kafelkami od Armatniego wbija się ekipa atakującego plebsu (to niby my) i stara się go zdekapitować a Tony waleczne serce i nawalona głowa,.

Przeszłość zapisana w pamięci staje się częścią teraźniejszości - Onet.pl Blog

Klimacie i scenariuszu. Lubię filmy, które zapamiętuję na długo a ten zdecydowanie taki jest.
Film ukazuje świat przekarmiony kokainą, sponiewierany przez pogoń w stronę brudnych pieniędzy, pozbawiony jakiejkolwiek litości i sumienia. Tony Montana, który zostaje szefem mafii, rozwija swoje imperium narkotykowe i osiąga swój cel. I tu pojawia się problem bo co ma zrobić człowiek, ktory osiągnął już wszystko. Będąc na samym szczycie trzeba ciągle uważać by nie spaść na.