O czym chcesz poczytać na blogach?

Tkaniny

Hurtownia tkanin - Onet.pl Blog


0
  • Hurtownia tkanin
  • hurtownia tkanin dekoracyjnych
  • tkaniny hurtownia
  • tkaniny hurtownie
  • hurtownie tkanina

Chcemy wyglądać jak najlepiej, szukamy więc ubrań które nadają sylwetce najlepszy możliwy kształt, podnosząc, zwężając, wydłużając w odpowiednich miejscach. Ubranie może pokazać charakter osoby je noszącej, może zakomunikować światu jakie się ma nastawienie, może nawet posłużyć za swego rodzaju zachętę, jak oferty towarzyskie. Wystarczy ubrać się w sugestywny, seksowny sposób aby poczuć się pewnie we własnej skórze i aby pokazać innym, że ma się zdrowe podejście do własnego ciała, że ma się ochotę na bliskość, że jest się otwartym na pełen przygód, namiętny seks. 

Hurtownia tkanin (00:41)

Suknie i sukienki

Często zdobiono haftami i lamówkami. W Sycylii i Hiszpaniiwystępowały podobne stroje zarówno u kobiety jak i u mężczyzny. Były to długie obszerne tuniki z rękawami szerokimi u góry i wąskimi w nadgarstku, bez haftów i ornamentów. Na wierzch zakładana była tunika bez rękawów, z dość dużymi wycięciami pach. Dodatkowo noszony był płaszcz podszyty podszewką lub futrem i zawiązywany był sznurem lub przytrzymywany taśmą. Spodnia część sukni była rozcięta i sznurowana na plecach, o obcisły biustonosz sukni wierzchniej był sznurowany z przodu. Wąską talię podkreślały zaszewki. Stopniowo w stroju kobiecym pojawił się dekolt, wąskie tkaniny doszywane do rękawów. Jednym z najbardziej eleganckich strojów był „surcot ouvert”. Była to suknia wierzchnia ze stanikiem mocno wyciętym po bokach od pach do bioder, spod którego wystawała suknia spodnia. Przód tworzyła rodzaj kamizelki, zazwyczaj obszytej gronostajem, podobnie jak wcięcia pach. Pośrodku ciągnął się szereg ozdobnych zapinek i guzików. Stroju dopełnia bardzo szeroka, opadająca na ziemię spódnica. Ubiór kobiecy we Włoszechcharakteryzował się uwydatnionym dekoltem, suknie były dopasowane do ciała, rozcięte rękawy spod których wystawały bufiaste rękawy koszuli. W drugiej połowie XV wieku 

Nie tylko pieski blog - bloog.pl

komentarze (0) | dodaj komentarz

Tkaniny do dekoracji wnętrz

czwartek, 10 listopada 2011 1:18
Tkaniny dekoracyjne są w atrakcyjnych cenach, a także mają modny design. Materiały dekoracyjne mogą mieć wzory takie jak małe i duże kwiaty, a także mogą być klasyczne oraz nowoczesne. Dekoracyjne tkaniny mają szeroką paletę jeśli chodzi o kolory. Dekoracyjne tkaniny mogą być w jednej kolekcji po kilka sztuk i mogą być to dekoracyjne materiały, z których jedną są wzorzyste, a drugie jednokolorowe.
Zalecaną temperaturą do prania takich tkanin jest temperatura trzydziestu stopni Celsjusza. Kurczliwość tkanin może wynosić kilka procent. Są one sprzedawane w hurtowniach tkanin dobrych gatunkowo. Istnieje szeroka oferta wzornictwa, która umożliwia wybór różnego gatunku tkanin, które można dopasować do własnych upodobań, a także do wystroju danego wnętrza. Hurtownie sprzedają woale, a także organzy, a także tiule. Tiule nadają.

