O czym chcesz poczytać na blogach?

Tomasz lis na żywo

Kobieta - lepszy rodzaj mężczyzny - Onet.pl Blog

Kto kogo bardziej obrazi. Macierewicza już przebić będzie trudno. W inwektywach jesteśmy jednak mistrzami.

Taka akcja ma sens. Zwłaszcza, że na 10 kwietnia PiS już zapowiedział manifestację wawelską, co nie wróży krajowi dobrze.

---
Tak miało być. Autorzy pomysłu ostatecznie.
Manipulowania. Wcale nie musi być twardo wyrażany, wystarczy sugestia i dżinn antysemityzmu dokonuje potrzebnych dla polityków spustoszeń.

W programie Tomasza Lisa mogliśmy zobaczyć, jaką antysemityzm ma twarz (nie chodzi o konkretnych ludzi z elit politycznych i naukowych, ale jakimi intelektualnymi charakterystykami się.
Są dwa antysemityzmy. Pierwszy - z którym mieliśmy do czynienia i zawsze ma konkretną twarz - do obejrzenia w studiu programu "Tomasz Lis na żywo". Jest to antysemityzm, który żywi się ksenofobią, resentymentem, ma niedouczoną wiedzę o człowieku i cel, aby ten drugi antysemityzm wyzyskać politycznie. Ten drugi.

THINK - it's not illegal yet

Wziąć się za naprawę Świata. Stwarzając Nowy Porządek...

***

Gościem dzisiejszego show 'Tomasz Lis na żywo' był premier. Przez niemal godzinę nie padły ŻADNE konkrety. Była natomiast propagandowa papka: o stadionach dla dzieci, o Kaczyńskim, o miejscach w przedszkolach, o.

Stany.blog.pl - Polishman not in NY - Stany Zjednoczone dzień po dniu. Życie w USA, praca, nauka w U.S.A. Work and travel. Zielona karta. Green Card. Zakupy przez internet w Stanach. Paczki do Polski. USA blog Ameryka blog

Kilka kulek z 9mm lub Magnum 0,54. Gdyby usłyszał, że wcale nie jest biały, a różowy jak świnia - to od razu sam zdjąłby czapeczkę. Bo w Polsce myślimy, że Murzyn powie nam co najwyżej - "Ty białasie", więc się wcale na niego nie obrazimy. A Czarny na Białego powie najczęściej - "Ty jesteś biały? Biały to jest śnieg,.

Może mieć takie same poglądy jak ja na temat zarówno Prezydenta jak i państwa rządzonego przez idiotę (pisałem to za rządów George'a Busha Juniora) - Tomasz Lis na żywo

A dla tych, którzy wolą pisane od mówionego:
Tak, uważam że Bush jest głupi. Jest bardzo.

xell blog

Że te będzie nieco trudniej przeprowadzić, gdyż potrzebują czasu.
No i nie można zrażać się obawami, że kogoś coś śmieszy.
Bo jak napisał / napisała bene_gesserit na forum Gazety.pl
"Śmieszne jest to, co śmieszy. 
Śmieszy niektórych widok osob grubszych,.

skomentuj (2)
Są - ale jak tu się z nich cieszyć ?
Są takie weekendy po których naprawdę można się cieszyć, że moje życie, które może i jest nudne, powolne i toczy się głównie w czterech ścianach mojego domu, nie rzuca mną jak drobną łupiną po sztormowym morzu emocji i uczuć.
.


2012-03-28


Ostatnia męska końcówka.
Inspiracją do napisania tego tekstu był wczorajszy program TOMASZ LIS NA ŻYWO.
A dokładniej jego ostatnia część poświęcona... nazwijmy to póki co "językowymi zawiłościami płciowymi".

littleprince89.blog

Wola nieba,  siedzę przed kompem, w pokoju u mnie na łóżku leży Mario...

Na dwójce leci właśnie Tomasz Lis na żywo... i znów 10-ty kolejnego miesiąca i znów wdowy ubrane na czarno, które z bólem w głosie opowiadają o tym, że nadal... nadal to w nich pęka i na nowo się rozlewa i.