O czym chcesz poczytać na blogach?

Zobacz również

Przejdź do wyników poniżej

Tina

Nocna Wyliczanka - Onet.pl Blog

- Ten szatyn po twojej prawej to Proi - kontynuował Anatolis, odsuwając się od morderczego wzroku Boreasa. - Poranek. Znak ma na karku, a jego specjalnością są eliksiry. Jest najstarszy i myśli, że świeci.
    - Nie pyskuj młody, mamy między sobą tylko 5 lat różnicy - powiedział z nutą rozbawienia Proi, na co Anataolis pokazał mu język.
    Siedemnaście... i pięć... Przeliczyłam szybko, jak na lekkie otumanienie, że ma 22 lata.
    Dusma wróciła, jak zawsze podskakując, a Deili usiadła na swoim miejscu, obok Tina. Zatrzymałam na nim wzrok na chwilę, gdy nagle Boreas podniósł się, a ja w krok za nim. Z krzykiem.
    - SOKZŻUKA - powiedziałam na wdechu, patrząc z obrzydzeniem na buteleczkę, którą miał przypiętą do pasa.
    - Tak. SOK Z ŻUKA - powtórzył Boreas. - Chcesz trochę?
    Odsunęłam się.
    - Nie wiem czemu, ale nie lubię go... - mruknęłam, wpatrując się zabójczo w eliksir.
    Tin zaśmiał się.
    - Musieliśmy przy pomocy zaklęcia zmienić twojej.

hellokittylove.blog

Bardzo jej na nim zależy. "Ma w sobie tyle uroku, odwagi..." - myślała. Zamknęła oczy. Widziała swój pierwszy i ostatni dzień spędzony z Tomem. Teraz jednak było to mało istotne. Twarz zakryła w dłoniach. "Przez niego moje życie staneło do góry nogami! Ale czemu nie mogę o nim zapomnieć nawet na chwilę?" Wtedy na salę szybkim ruchem wkroczył jej przystojnia - niestety jako owa "jaszczurka".
- Tom! - pisneła szczęśliwa.
- Sza! Nie ma czasu na rozmowy! - trzęsły mu się ręce. Przekręcił klucz w zamku Krata otorzyłas ię, a Tina padła mu na szyję.
- Ciszej! Szybko - za mną! - chłopak był troszkę podenerowowany. Przeszli przez salę, potem wąskim, smierdzącym korytarzem, następnie obeszli wokoło jakieś inne więzienie i teraz Tina w końcu ujrzała światło dzienne. Weszli do granatowego Jeep'a. Ruszyli z piskiem opon rozpryskując na wszystkie strony błoto.
- Nie odwracaj się. - nakazał Tom - Patrz przed siebie.
Takim sposobem, dotarli na leśną polanę w Oak Lawn.
- Tu jesteśmy bezpieczni. - powiedział i szczęśliwy wyszedł z auta. Tina zrobiła to samo. Podeszła.

Los Życia - Onet.pl Blog

Po drodze zobaczyła u jubilera Alana rozmawiającego z jakąś dziewczyną! Stała tam chwilę i patrzyła na nich z niedowierzaniem!
- Jak on mógł mi to zrobić? Jesteśmy razem... raczej byliśmy razem raptem 5 godzin!- myślała Diana
W końcu ruszyła dalej, przez całą drogę płakała. Łzy sączyły się po jej bladych policzkach jeden za drugim. Myślała, że już gorzej być nie może, a jednak... zaczął padać deszcz...
- Jeszcze tego brakowało! Nie mam parasolki!- krzyczała- to mój najgorszy dzień w życiu!
Kilka minut po tym jak weszła do baru, przyszła Tina.
- Co się stało?- spytała
- Alan... z-zdradza mnie...
- Co? To niemożliwe... Dlaczego tak sądzisz?
- Widziałam go z jakąś dziewczyną...
- Tylko nie płacz, on jest po prostu głupi!
- A dla ciebie to nic! A ja go kochałam!- mówiła przez łzy Diana- wydawało mi się, że on też mnie kocha!
- Co teraz zrobisz?
- Zerwę z nim... nie chcę, ale muszę :((
- Nie musisz, ja ci jakoś pomogę, będę go obserwować. :)
- Czemu chcesz to zrobić?
- Bo się przyjaźnimy!
- Dzięki...- powiedziała Diana i wytarła łzy
- To gdzie go.

