O czym chcesz poczytać na blogach?

Tomografia komputerowa głowy

Nic nie może przecież wiecznie trwać ... - Onet.pl Blog

Czerwcowego pobytu na kardiologii, gdzie wszystko okazało się być w porządku, został skierowany na neurologię. Liczne badania, którymi został poddany, nie wyjaśniły zbyt wiele. Na podstawie badania tomografii komputerowej głowy i nieprawidłowego EEG głowy, pani doktor postawiła pierwszą, wstępną diagnozę. Padaczka. Co prawda, byłam na to przygotowana, gdyż sporo czasu, zwłaszcza ostatnio, spędzam.

moje zycie - Onet.pl Blog

Jestem sama,domowników chwilowo nie ma.Dużo czytam i uczę się,interesuje mnie biochemia.Menopauza,skok ciśnienia,ból głowy i częściowy niedowład lewej strony ciała,karetka i szpital.Po badaniach i tomografii komputerowej głowy okazało się że miałam szczęście,że to nie wylew czy udar.Lekarze orzekli,że jestem skazana na tabletki do końca życia........Nie posłuchałam,zrealizowałam tylko jedną.

Dwie bajki... - Onet.pl Blog

Tak bardzo się bałam. Serce waliło jak szalone. Pierwsze podejrzenie..... przerzuty. Nawrót nowotworu z którym walkę zaczęła 3 lata i którą mieliśmy nadzieję, wygrała. Pierwsza tomografia komputerowa głowy wykluczyła przerzuty.... drugiej wyników jeszcze nie ma. Ryzyko nawrotu jest małe, ale jest. Na razie diagnoza jest jedna. Zawał prawej półkuli mózgowej. Nie wiem co to oznacza, nie wiem jakie.

marzenia z papieru

Jak to się źle nie czują: ból głowy, biegunka, wymioty, osłabienia.. A kogóż to obchodzi? Od tygodnia mam gorączkę, a na moje bóle głowy nie poradził żaden specjalista. Tomografia komputerowa, badanie wzroku i inne pieprzoty postawiły diagnozę: zdrów. Tak, to nie lekarz stawia diagnozę, to sprzęt. To śmieszne, ale sprzęt medyczny, gdy nie jest w pełni sprawny, albo.