O czym chcesz poczytać na blogach?

Toilet

the toilet - bloog.pl

środa, 24 czerwca 2009 9:17

*Koniec serii pierwszej...druga w przygotowaniu.

Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,4709779,trackback

komentarze (0) | dodaj komentarz

the toilet Ep19 - Show me your love

wtorek, 23 czerwca 2009 8:18


* Sadako i jakis koleśPodziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,4706389,trackback

komentarze (0) | dodaj komentarz

the toilet Ep18 - Sadako

poniedziałek,

LAURA ELEUTHERE - Onet.pl Blog

Z piżmem... tutaj moje westchnienie głębokie i długie... Ojej... :-(((
Wracając do soboty, już niedługo koniec zresztą moich wywewnętrznień... Tańczyliśmy dość długo, ja nawet znalazłam sposób na bazia i wepchnęłam go pod marynarkę do kieszeni. Muzyka była naprawdę niezła i różna co najważniejsze: Rodowicz, twisty, hip-hop (był Policeman :-))) ), techno, Rihanna, top 10, i polskie pościelówy (dziś będziesz moja, dana dana), ale to też dało się tańczyć na upartego. DJ był w porządku. Naokoło pełno dymu, światełek kolorowych i... piwa :-)))
Po kolejnym twiście musiałam pójść do toilet, byłam nieżywa... Niestety okazało się, że jest tylko jedna toilet na jakieś 100 osób (przesadziłam, 70 osób?) i jest tam ostre światło i lustro. I stało się... Obok mnie stały śliczne lub takie sobie góra 20-wszystkie wychuchane, dopieszczone od paznokci po włosy, wyskubane, wypudrowane, wypachnione, wydekoltowane, świeże, jędrne i roześmiane. (Teraz są modne kreski w górę czarne i różowe usta, i włosy na bok grzywką). I tak patrzyłam na siebie w lustrze... znalazłam nowe 2 zmarszczki, odkryłam, że mam czerwony nos i policzki (od słońca, w końcu łaziliśmy cały dzień po dworze), w sumie to chyba.

Bakterie

Toaletę Dometos WC Active Gel 3 w 1 to produkt przeznaczony do czyszczenia toalet. Dzięki nowoczesnej recepturze działa dezynfekująco (bakteriobójczo), skutecznie usuwa kamień i rdzę w muszlach klozetowych oraz odświeża toaletę, pozostawiając na długo świeży i miły zapach. Żelowa konsystencja sprawia, że środek działa bardzo efektywnie. Działa skutecznie również w rurach kanalizacyjnych.
Więcej »

Szczegóły wpisu

Komentarze:
(0)
Tagi:
brak
Autor(ka):
leczeniewatroby
Czas publikacji:
sobota, 04 lutego 2012 23:43

Opcje

  • Przejdź do wpisu „Dometos WC Toilet Active Gel 3 w 1”
  • Dodaj komentarz do wpisu „Dometos WC Toilet Active Gel 3 w 1”

:) - Onet.pl Blog

Nas przed blokiem Karoliny i poszedł do sklepu...:] My wpadamy do Karola a jej dziadkowi kopara na ziemię że tylu fopców haha:P;P Nic... weszli rozgościli się i cool ja oczywiście miejscówka obok Patrysia...:D:D Wogle zbitka... Wyjatki Fopców zaczeli pic trunki alkocholwe hihi... My siedzimy w melancholii Karolcia musiała wyjść po Watkę i Banitkę bo nie ogli trafić więc poszła z Moniką a ja zostałam sama i pisnowałam dzieci oczywiście z mężem!!:P:P Hihi żeby nie on to by rozniesli dom...:/:/ hihi Ale dobrze było Kluszka jak zawsze warjacje na leząco hehe i supcio...:D:D  Poprosił mnie czy zaprowadzę go do toilet to poszłam...:p Hihi weszedł do kabiny i czekam a on za nie całą minutke wychodzi i mówi ..." Juz mi sie odechciało" hihi Wariatka (Wary):P:P Niom później następny do toilet też zaprowadiłam no i wpada Karola z Fopcami i na   Filma juz serio ogladać ...[...] To co się działo w trakcie filmu zostawmy ksiedze zycia to nasza tajemnica...:) hihi nikt sie nie dowie kto tam nie był czekamy na nastepną impre a własnie słyszałam że... Banitka ma wolna chatę w weekend i u niego impra hihi:D:D:D Czekam na odp i mam nadzieje że to nie hit z ta wolna chata bo mam juz plany co do tego:P:P

Blog Fantasy pełen absurdu, parodii i czarnego humoru - Onet.pl Blog

Ten etap nie wróci, a my będziemy zabezpieczeni.
- No ale ja pier.olę, nie zapisuj co minutę!!!
- Cicho jesteśmy w sklepie. I to jako złodzieje.
- Racja. Chodźmy na zewnątrz.
Wojownicy poszli do starej szopy. Tam postanowili sprawdzić co za przedmiot wydropił Czarny_belt.
- Nasz przyjaciel oddał za to życie... Identyfikacja!
Błękitny snop światła uderzył z nieba i zwój zniknął, a z nim czerwony znak zapytania.
Przyjaciele otworzyli ze zdumienia oczy.
- Niemożliwe... Przecież to...
- Wiem... Najrzadszy przedmiot w grze. To "Dark Toilet Paper"!!!!!!
- Jedna rolka ma wartość 300 Zbroi z Mythrillu.
- Owszem. Ale nikt tego nie sprzedaje. To w końcu jeden z najbardziej poszukiwanych itemów w naszym świecie. Koniec z podcieraniem liśćmi klonowymi. 
Nagle mina Linc0lna zmieniła wyraz na przerażoną.
- Uciekajmy stąd. Jeśli elfy znajdą przy nas "Dark Toilet Paper" to już się możemy z nim pożegnać. Zapisz grę i spadamy.
Tak też zrobili. Niestety o tej porze bramy miasta były zamknięte, stało przy nich kilku strażników.
- Panowie możemy przejść?
- Chyba żartujesz. - odparł.