O czym chcesz poczytać na blogach?

Tkanka mięśniowa

Twoje Zdrowie! - bloog.pl

Na sportowych forach  internetowych. Dlatego warto jeszcze raz wyjaśnić, iż tkanki tłuszczowej nie da się zamienić na mięśniową. Jest to niemożliwe.

Mówiąc w sposób bardzo uproszczony, tkanka mięśniowa składa się z komórek tworzących włókna mięśniowe. To dzięki nim możemy się poruszać. Tkanka tłuszczowa to zapas organizmu, jaki został odłożony na trudne czasy. Jest to tkanka bierna, magazyn energii. Jak to ma się do Twojej wagi? Tak, że nie każde jej przybranie, jak i nie.

Centrumfizjoterapii

Drażnienia. Podczas codziennego funkcjonowania pracuje około 600 mięśni kurcząc się i rozkurczając. Kontrolę nad prawidłową pracą i funkcją mięśni pełni układ nerwowy. Mózg przesyła wiadomość do danego mięśnia przez rdzeń kręgowy do połączeń nerwowo- mięśniowych i możliwy jest dany ruch. Kiedy tkanka mięśniowa jest zdrowa ruchy odbywają się bezboleśnie i w pełnym zakresie.Często jednak się zdarza, że tkanka mięśniowo jest niezdrowa lub uszkodzona w wyniku czego ruchy mogą być bolesne i powodować dyskomfort. Przyczyn uszkodzeń jest wiele począwszy od przeciążeń statycznych i dynamicznych, przez złe.

"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - A. Toussenel - Onet.pl Blog

Jedynym wyjątkiem są szczeniaki, ciężarne lub karmiące suki oraz psy, które ciężko pracują. Te mogą potrzebować zwiększoną ilość białka w pokarmie. Młode i aktywne psy potrzebują więcej białka w swojej diecie - młode psy, bo rosną, a aktywne, ponieważ stale rozkładają więcej tkanki, takiej jak tkanka mięśniowa i czerwone krwinki, które muszą być wymieniane. One powinny dostawać białka pochodzenia zwierzęcego. W jednej z następnych notek udzielę Wam więcej informacji na temat specjalnej diety.

  

-.-.-.-.-.-.-.-

 

Was as fresh as the bright blue sky.|PARISIENNE. - Onet.pl Blog

W tym miejscu od kilku ładnych lat. Pierwszy miał na imię Ras. Był czarny i pochodził z Niemiec. Do Paryża przyjechał zaraz o tym jak rodzice wyrzucili go z domu. Drugi to Pierre. Francuz z krwi i kości. Byli niezwykle uprzejmi i przyjacielscy, ale wzbudzali strach wśród klientów przez swój wygląd. Ich tkanka mięśniowa była bardzo rozbudowana, prawdopodobnie przez zażywanie koksu. Obaj z uśmiechem powitali Rosalie oraz Patricka i wpuścili ich do środka. Kierownikiem sali od piętnastu lat był ten sam mężczyzna. Przy skroniach widać już było kilka siwych włosów. Wydawało się, że kochał tą pracę..

Bellamama

Miesięcznica

Mój blog ma dziś miesięcznicę. Jego wirtualne życie trwa już dwa miesiące. Niewiele się u mnie zmieniło od 30 września. Nadal bezrobotna mama i żona. Może moje spustoszenie intelekutalne jest ciut większe, tak samo jak moja tkanka mięśniowa. Pierwszy raz w życiu mam zakwasy pod pachami. Wspominałam już, że kocham mojego instruktora ;)

Aha Grzesiek chyba wziął ślub, obalałoby to plotkę, że jest gejem. Nosi jednak obrączkę na lewej dłoni, więc może jednak jest :)

odgryze-ci-ucho

Jakie mam mięśnie
Ja: ooo matko, pierwszy raz byłeś dopiero, nie ma jeszcze efektu
On: Nie znasz się, już mi łapa urosła. Ale zobaczysz będę taki jak Van Merc( czyt. Van Diesel) i podniosę Cię jedną rączką! ha! Się zdziwisz...
Ja: oj, kiedy to będzie...

Ah, Ci faceci i ich tkanka mięśniowa....

skomentuj (0)

Między regałami 2010-01-15 12:56:48

Wracamy  do domu. Ja prowadzę, i mam lekką głupawkę. Nagle zachciało mi się.

Zapiski przy kawie. - Onet.pl Blog

Załatwić termin w kościele. Trochę sobie tego nie wyobrażam. Cała ta organizacja, to dla mnie jeden wielki chaos. Żeby jeszcze pieniądze były, ale tu nima... Zbieram, zbieram... Ale boje się że nie uzbieram wystarczająco dużo...

Ale odnośnie tematu.
Plan jest taki że mam schudnąć 15 kg, przy czym tkanka mięśniowa też się zmniejszy, to pewnie schudnę ok 20. Czyli tyle ile zakładałam. A co jem? Ktoś może powiedzieć że diety są niesmaczne wstrętne i w ogóle ale... Myli się. To kwestia odpowiedniego przygotowania. Np. na obiad zazwyczaj jem 70 g piersi z kurczaka i 160 g ziemniaków + warzywa. Pierś kroję w.