O czym chcesz poczytać na blogach?

Tomek i przyjaciele

w11-detektywi - mBlog.pl

Przy tobie. będzie dobrze, rozumiesz?
Aśka: Aniu. On mnie nigdy nie pokocha, rozumiesz?! Nigdy!
Anka: Pokocha cię jeszcze. Zobaczysz. Weronika porozmawia z Miłoszem. W końcu jest jego przyjaciółką, a przyjaciele powinni sobie nawzajem pomagać. Tak jak my pomagamy tobie.
Aśka: Oby ta rozmowa wyszła na dobre.
Seba: Na pewno wyjdzie. Zobaczysz.
Po chwili przybiega Maciek.
Maciek: Znalazłem tabletki na.
Weronika: OK. Do zobaczenia.
Aśka: Na razie.
Aśka rozłącza się z Weroniką.
Aśka (sama do siebie): Mam nadzieję, że rozmowa Weroniki z Miłoszem pomoże.
Aśka podchodzi do samochodu, wsiada i jedzie na komendę.

tym samym czasie, komenda
Tomek: Anka, Maciek. Macie gościa.
policjantka: Aspirant Magdalena Jaworska. To ja wtedy prowadziłam sprawę brutalnego gwałtu na Joasi. Przyniosłam akta.
Anka: Dziękujemy, że pani znalazła czas.

kaskagraffik blog

Jesoooooo każde dzwięki dochodziły do mnie buuuuuu straszne ciary miałam na plecach ..... wszędzie! To było piękne. Koleś powiedział że kiedy tylko będe miała ochote mam wlecieć ... no jasne że tak zrobie ale tylko z przyjacielem, bo to w końcu jego qmpel!
Więc od dziś jestem nową Kaśką ...
Taka prawda ..... takie życie :)
Ciussssssssssssssssssssssss


kaskagraffik 2004-09-04 11:26:28
skomentuj.________________
Nie mam dziś głowy żeby wymyślać temat ... jest lepiej! Co tu dużo mówić "trzeba żyć dalej", normalna kolej rzeczy. Wczoraj wieczorem przyszli do mnei wszyscy tzn Jolka, Aśka, Tomek i przyajciel ... rozmawialiśmy oj długo rozmawialiśmy. Dziewczyny chyba czytały bloga bo powiedziały "Nina przecież jesteśmy przyjaciółkami nie?? Nie możemy od tak przestać się do siebie odzywać ..... " od tego momentu.

Niegrzeczna_Dziewczynka - Onet.pl Blog

Polska. XXI wiek. Nocą szła razem paczka przyjaciół: Laura, Krzysiek, Piotrek, Żaneta, Ola, Marta i Tomek. Zżycie przyjaciele byli już trochę wstawieni po imprezce, z jakiej wracali, ale trzymali się dobrze. Nie zwracali uwagi na to, że idą prawie środkiem ulicy. Śmiali się. Krzysiek szedł obok Marty, czule obejmując jej tyłek i.
Cate i Sindy niebyły zbytnio zadowolone z tego że późnym wieczorem muszą włazić w głąblasu, gdzie było pełno komarów, a wyobraźnia robiła swoje, kilka razycofały się bo któraś rzekomo, coś ujrzała w oddali. Im dalej szły tymmniej widziały bo robiło się coraz ciemniej. Sindy zaczęła sięniepokoić i chciała już wracać chociaż nie miały ani jednego kawałkadrewna. Lecz Cate stanowczo nakłaniała koleżankę aby iść jeszcze.

Leciała czarna krew...

Obok dziewczyny leżał przewrócony wózek , a Kamil cały umazany krwią siostry siedział przy jej głowie...Matka uklękła przy córce i głowę oparła o jej klatkę piersiową.

-Nie!!! Co się stało? Dlaczego??? Tomek dlaczego???

