O czym chcesz poczytać na blogach?

Tommy hilfiger

fashionboutiquepl

By fashionboutiquepl

Już w najbliższych dniach będziemy mieli w swojej ofercie najnowszą kolekcję obuwia i torebek Tommy Hilfiger. W pierwszej kolejności pojawią się lżejsze buty, takie jak baleriny Tommy Hilfiger, obcasy Tommy Hilfiger. W następnej kolejności pojawią się kozaki , śniegowce i wiele innych. Serdecznie zapraszamy do śledzenia naszej strony i polecamy zapisanie się na newsletter, który pozwoli być na bieżąco z naszą ofertą.

Online store owner Zobacz wszystkie wpisy, których autorem jest fashionboutiquepl

szoping

RSS
środa, 30 marca 2011
Dżinsy marki Tommy Hilfiger - sprawdzamy jakość

Witam,

odwiedzając Londyn nie omieszkałam wstąpić do TK Maxx (sklepu ze starymi kolekcjami dobrych marek w niskich cenach), którego nie ma jeszcze w moim mieście (choć akurat.

O modzie - bloog.pl

Wiele marek, znanych projektantów, jednak niestety większość z nich tworzy kreacje szczególnie nastawione na panie, a w tym świecie nieco zapomina się o panach.
Jednak istnieje marka, która skupia się tylko i wyłącznie na płci przeciwnej a jej nazwa brzmi tommy hilfiger. Taka firma jaką jest tommy hilfiger cieszy się bardzo dużym uznaniem wśród panów ponieważ tworzy ona produkty bardzo dobrej jakości, a kroje przez nich proponowane są uniwersalne i praktycznie nigdy nie wychodzą z mody co jest również bardzo istotne.

DREWFULLER | The one polish blog about Drew Fuller || - Onet.pl Blog

Rodziny umieścił jego zdjęcie na okładce magazynu UCLA. Jednak Fuller postanowił poczekać z wejściem do świata show bussinesu i zdecydował się na ten krok dopiero w wieku 16 lat. Karierę zaczął od pracy modela, między innymi, dla takich domów mody jak Tommy Hilfiger, Prada czy Club Med. Następnym krokiem były reklamówki telewizyjne, gdzie reklamował J. Crew, Subway and Toyota oraz Pepsi z Britney Spears; a następnie zwrócił się ku aktorstwu. Można go także zobaczyć w teledyskach Lindsay Lohan ("Over"), Jennifer.