bo nigdy nie wiesz... - Onet.pl Blog

::łodyga::
2008
 Sierpień
 Maj
 Kwiecień
 Marzec
 Luty
 Styczeń
2007
 Grudzień


23 kwietnia 2008
kwiatki, bratki i stokrotki...

- Och co się dzieje do jasnej... !! - denerwowała się

Tin tin!

- Ja niemogę co za palant! - krzyknęła

Tina arena

komentarze z onetu


(patrz – agenci, Kowalski i Malinowski)
 (autor hasła: Marian Filar).

Funkcjonariusze SB – pracownicy PRL-owskiej policji politycznej, zajmujący się głównie fałszowaniem teczek nieistniejących agentów, w celu wykazania się wynikami w dziele zwalczania opozycji. Działanie mechanizmu według Tiny Rosenberg: „Urzędnicy służby bezpieczeństwa na ogół musieli zwerbować pewną minimalną liczbę agentów. Mieli więc silną motywację, by pobierając dane od jednego współpracownika przypisywać je trzem lub czterem. Jedno przesłuchanie dysydenta zapisywano jako szereg spotkań – i tak oto dysydent przeobraża się w kolaboranta. Jeśli chodzi o. – "Konsekwencje takich ustaw łatwo sobie wyobrazić: gwałtowne pomnożenie nienawiści i różnego rodzaju konfliktów społecznych, utrata poczucia współodpowiedzialności za państwo przez sporą część obywateli, kompromitacja demokracji i prawa, które odtąd w powszechnym odczuciu traktowane by były nie jako dobro wspólne, lecz łup dla zwycięzców. Na arenie międzynarodowej Polska uzyskałaby opinię państwa niestabilnego, łamiącego prawa człowieka”
(autor hasła: Lesław Maleszka)

Zwolennicy lustracji – „Współczesny motłoch. Dziedzice tych, którzy zawsze gotowi byli lżyć ludzi na stosach i pod gilotyną. Tych, którzy.

Fioletowa Winda

A potem lekarz wpadł na dość oryginalny pomysł – postanowił zorganizować zawody sportowe, w których udział mogliby wziąć profesjonalni i półprofesjonalni homoseksualni sportowcy. Chciał udowodnić, że geje i lesbijki to nie tylko szerzące się wówczas AIDS, narkotyki, imprezy do upadłego i przygodny seks, ale również kondycja fizyczna i wola walki na sportowej arenie.

Waddell chciał również, by w czasach, gdy wyautowanych sportowców była zaledwie garstka stworzyć miejsce, gdzie geje i lesbijki uprawiający sport bez skrępowania mogliby pokazać, że istnieją, biegają, grają, walczą i odnoszą sportowe sukcesy dokładnie tak samo, jak ich heteroseksualni rywale. Pierwsze mistrzostwa miały miejsce w 1982 roku w San.

Tagi

Agnieszka Holland America's Next Top Model Barack Obama Charlize theron Curve dyskryminacja kobiet Ellen DeGeneres Ewa Tomaszewicz Geje i lesbijki. Życie i kultura Gossip JD Samson Katie White Kelly McGillis Lady Gaga Leisha Hailey lesbijka Lisa Hayes Lisa Ray Liz Feldman Martina Navratilova Małgorzata Rawińska małżeństwa homoseksualne Monika Olejnik Nigella Lawson OUT Portia de Rossi Renée Olbert Robert Aldrich Rosemary Rowe Sarah Waters Seeking Simone Shamim Sarif Sia Skin Skunk Anansie Stella Duffy stonewall Tegan and Sara The World Unseen Tina Fey transseksualizm Tyra Banks web serial Yga Kostrzewa Zero