O czym chcesz poczytać na blogach?

Tlenek azotu

Monitoring powietrza w Bielsku-Białej ul. Witosa , Krakowska

[edytuj]

Niewielkie ilości siarkowodoru powstają także w żywych komórkach. Jest to jeden z trzech znanych nauce gazów mających aktywność biologiczną (pozostałe dwa to tlenek węgla i tlenek azotu). Spowalnia metabolizm komórkowy, uruchamiając mechanizmy prowadzące do stanów przypominających hibernację.

Ze środowiska zewnętrznego wchłania się głównie przez płuca i nieznacznie przez skórę. Wydala się częściowo w.

Unholy Occult Hate Prophaganda By: Kvrtvnr-Depression.blog.pl

, dlatego niektóre Opioidy są zarazem Alkaloidami jak Morfina czy kodeina, Heroina jednak Alkaloidem. W Skład Kokainy wchodzą te same pierwiaski czyli Węgiel, Wodór, Azot i Tlen, dwa ostatnie występują złączone w postaci No3, czyli tlenek Azotu. Porównując same wzory sumaryczne Heroiny i Kokainy można logicznie wywnioskować że mocniejsza jest Heroina:
Heroina-C21 H23 No5
Kokaina-C17 H21 No3
Kokaina Jest pochodzenia roślinnego, otrzymuje się ją z liści.

aretse

Zmusza ziemię do diety złożonej z pestycydów i nawozów sztucznych. Choć mają zabijać chwasty, owady i grzyby, zabijają inne gatunki, a przy okazji ludzi. Mięso zawiera 14 razy więcej substancji odpadowych niż warzywa! Część związków azotu spływa do rzek i wód podziemnych, zanieczyszczając wodę pitną. Tylko jeden z amerykańskich koncernów mięsnych – Smithfield Foods jest odpowiedzialny za zatrucie wód w 34 stanach USA. Stan Wirginia pozwał koncern do sądu,.Nawozów gleba (i nie tylko) ma problem z nawozem… naturalnym. Nie jest w stanie przyswoić niekończących się dostaw odchodów zwierzęcych. Wydzielany przez nie amoniak bakterie przetwarzają w kwas. Ten z kolei wyparowuje i łączy się z tlenkami azotu (z nawozów sztucznych) i wraz z zanieczyszczeniami przemysłowymi tworzy kwaśne deszcze. Ich skutkiem jest kwaśna, jałowa gleba, umierające lasy, rzeki, jeziora…
Wypalanie i nawożenie gleb chemikaliami oraz.

Zdrowy Styl Życia

DZIAŁANIE NADH

Działanie NADH polega głównie na udziale w transporcie atomów wodoru (proton plus elektron) z substratu na cząsteczkę tlenu w mitochondrialnym łańcuchu oddechowym,
w wyniku czego powstaje cząsteczka wody. Procesowi temu towarzyszy wydzielanie energii magazynowanej w postaci ATP (adenozynotrójfosforanu). ATP pełni funkcję głównego przenośnika energii.

(serotoniny, noradrenaliny i dopaminy) wpływających na poprawę samopoczucia oraz odpowiednią kondycję psychofizyczną. NADH jest odpowiedzialny między innymi za udział w przekształcaniu alfa-ketoglutaranu argininy do tlenku azotu, przez co zapobiega rozpadowi mięśni, zwiększa tolerancję wysiłku fizycznego i ułatwia transport tlenu.

Więcej o NADH znajdziesz na www.koenade.eu

Penigra – zaburzenie erekcji

Na poziomie komórkowym, bodźce erotyczne (wzrokowe, dotykowe…..), osobowość mężczyzny, partnerki, otoczenie….

W ostatnich latach najwięcej uwagi poświęca się chemii seksu czyli roli tlenku azotu, dopaminy, serotoniny i wielu innych związków chemicznych w powstawaniu erekcji członka.

 

 

Zaburzenia erekcji [ZE] polegają na trudności w powstaniu.

Chłodno o klimacie

2009

Brak korelacji między stężeniem CO2 w atmosferze i temperaturą dowodzi w sposób bezdyskusyjny, że dwutlenek węgla nie jest czynnikiem decydującym o temperaturze, czyli o klimacie na Ziemi. Pozostaje zatem do wyjaśnienia, od czego zależy klimat na naszej planecie.

Efektem cieplarnianym nazywamy wzrost temperatury w przyziemnej warstwie atmosfery spowodowany emisją dwutlenku węgla i innych gazów cieplarnianych (metan, tlenki azotu, freony), które są produktami działalności przemysłowej ludzi…”

Ciąg dalszy artykułu pod.