Blog radeczek21kr1

Dla masywnych bioder jak i również pośladków. Mile widziane są duże dekolty, które poszerzają linię ramion. Należałoby pamiętać, aby bluzki sięgały albo do górnej linii bioder, bądź na pół uda. Nie mogą "kończyć się" w ich najszerszym miejscu, dlatego, że będą do tej strefy przykuwać uwagę. Niewskazana jest również długość do pępka jak i również powyżej niego - takie fasony "przecinają" bowiem sylwetkę na pół i akcentują różnice między górną i dolną połową ciała. A przecież właśnie tego bielizna erotyczna pragniesz ustrzec się! Tkaniny dla ciebie to płótno, len, krepa, szyfon.
Noś sukienki z podwyższoną talią, w których górna, węższa część delikatnie przechodzi w szerszą, opływającą biodra.
Spódnice powinny być rozszerzane, rozkloszowane, co więcej uszyte z koła. Ale sięgaj również po szerokie i roztańczone, o ile jednak, że marszczenia czy falbany będą zaczynały się poniżej linii bioder. Jeśli chodzi o desenie, wskazane są ukośne i pionowe pasy - doskonale wyszczuplają uda i pośladki. Dozwolone są malutkie wzory. Tkaniny? Te miękko otulające ciało.

Inspiracje mebli dla Twojego wnętrza

Rodzaj, wszystkie tkaniny użyte do tapicerowania mebli wymagają podobnej pielęgnacji i odpowiedniego użytkowania.

Wybór odpowiedniego miejsca dla całego komplety wypoczynkowego

Bardzo ważną zasadą jest znalezienie odpowiedniego miejsca do ustawienia całego wypoczynku. Wybierając je należy zwrócić uwagę, aby żaden element kompletu wypoczynkowego nie był narażony na bezpośredni, bliski kontakt z grzejnikiem czy kaloryferem. Lepiej też uchronić je przed intensywnym nasłonecznieniem. Czynniki te mogą bowiem doprowadzić do nadmiernego wysuszenia materiału i przebarwień, a po dłuższym czasie nawet do poważniejszego uszkodzenia tkaniny.

Regularna pielęgnacja mebli tapicerowanych tkaninami

Regularna pielęgnacja takich mebli, nie jest czymś skomplikowanym i bardzo uciążliwym. Należy po prostu pamiętać, aby raz w tygodniu dokładnie odkurzyć kanapę, fotel czy wersalkę, używając do tego końcówki z miękką szczotką. Tkaniny z dłuższym włosem można też przeczesać, co poprawi wygląd i estetykę mebla.

Od czasu do czasu należ też wyprać wypoczynek, najlepiej używając do tego celu specjalnego odkurzacza z funkcją prania oraz odpowiednich do rodzaju tkaniny, delikatnych środków piorących. Przy tej czynności.

Hurtownia Tkanin

Hurtownia tkanin w Bydgoszczy

Maj 29, 2009 at 12:53 pm (Uncategorized) (hurtownia tkanin)

Miałem ostatnio wątpliwą przyjemność zwiedzić pewną hurtownie tkanin w Bydgoszczy. Nie wymienie jej z nazwy, nie chodzi mi o to by pietnować tą firmę i jej właścicieli. Mam jednak nadzieję ze przeczytają ten tekst i wyciągną z tego wnioski.

Od samego wejścia coś mi śmierdziało – dosłownie. Magazyn chociaż na pierwszy rzut oka prezentował się nieźle, nie miał dobrze odprowadzonej kanalizacji. W efekcie wilgotność w pomieszczeniu przekraczała i to znacznie zalecane normy. Nie wpływa to dobrze na tkaniny, szczególnie te drogie i delikatne ….

Kolejnym problemem były szczury. Temat ten został potraktowany niepoważnie przez właścicieli. Kilka małych pułapek i troche trutki to zdecydowanie za mało by mówić o porządnej ochronie towaru. Szczur przegryzie sie nawet przez zbrojony beton jeżeli będzie miał wystarczająco dużo czasu, bele tkanin to dla niego żaden problem. A mało jest rzeczy równie tragicznych w tym zawodzie jak dziura na wylot całej belki, psująca dziesiątki metrów bierzących materiału…

Ostatnim zarzutem jaki mogę postawić tutaj był całkowity brak sprzętu przeciwpożarowego.  Dobrze.