O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Tony hawk

deskorolka

Na ziemi. Z tego pierwszego triku wywodzi się wiele innych. Wspólną ich cechą jest wykonywanie ich za pomocą stóp. Triki te polegają m.in. na wykonywanie skomplikowanych obrotów deską na ziemi lub w powietrzu. Triki na płaskim podłożu stosowane są także w vercie i innych dziedzinach skateboardingu. Niektórzy znani skaterzy to: Tony Hawk (który swoim nazwiskiem firmuje serię gier komputerowych Tony Hawk's Pro Skater), Bob Burnquist, Eric Koston, Danny Way, Rodney Mullen, Steve Caballero i Josh Kalis (który występował w wielu reklamach telewizyjnych promujących buty firmy DC Shoes). Hawk występował także na galach z nagrodami telewizji MTV.

Skateboarding jest sportem.

Blog OleczkSpoko

Sprzęt mowie wam
Flip spox stronka
Rodey mullen wymiatacz
Ryan Sheckler
Josh Kalis
Tony Hawk
Bam Margera
Tosh Towend
QuickSilver team
tony hawk uczy jak sie robi heelflip kickflipa i shovita
Tony hawk uczy ollie finger flip i impossible
Tony Hawk uczy late schovit
tony Hawk uczy Frontside kickflip
Tony Hawk uczy varial heelflip
Tony Hawk uczy backside heelflip
Tony Hawk uczy varial kickflip
Archiwum

Blog Snakess1

Słaba, ale gdy już buta sobie wyrobimy i sie przyzwyczaimy to będzie wszystko w porządku.
Pozdrawiam, MTX


Komentarzy: 0 Tony Hawk Pro Skater 4 - Recenzja. 2010-01-23 Tony Hawk's Pro Skater 4 jest czwartą grą komputerową,
wydaną w serii Tony Hawk's Pro Skater. Producentem gry jest firma Neversoft,
a wydawcą Activision. Gra wydana została w roku 2002 na platformy:
GameCube, PlayStation 2, PlayStation i Xbox, a w roku 2003 na PC-ty.

Czwarta odsłona osławionego cyklu Tony Hawk’s Pro Skater,
umożliwiająca nam wypróbowanie się w profesjonalnej jeździe na.

Blog martin8252

Wykonał obrót o 900 stopni i poprawnie wylądował.

W 1998 roku Hawk rozpoczął współpracę z firmą Activision, ta zaś stworzyła serię gier o jeździe na deskorolce sygnowaną jego nazwiskiem – Tony Hawk's. Pierwsza gra z serii nazywała się Tony Hawk's Skateboarding, występuje w niej nie tylko nazwisko, ale także podobizna Hawka. Gra szybko stała się popularna i powstały kolejne części.

Hawk stał się powszechnie znany i zaczął brać udział w reklamach wielu firm, m.in. Apple Computer oraz Domino's Pizza. Występował także w programach telewizyjnych takich jak Rocket Power, Simpsonowie, Max Steel czy Nie ma to jak hotel oraz filmach Jackass: The Movie, Dogtown and Z-Boys, Gleaming the Cube, The new guy, Akademia Policyjna 4 i Deck Dogz.

Do 2004 roku Tony wykonał wiele historycznych trików i wygrał ponad 80 zawodów. Jako pierwszy w historii jazdy na deskorolce, w roku 1999 na zawodach X-Games, wykonał po 11 nieudanych próbach obrót o 900° (2,5 obrotu wokół własnej osi). Był też pierwszym, który wykonał 360 Varial McTwist (skater robi obrót o 540°, a.

Zapowiedzi Gier - KERAJ


Data premiery: 2006
20:59, keraj2005 , Zapowiedzi Gier
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 05 stycznia 2006
Tony Hawk's American Wasteland

                                                   

Tony Hawk’s American Wasteland jest następną grą zręcznościową z serii, firmowanej nazwiskiem znanego amerykańskiego sportowca. System zabawy przypomina dwie odsłony Tony Hawk’s Underground, a akcję umiejscowiono tylko na terenie Los Angeles.Włączając tryb fabularny wcielamy się w rolę chłopaka, który przybywa do największej kalifornijskiej metropolii, aby zostać mistrzem jazdy na deskorolce. Dowolnie konfigurujemy wygląd postaci nawet w trakcie rozgrywki, odwiedzając sklep z ciuchami, fryzjera itd..

Tony hawk pro skater

zotffik

Na jeden dzień, ale przynajmniej odpoczne od tej dziury jaką jest moje zawszone misato. Nie lubię tu siedzieć :|... A tam, tam na działeczce mogę sobie odpocząć od codziennych problemów posiedzieć sobie w gronie moich ukochanuch dziadków, cioć i wujków (choć wujkowie rzadko tam siedzą)... A no i jak bym mogła zapomnieć! Będzie tam też moja kochana.Się działo na tym wyjeździe... W sumie same śmieszne rzeczy. Np., Daniel - mój 9 letni siostrzeniec - siedział na biurku podczas wspólnej gry na PlayStacion w Tony Hawk's Pro Skater 4 i los tak chciał, że przy jego schodzeniu z biurka nadział się dupką centralnie na kant biurka. Jak wystrzelony z procy pobiegł do drugiego pokoju, potem wrócił.

"Miłość żyje marzeniami" - Onet.pl Blog

"...And when I close my eyes tonight... To symphonies of blinding light..." - [LP] - "The Catalyst"

Jest jedną z jego ulubionych autorek) oraz "Hannibal'a" , którego uważa za niesamowitą książkę

- Uzależnił się od "Tony Hawk's Pro Skater 2" kiedy podróżował razem z zespołem w busie na trasie koncertowej

- Kocha zespół Stone Temple Pilots do tego stopnia, że jego.