O czym chcesz poczytać na blogach?

Tony bennett

reklaMAN

Ścieżka dźwiękowa tylko dopełnia dzieła.

Agency: BBDO NY
Production Company: @radical.media
Director: Josh & Xander
Creative Director: Tony Bennett
Music: Frisbie
Composer: PT Walkley
Shoot Location: NY/NJ interstates

Making of

(Za Scary Ideas.)

różne-wiele - ...:::RóżnE:::...

Z jazdą na kółkach gumowych były wprost oszałamiające i w 1973 roku kółka Franka - Cadillac Wheels rozpoczęły drugą falę popularności deskorolki.
Zaczęły powstawać nowe firmy robiące trucki tylko do desek: Independent, Bennett, Tracker. W roku 1987 firma Road Rider wymyśliła pierwsze kółka z łożyskami w pierścieniu. Slalom, downhill i freestyle były uprawiane przez miliony zapaleńców, powstała gazeta SkateBoarder i dzięki niej wszyscy poznawali.Pierwszy nowoczesny skatepark został otwarty na Florydzie w 1976 roku i wkrótce potem powstało kilka setek innych.
Zwiększyły się rozmiary deskorolek co spowodowało stabilniejszą i łatwiejszą jazdę.
Kilku mistrzów w osobach Tony`ego Alvy, Jaya Adamsa i Wesa Humpstona wyprodukowało pierwsze deski z grafikami pod nazwą Dogtwon i wkrótce każda firma miała w swojej ofercie takie deski. Skate`owanie w poolu stało się bardzo modne, a dzięki dobrym kółkom i.

Film dla każdego - Onet.pl Blog

I,miłość z tajemnicą i miłość którą trzeba odkryć.. nie zależnie jak różne są to kolory i stany miłości to każda daje nam inne światło na cały  dzień świętego Walentego. Komercjalna propaganda szczęśliwych par, tony kwiatów i czekoladek, amorki na ulicach, pokazują jak specjalny jest to dzień ale nie oddają jego wartości. Dlatego historie tych par mają nam pokazać jak znaleźć tę miłość w właśnie taki dzień. Barwna wielowątkowa historia, z.Czy "Mama na obcasach" chciał tym filmem pokazać miłość z każdej strony ale chyba nie wyszło mu to najlepiej. Wiele sław jak na jeden film to za dużo, oglądając "Walentynki" nie wiedziałam na czym się skupić. Czy na postaci Reed'a Bennetta granego przez Ashton'a Kutchera  czy na Grace w którą wcieliła się Emma Roberts. Słowem można by pomyśleć że reżyser obsadził aż tyle gwiazd by do kin przyciągnąć większą liczbę fanów poszczególnych sław. Film.

Najgorszym więzieniem jest przeszłość... - Onet.pl Blog

Bello to znaczy piękny. I nawet on zrozumiał, że chłopak z którym przyjechała Cass nie jest hetero. Cóż... Za późno zareagowałyśmy. A chłopaka trza ratować. Przysunęłam się do mojego "adoratora" i złapałam jego rękę.
- Wiesz Tony, nie bierz tego do siebie, ale chyba nie byłoby to na miejscu.
Zrozumiał. Doszło do niego dopiero po chwili o co chodzi. Przez chwilę miał wzrok zranionej sarny, jednak zaraz się opanował. To już drugi raz jak odbijam mu chłopaka..
Linki

  • Jane Volturi (mój)
  • Historia Jane (mój)
  •  Pamiętnik Bonnie Bennett (mój)
  •  Życie Bonnie (mój)
  •  Pamiętnik Caroline.