O czym chcesz poczytać na blogach?

Tito

Tito's Sandwich Bar

Dość nieścisłe. Jedynie nieliczni wiedzieli, kto i kiedy faktycznie zamierza wrócić do kraju.
Padło więc na Bęcką. Informacje o jej powrocie były potwierdzone z co najmniej trzech niezależnych źródeł. Należało tylko czekać.
Halina nie znała Bęckiej osobiście, ale z dawnych czasów pozostało jej jeszcze kilka znajomości, które teraz zamierzała wykorzystać. Zadzwoniła do Tito. Jeśli ktoś nie wiedział jak zdobyć interesujące go informacje, wystarczyło mieć ten jeden numer.
Tito zaaranżowała spotkanie dwóch kobiet (jeśli przyjmiemy, że Tito jest kobietą, w spotkaniu uczestniczyły trzy kobiety), jeden Tadeusz i niejaki Latający.
Na Tito spoczywała odpowiedzialność za dostarczenie Bęckiej w odpowiednie miejsce o ustalonej godzinie. Czas nie stanowił problemu. Wyzwaniem stało się odnalezienie miejsca spotkania. Było to naprawdę niełatwe, ponieważ w tym czasie rodzina Łukasza była objęta programem ochrony świadków.
Celem Haliny było wyciągniecie z Bęckiej możliwie największej ilości informacji. Ze strony Bęckiej sytuacja wyglądała na bardziej skomplikowaną. Ile można powiedzieć o.

Śmierć w Misiu

Singielka Ostrowskiego.
- Tak.
- To dlaczego pan nie pije?
- Bo ten pan już wypił – powiedział Marcin.

Po niebie płynęła chmura w kształcie barana. Nic nie zapowiadało deszczu. Był sierpień. Siedzieli naprzeciw Singielki z brakującym końcem małego palca, po lewej Marcin, po prawej Maciej. Po środku Ostrowski.
Za kilka godzin czekała ich próba, a potem koncert w Psie. Marcin był rześki, spokojny. U siebie, w swoim mieście. Mieście Grzegorza Turnau i hejnału. Tu jest dom. Tu mieszka jego przyjaciel.

Gdyby w Krakowie mieszkał też Tito Litwak, byłoby uroczo.
Tito mieszka na Helu z Irenką chorą na otyłość, ale kto wie, czy nie przeprowadzi się w do zupełnie innego miasta. Oboje z Irenką mają w dupie Hel. Podczas wojny z wrogiem Tito doznał urazu siatkówki. Było to mniej więcej w tym samym czasie, kiedy robotnicy obalili proletariat, zlikwidowali zakłady pracy, resztę sprzedali i poszli w chuj. Tito ma przyjechać na nasz koncert wieczorem. Bez Irenki. Samochodem marki zachodniej. Tito jeździ powoli i skrzętnie ukrywa swą wadę wzroku przed policją. Jest kierowcą bezpiecznym.

Ostrowski.

You Can Dance

Choreografia: Adam Król

Muzyka: Christina Aguilera “Beautiful”

Para: Magdalena Góra i Zbigniew „Zibi” Karbowski

Taniec: Broadway 

Choreografia: Grzegorz Pańtak

Musical „Chicago” “All that jazz” 

Para: Diana „Sasza” Staniszewska i Maciej „Gleba” Florek

Taniec: Jive

Choerografia: Joanna Szokalska

Muzyka: Avril Lavigne “Girlfriend” 

Para: Maria „Queen Marjah” Foryś i Piotr „Gaua” Gałczyk

Taniec:  Hip-hop (Dancehall)

Choreografia: Kelechi Onyele

Muzyka: Bob Sinclair “Rock this party” 

12:25, diana2525
Link Dodaj komentarz »
piątek, 23 maja 2008
Strona Rafała:)

Zapraszamy na nową strone Rafała Kryli - Tito: www.rafal-tito.pl

A jeśli chcecie się czegoś dowiedzieć o szkole to zapraszam.

ŚWIAT MIXED MARTIAL ARTS

   BUGSY

 

21:29, mma.world , artykuły
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 03 lutego 2008
Tito wypowiada się negatywnie o UFC

Kolejny werbalny atak po Randy Coutur na UFC przeprowadza Tito Ortiz. Podczas swojej urodzinowej bibki zorganizowanej przez jego dziewczyne Jenna'ę Jameson Ortiz krytykuje UFC.

Poraz kolejny padł zarzut marnego traktowania fighter'ów i braku zainteresowania ich promocją. "Ludzi przychodzą oglądać Randy'iego Couture, Chuck'a Liddell i np. mnie a nie UFC ". Dziwne to troche podejście jeśli Tito mówi jednocześnie, że walczy z Machieda w kwietniu. Poza tym większość tego co obecnie posiada zawdzięcza w dużej mierze samej organizacji, której jest i tak wierny. Zobaczymy jak to się rozwinie bo już.