O czym chcesz poczytać na blogach?

Tissot

Zegarki Tissot

24 strefach czasowych na całym świecie, które reprezentują odpowiednie nazwy dużych miast, zegarek ten zainspirował gigantyczny zegar umieszczony
w siedzibie UNESCO w Salines Royales d’Arc et Senans we francuskiej Jurze.

1965 PR516

Zainspirowany otworami na kierownicy GT, zegarek ten był przedmiotem podziwianej kampanii reklamowej bazującej na świecie sportów motorowych, która zaowocowała powstaniem pierwszego „samochodu Tissot” z logo marki, które pojawiło się z boku samochodu peruwiańskiego mistrza Henry’ego Braedley’a.

1971 IDEA 2001

Pierwszy zegarek, którego mechanizm wykonany był z plastiku – rewolucyjny pomysł i rezultat wielu lat badań zainicjowanych przez firmę Tissot w 1952, aby nie trzeba było oliwić mechnizmu zegarka – w tym celu zastąpiono części wykonane z metalu syntetycznymi.

Zegarki Męskie

I wzbudzających największe emocje) to chronografy męskie, bo też z męskimi sportami są kojarzone. Zegarki męskie Festina to oficjalne czasomierze wszystkich większych zawodów kolarskich. Z tej okazji firma wypuszcza edycje zegarków o wiele mówiących nazwach: Tour de Pologne lub Tour de France.
Marka Festina przoduje też w najnowocześniejszych technologiach i rozwiązaniach, które opracowywane są z troską o ekologię. Zegarki męskie Festiny wytwarzane są z tytanu i wyposażane w baterie słoneczne. Dzięki nim zyskujemy i my (pewne oszczędności) i nasza przyroda (mniej baterii do recyclingu).

Zegarki męskie Tissot – coś dla wielbicieli nowatorstwa

Firma Tissot zawsze była producentem zegarków w pewnym stopniu ukierunkowanych. Początkowo skupiała się na wytwarzaniu czasomierzy przeznaczonych na największe światowe rynki – rynek amerykański i rynek rosyjski. Z czasem zaczęła eksperymentować z nowoczesnymi technologiami, a później z nietypowymi materiałami. Nawet na rewolucji kwarcowej zegarki męskie w wykonaniu Tissot bardzo zyskały.
Przodowanie w technologiach jest dzisiaj dosyć utrudnione, toteż zegarki męskie Tissot kojarzone są głównie z nietypowością stosowanych w produkcji.

..Moon Light.. Światło księżyca które zawsze będzie przy nas - Onet.pl Blog

RADA STADA (ma dostęp do konta oprócz Silver i Tiary):
Samiec Alpha:
Samica Alpha: Silver

Samiec Alpha II:
Samica Alpha II: Tiara

^Samiec Betha:
^Samica Betha:

^Samiec Gamma:
^Samica Gamma:

^Samiec Deltha:
^Samica Deltha:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Główny zwiadowca:
Zwiadowcy: Tiara, Nikita

Przywódca wojowników: Rozalia
Wojownicy: Nyna,Tissot

Główny strażnik:
Czujki nocne: Nyna,Tajfun,
Czujki dzienne:
Strażnicy:

Główny zabójca:
Zabójcy: Black Hollow

Główny tropiciel:
Tropiciele: Nyna, Nikita

Główny Szaman: Silver
Szamani:

Główny szpieg:
Szpiedzy:Tajfun,

Główny medyk:
Medycy:

`Swatki:

`Opiekunowie młodych:

`Pocieszyciele:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Samiec Omega: ---
Samica Omega: ---
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
POZOSTALI

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
^ - na to stanowisko wybiera Alpha (może tu być tylko jedno zwierzę)
` -.

I'm Pretty

fot. longines

Longinus Hydroconquest. Zegarek rozsławiony przez Agnieszkę Radwańską.
Koperta ze stali szlachetnej, pierścień wysadzany od przodu i z boku 60 brylantami Top Wesselton VVS 0,75 karta. Odporne na zarysowanie szafirowe szkiełko z powłoką anty-refleksyjną. Wodoszczelność do 300 metrów.
Tarcza z białej macicy perłowej wysadzanej 11 brylantami, srebrne wskazówki. Bransoletka – stal szlachetna z potrójnym bezpiecznym zapięciem.

fot. tissot

Tissot Equi T. Zegarek ozdobiony 72 brylantami o masie 0.20 ct. Stal szlachetna antyalergiczna, szkło szafirowe. Wodoszczelność 30m.

fot. bulgari

Bulgari Classic B zero1 Diamond Bangle. Stal szlachetna, szkło szafirowe, rama wysadzana brylantami. Wodoszczelność 30m.

fot. rolex

Rolex Casual Oyster Perpetual..

Dajeemy Dajeemyy !! I Na Blogu Rokusa Wszystko Komentujemy :)

Kiedy pisze swój pierwszy wiersz.

Prawdziwy problem życiowy w dzisiejszych czasach: mieć dość czasu na myślenie. Edward Heath.

Prezenty dostają tylko ci, którzy się mogą zrewanżować.

Problemy polityczne są jak ser camembert: gdy odkłada się je na dłużej, to zaczynają cuchnąć i rozłażą się. Edgar Faure.

Produkcja zbyt wielu użytecznych rzeczy prowadzi do wytworzenia zbyt wielu bezużytecznych ludzi.

Prognozy mają dziś krótki żywot; tak samo politycy. Helmut Schmidt.

Propaganda polityczna to sztuka czynienia innych nielubianymi. Henri Tissot.

Prowokacyjny jest każdy pisarz, który pokazuje rzeczywistość taką, jaka jest naprawdę. Siegfried Unseld.

Przemawianie jest jak stosunek miłosny: każdy dureń może zacząć, ale doprowadzenie do końca wymaga pewnej zręczności. Lord Mancroft.

Przesądy są rozumem głupców.

Przez dziury w butach czuje się grunt pod nogami.

Przeciętny Amerykanin nie potrzebuje ani zegara, ani kalendarza. W czasie orientuje się według seriali telewizyjnych. Jerry Lewis.

Przeciwnicy ludożerstwa pożarli się nawzajem.

Przegrać to nie znaczy nie.

Zegarki - Męskie, Damskie

środa, 15 września 2010
Zegarki

Jakiej firmy zegarek wybrać

Pewnie nie jeden raz stawaliście jakiej firmy zegarek najlepiej wybrać. Czy lepiej się zdecydować na znaną markę i zapłacić więcej, czy wybrać producenta trochę mniej znanego i zaoszczędzić trochę na zakupie. Jest to zwykle podstawowa kwestia jaką musimy rozważyć. Jakie są zalety i minusy zdecydowania się na konkretną markę ?

Każdy zna pewnie takie firmy jak Swatch, Tissot czy Citizen. Produkują one zegarki najwyższej klasy i od dawna mają wyrobioną pozycję na rynku. Niestety za zegarki tych marek trzeba sporo zapłacić. Czy rzeczywiście dobrze jest dołożyć więcej i kupić zegarek jednego z tych producentów, czy może lepiej zastanowić się nad trochę tańszą alternatywą i wybrać trochę mniej rozreklamowaną markę jak przykładowo Timemaster?

 

Podejmując decyzję musimy się przede wszystkim zastanowić czego oczekujemy od zegarka. Urządzenia produkowane przez producentów z najwyższej półki są niewątpliwie świetnej jakości.