K I T K A - Onet.pl Blog


traktor - traktor

Lipiec 2010
"cisza!"
Rozumie różnicę między "mały" a "duży" np "Kitka mała"
- heki - wielki
- mamuś
- tatuś
- kotek
- piesek
- olot (samolot)
- optel (helikopter)
- jojejojek ("Bolek i Lolek" - ukochane postacie Kitki)
- plosie - prosze
- kuje - dziękuje
- siku (chyba nie muszę tłumaczyć;-)
- babcia
- ego - chowanego
- pociąg
- ybki - rybki
- Tomek
- Elmo

4 razy dziennie. Doszło nawet do tego, że zapamiętałam imiona wszystkich bohaterów i co który kiedy robi w danym momencie. To dziwne, ale Kitce najbardziej podobają się kolejowe katastrofy. Woła wtedy radośnie "BACH!" i pokazuje palcem na ekran. 

 

Inna sprawa, że bajka "Tomek i przyjaciele" jest idealna dla małych dzieci. Opowiada o przygodach ciuchci - parowozów, lokomotyw spalinowych, wagonów i innych maszyn związanych z koleją. Jest zupełnie pozbawiona przemocy, a kolejowe katastrofy (np kula.

24 WWDH TORTUGA


Fotograf:
-dh. Kinga Wiśnicka
-dh. Piotrek Słomiński

Botanik:
-dh. Ania Majcher
-dh. Kinga Wiśnicka

Cyklista:
-dh. Basia Ziembicka
-dh. Ania Majcher
-dh. Tomek Osada

Przyjaciel książki:
-dh. Basia Ziembicka
-dh. Zuzia Olszewska
-dh. Michał Zaręba

Przyjaciel roślin:
-dh. Basia Ziembicka
-dh. Ania Majcher
-dh. Kinga. Fotograf:
Zadanie: Wykonaj zdjęcie na temat : „Twoje hobby w obiektywie aparatu”

Botanik:
Zadanie: Określenie – rozrysowanie planu zagospodarowania roślin na terenie HOW Rancho ( jakie rośliny i gdzie, w którym miejscu, dlaczego tam)

Cyklista:
Zadanie: Przygotowanie planu rowerowego toru przeszkód

Przyjaciel roślin:
Zadanie: Znalezienie interesujących informacji o roślinach jadalnych i trujących jakie możemy napotkać na obozie lub rajdzie.

Zoolog:
Zadanie: Znalezienie informacji o ptactwie w.

Niespełniona miłosc:(

2007-09-17 Trochę mi się popieprzyło...i to przez NAJLEPSZA przyjaciółkę!!!!! Ale od początku. Kiedy poszłam do szkoły zaczął mi się podobac taki Dawid ( nie ten z kolonii ) . Kiedy powiedziałam o tym przyjaciółce, ona od razu zaczęła z nim sms-owac. Myślałam że.U Gosi?" To było straszne. Ale dzisiaj stało sie coś straszniejszego. Dawid poprosił Gosię o chodzenie.( tutaj warto podkreslic że gośka pisze teraz z 14- ma chłopakami !!!!!):( Ja nie mam szczęscia.Gosia jest ładna i wszystkie chłopaki się za nią ogładają jak idziemy razem. Kiedy idę z nią zaden chłopak nie zauważa mojej obecności:( Gośka zabiera mi wszystkich chłopaków:( Co mam robic???

Teraz z kolei zaczęłam myślec o Kordianie:/. Smutek chyba nigdy nie da mi spokoju....Za jakie grzechy???  Wczoraj byłam wściekła bo musiałam sprzątac a zaplanowałam iśc do koleżanki (wrrrrr...) Ale potem ptrzyszedł Tomek i oznajmił że ma laske na oku , a tą laską jest moja koleżanka więc poprosił mnie żebym z nią pogadała o nim troszkę...czy on jej się podoba itp. (nie lubię tego). Wczopra nie mogłam spac więc  napisałam.

Z rozmyślań przy trzeciej kawie - bloog.pl

Małych, prowincjonalnych salek kinowych. Posmakowałoby się tego słońca, a nie tylko deszczu, przeniosło by się na te wyśnione stoki północne rozciągnięte pomiędzy winnicami położonymi na wulkanicznym podłożu. I takiego tokajiczka przyjąć, czytając sobie Hrabala.

 

Narzędzie dla najmłodszych PAN PIŁA (a potem powstają filmy w stylu Piła 5…)
  • Żuraw w porcie TOMEK i PRZYJACIELE (co ma Tomek do żurawia portowego ??)
  • Jeep sportowy, dł. 27 cm, ładowarka samochodowa (czyżby transakcja.