O czym chcesz poczytać na blogach?

Tokarnia

sidzej at ownlog '06

Na wzor warszawskiego toru :), dodatkowo wszystko spoczywac bedzie na mieciutkim czystym piasku przywiezionym specjalnie na imrpeze. na torze stanie kilka ciekawych skimbeamowych przeszkod. Planujemy rozpoczac plywanie od godzin popoludniowych do poznych godzin nocnych przy oswietlonym specjalnie torze.zawody - przewidujemy rozegranie nocnych zawodow na pro i licznych konkursow dla amatorow wszystko to poprzedzone calodziennym plywaniem, bedzie wiec czas na doskonalenie skilsow, odpoczynek i zaplanowanie taktyki (specjalnie na ta okazje palunjemy nietypowy sposob rozegrania zawodow). W ciagu dnia przygrywala bedzie muzyka z namiotu redbulla, a od godziny 22-23 grac zacznie tokarnia i przylegajacy do niej beatchbar,zaplecze - dla przyjezdnych zawodnikow dostepne beda specjalne pomieszczenia gdzie bedzie mozna zostawic rzeczy, wziac prysznic i przebrac sie na balety w tokarni.
sponsorzy - nagorody funduja: femipleasure, les ettes, forty-four.pl , boards, funstorm, wytprzedaze.pl, rusty ,sponsor glowny imprezy jeszcze sie klaruje:)impreza - zapowiada sie naprawde zacna impreza konczaca to intensywne lato :), Tokarnia slynie z dobrych imprez na których frekwencja jest spora, srednia wieku i kultura klientow też niczego sobie, a to dzieki dobrej selekcji i prestizowi klubu.


plakat juz niebawem, zapraszam

Zakrecony blog

I miała strrraszny zabieg... teraz ja musze w domu sprzątać i gotować obiad ;( o jak ja tego nienawidze!!!) ;(;(;( okrrropność... więc Kama jak nie kcesz to nie musisz przychodzić ale fajnie bybyło jakbyś jednak wpadła. Oks to teraz bede robić stronę naszej klasy, a potem o debilach. Oks to papa!
Napisała: Flora
Kiedy: 2005-04-13 08:20:28
O: Wolna godzina
komentarzy: (4)
Dołączysz?? skomentuj

Teraz powinien być anglik, ale nie ma pani więc siedze s ew bibliotece na necie ;) piszę sobie noteczkę a Blondyn Pacan i Tokar spisują chemie, matme i polski ;) jaka ja jeste dobra :D ale oni mi nic za to nie dadzą ;( żadnej wdzięczności ;( ale trudno takie jest moje życie :P a moja rola to dawanie spisywać innym zad dom :D hehe.... potem mamy matme (strraszne) polski (buu! krzyżacy!) chemie (fajnie ;) rele i wychowawczą. ALe fajnie. Potem poprawiamy spr z matmy (ehh) najgorsze jest to że przyszedł gupi Mops i Aneta :/ no trudno... w sobote mamy nie będzie i robie sobie grilla ;) będzie Draco, Toki, Pacan, Justyna, Kroofa, Will i Mao. ;) ja tesh oczywiście. Oks kończę papa!
Napisała: Flora
Kiedy: 2005-04-14 13:18:15
O: kocham cię

sektazuo.blog

Postawiono pomnik Michała Anioła swoją petycje o utworzenie tego pomnika zgłosili panowie którzy razem z Michałem zbierali wszelkie butelki po piwie winie w okolicach garaży . Majkel był ich przywódcą zawsze zbierał najwiecej tu dzież najwiecej z tego pożytku potem miał im wiecej nazbieraj to najwiecej wypił niebyło mu równych dlatego jego kumple tak go wilebili podziwiali ze postawili MU ale nie namiot tylko pomnik a ta urwana noga to nie przypadek wódka zaczeła zbierać żniwo musieli odciać bo pazury gniły.

Pisała Damian Kucikot- Maślany
 

skomentuj (0)

TOKARKA zamiast TOKARNI 2009-02-09 12:54:37

W minioną Sobote postanowiliśmy jechać do TOKARNI cześć ekipy bezproblemu dojechała na miejsce ale brakowało jednego uczestnika wyprawy pana Stopczampyram :) który postasnowił też sie świetnie bawić ale nie w TOKARNI tylko przy TOKARCE z piękną młodą ANDRZELIKĄ MALINOWSA z Ugandy nie wiem jak tam było ale widać ze tancowali do białego ranca :)

Pisał juzek Skoczymur

skomentuj (0)

SZAŁ 2009-02-09 13:46:02

Niechce nic mówic ale z Katrina dzieje sie coś nie dobrego poczół to na własnej skórze jej.

. . sluchaj skarb!e jestes dla mn!e wszystk!m . . kOcham =**

TOkar, hOtek, as!a, kas!a, tOmek, gOha pa =***

2005-02-05 14:04:58 skomentuj (5)


nOta..
Muczą krOwy muczą na z!elOnej łące
Zajadaja z!Ola sw!erze ! pachnace...
Mucza krOwy muczą slychac je z daleka
Kazda zdrOwa krOwa tO fabryka mleka...

Oj dana oj dana p!j mlekO Od rana
P!j mlekO w poludn!e a bedz!e c! cudn!e
Oj dana oj dana p!j mlekO Od rana
P!j mlekO w!eczork!em a zasn!esz z humOrk!em....! juuuuuuuu ;D

dObrze jest.. mOj brat tO sucha.. wc!ągnełam s!e ;D pOsdrO:*paul!nka, jula, madz!ula, szn!kers, wOjtek, wOjas, sebO, hOtek, tOmek, tOkar, gOha, paula i syscy !nn! =***

2005-02-10 20:49:54 skomentuj (2)
cOs..
nO w!ec bylam w kOsc!ele dla z!elOnO sw!atkOwcOw.. pO cO? n!e w!em.. terefere tO n!e był mOj pOmysl.. a mOze ! mOj ph!.. hujOwO jest.. n!e chOdzc!e tam.. zreszta jak chcec!e ;D OgOlem tO zmułka lekka.. Ostatn!O zesmy Obal!ly u paul!ny trzy l!k!ery w!sn!Owe ! zesmy wb!ly na mecz dO 2-egO.. wygrany ;) Ooł jesS =P n!e ma czO p!sac spadam.. pOsdrO:


*paul!nka mOja bOska, as!ula, madz!a, wOjtek, wOjas, sebO, tOkar, karOl!na, gOha, hOtek, przemus, janur ! reszta.. =***
2005-02-13 23:03:29 skomentuj (6)

Blog Annnetttaa

Ciśnienie i na lekcji zrobiło jej się słabo...ale teraz jest już lepiej:) pod koniec tygodnia będzie w domu:)                                                                                    
        Dzisiaj jest dyskoteka w Tokarni...miałyśmy tam być...szkoda, że teraz  zamiast  tańczyć, bawić się , podrywać facetów, ja siedzę w domu ,a Marta leży w szpitalu...:(  ale może w szkole niedługo będzie dyskoteka...może będzie lepsza...dla mnie tak bo On będzie mógł przyjść:) :)chociaż już sama niewiem czy coś do niego czuje...On jest niezdecydowany...sam niewie kogo kocha...wszystkim dziewczyną mówi to samo...kurde!! im bardziej Go nienawidzę tym bardziej Go kocham... czemu tak jest?sama niewiem co mam myśleć... co znaczą jego smsy? ...czy to prawda czy zabawa?...kogo On właściwie kocha?kurde!!!