O czym chcesz poczytać na blogach?

Tomtom

palmpage

Jest to pierwsze urządzenie, które umożliwia ładowanie nawigacji TomTom jak również innych urządzeń mobilnych, takich jak telefon, czy mobilny odtwarzać DVD, jednocześnie – dodatkowo urządzenia ładowane są szybciej niż w innych ładowarkach.

Kierowcy mogą być spokojni, że każde urządzenie będzie ładowane odpowiednią ilością mocy jednocześnie. Ładowarki oferowane przez konkurentów mogą dostarczać mocy do 2,1 Ampera i ta moc jest dzielona na kilka portów. Po podłączeniu kilku urządzeń całkowite wykorzystanie mocy zostanie utracone. Inaczej jest w przypadku szybkiej ładowarki wielofunkcyjnej TomTom, w której dwa dedykowane porty USB zapewniają stałą, pełną moc ładowania.

Urządzenie oferuje zarówno port USB o natężeniu 1,2 Ampera, który jest idealny do ładowania telefonów i odtwarzaczy MP3, jak również port USB o natężeniu 2,1 Ampera, który umożliwi szybkie ładowanie urządzeń konsumujących więcej energii – takich jak iPad czy iPhone – ten port pozwala na ładowanie urządzeń do 4 razy szybciej, nie zmniejszając przy tym możliwości ładowania przez inne gniazda.

Dodatkowo ładowarka została wyposażona również w port, który jest przeznaczony do obsługi 12-voltowych.

Absolutnie Queen - Newsy ze świata KRÓLOWEJ!

Zmienioną wersję utworu. Jak mówią muzycy, wynikało to z dużej spontaniczności podejmowanych przez nich decyzji. - Tak było z trasą z Paulem Rodgersem. "Dobra, robimy to!". I wszystko dzieje się błyskawicznie. Tak sobie myślę, że jeszcze zagramy na żywo jako Queen - mówi Roger Taylor.

z polskieradio.pl

2011-05-23 22:33:55, skomentuj (1)


Queen Music Life

Zdjęcia z wystawy poświęconej Queen, która odbyła się w Japonii wzbogacona o nowe materiały związane z tym krajem.

2011-05-24 13:46:07, skomentuj (1)


TomTom i John Cleese w reklamie z Queen


Więcej reklamówek z Break Free na http://breakfree.tomtom.com/index-breakfree.php

2011-05-24 20:04:37, skomentuj (0)


BBC Breakfast

26 maja Brian i Roger pojawią się w BBC Breakfast ok. 8.30 aby promować dokument Queen: Days Of Our Lives, który będzie pokazny w TV 29 i 30 maja.

Książka z okazji 40lecia Queen zostanie przetłumaczona na włoski, niemiecki, czeski, francuski i hiszpański. Rozmowy z innymi wydawcami nadal trwają. Trzymamy kciuki za polską wersją.

Wyprawa na Krym 2007

Najszybciej i najdalej uciec od granicy.

16:08, jankicello
Link Dodaj komentarz »
sobota, 08 września 2007
10 sierpnia

Zasiedliśmy wreszcie w obutym w nowe balony na 15tkach maminym A2. Natychmiast wykonaliśmy obowiązkowy telefon do ciotki, odebraliśmy ten nieunikniony od rodziców i zaczęliśmy się bawić obowiązkowym gadżetem, czyli nawigacją tomtom. Map24 powiedziała wcześniej, że jedziemy przez Lublin, Zamość i przejście graniczne Hrebenne. Po wpisaniu Hrebenne tomtom znalazł cztery czy pięć miejscowości. "Hrebenne PGR" - dziwne, myślałem, ze nie ma już u nas pegeerów, ale może przy wschodniej granicy... wreszcie jest - Hrebenne, tuz przy granicy z Ukraina. OK, liczę trasę, 280km. Wyłączamy myślenie i za Lublinem zwiedzamy coraz to węższe dróżki. Mimo, ze trasa była ustalona jako "szybka". Nic to, technika wie lepiej, więc podskakujemy dalej.
Wreszcie gdzieś w polu gadżet melduje, że cel osiągnięty... a wywrotka (czyli.

Pentashop.eu - Blog

W warunkach drogowych.

Sprawdzano zarówno jakość wykonania urządzenia, jak i funkcjonalność dołączonego oprogramowania nawigacyjnego. W całym teście zdecydowanie najlepszą aplikacją okazała się Automapa, dołączona m.in. do PENTAGRAM Nomad.

Zdaniem redaktorów, w przypadku zakupu zestawu do nawigacji "(...) warto nieco dołożyć do dobrej jakości sprzętu z popularną aplikacją i aktualną mapą. Wówczas będziemy pewni, że urządzenie w bezpieczny sposób pokieruje nas do wyznaczonego celu."

PENTAGRAM Nomad zwyciężył w teście z urządzeniami takich marek jak Mio, TomTom, Blaupunkt, Navigon.

Zapraszamy do zapoznania się z całym testem opublikowanym w najnowszym wydaniu Komputer Świat.

 Zapraszamy do zakupu tego produktu w Pentashopie.

10:18, pentashop
Link Dodaj komentarz »
sobota, 27 grudnia 2008
Przedłużamy promocje

 

Uprzejmie.