O czym chcesz poczytać na blogach?

Toner do drukarki

świat nie jest taki zły

W szponach biurokracji
W moim miejscu pracy stworzono procedurę, która wymaga wypełnienia odpowiedniego formularza, jeśli chce się dostać np. toner do drukarki, telefon, krzesło czy też inny przedmiot, potrzebny do wykonywania pracy. Nie dość na tym. Składane zamówenie należy uzasadnić - zrobić to musi osoba zamawiająca, jak i kierownik komórki, w.

kahuna

Ale to właściwie była betonowa rampa. za rampą był betonowy zbiornik wodny, przepiękna czysta woda. i pełno rechoczących żab. ogromne ilości. i ten rechot. nagle pojawił się gruby szczur/bóbr (nie wiem dokładnie) który próbował łapać te żaby. one uciekały. nagle złapał myszkę, normalną szarą [...]

Zaprotestowałem. powiedziałem, że mogę ew. dać jej coś od mojej córki albo ode mnie na pamiątkę. ale że my zostajemy na ziemi.

śnił mi się mój agent ubezpieczeniowy – zamówił u mnie toner do drukarki.. :)))

śniła mi [...]

nagryzmolone - Onet.pl Blog

Które wynajmuję, są pokryte kurzem, pachną starością, mają póżółkłe kartki i płócienne okładki. Są tu ich setki, prawdziwa biblioteka. Uwielbiam czytać takie książki, i taka właśnie "Lalka" dostała się w moje ręce.
Co zaś do samej Lalki, to odczuwam niedosyt. Myślę, że to taki celowy zabieg ze strony Prusa - tak nie skończyć, pozostawić niedopowiedzenie, zamieszać w głowie.
W tzw. międzyczasie zdążyła nadejść wiosna, porzuciłam rajstopy na rzecz antygwałtek, pięknie jest.
W pracy spadłam ze schodów - tak to jest, gdy się pod nogi nie spojrzy, i jeszcze chce ratować toner do drukarki, zużyty zresztą. Przeleciałam przez kilka schodków, poobijałam się solidnie, jestem jednym wielkim siniakiem, ale ortopeda orzekł, że będę żyć. 
Obcasy poszły w kąt, bo kolano boli.

londonstrip

Za dużo

Ile razy to się mówi, że jeden telefon / sms może wszystko zmienić...

Tata w szpitalu. Koronografia. Udało się. Do zawału nie doszło.

Wszystko dobrze się skończyło.

Ja przez cały dzień jak przez mgłę. Szybko przeszedł, bo dwa dni przed mega ważnym kongresem, zapinam wszystko na ostatni guzik. Szał.

Dla lalek, które trzeba kupić oraz listę różnych odnośników do sprzętu domowego (typ worka do odkurzacza, filtru do wody, rodzaj żarówek, typ tonera do drukarki itd)

Choć na koniec Angela przyznała się też, że ma listę różnych zdrobnień i czułostek, jaką ją mężczyźni odbarzyli. Naima z kolei nie.