O czym chcesz poczytać na blogach?

Timex

czasomierze

Szansę odbycia długiego treningu z Rafałem Wójcikiem, jednym z najwybitniejszych polskich biegaczy długodystansowych ostatniej dekady. Wyprawy biegowe to także okazja do nieodpłatnego przetestowania najnowszych zegarków sportowych marki Timex w tym: Global Trainer – urządzenia pomiarowego wyposażonego w pulsometr i zaawansowany moduł GPS. Udział w Wyprawie biegowej z Rafałem Wójcikiem może wziąć każdy chętny. Warunkiem jest zarejestrowanie się poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie Timex . Podczas każdej z tych imprez będzie można skorzystać z porad treningowych i żywieniowych Rafała Wójcika. Ale to nie koniec atrakcji związanych z tymi imprezami. Wśród wszystkich uczestników Wypraw rozlosowana zostanie nagroda specjalna: wyjazd na Budapeszt Marathon 2011! Maraton ten odbędzie się 5 września 2011 roku.

W ramach akcji pod hasłem „Wyprawy biegowe z Timexem” odbyły się już 3 imprezy w Łodzi , Poznaniu i Krakowie, planowane.

Novimedia CP

Czytelnicy znajdą pomysły na aktywny wypoczynek oraz porady pozwalające im jeszcze efektywniej mierzyć się z wyzwaniami – na ziemi, w wodzie i w powietrzu. Stawiamy na bieganie, bo to sport, który każdy może uprawiać – bez względu na kondycję czy wiek – oraz jest bazą dla innych form aktywności. Przyglądamy się inicjatywom bardziej ekstremalnym; jak base jumping czy freediving, oraz podpowiadamy, gdzie jeszcze szukać endorfin oraz adrenaliny. Jak się okazuje, idealnym partnerem, zarówno dla starych wyjadaczy, jak i tych, którzy w sporcie stawiają dopiero pierwsze kroki, będzie zegarek TIMEX.

Tagi: aktywność, biuletyn, custum publishing, magazyn, novimedia, novimedia content publishing, sport, timex

Smutne wierszyki, miłosne wiersze

Na dzień dzisiejszy ogromnie prościutkie. Trzeba aby napisać sobie w google frazy wyszukiwania określające poszukiwanie konkretnego modelu zegarka na rękę, albo globalnie dla przykładu „zegarki timex” i trafić na sklep internetowy, który będzie nam najlepiej odpowiadał. Zrobienie zakupu w sklepie przeważnie jest już działaniem totalnie intuicyjnym, nieskomplikowanym i bezinwazyjnym. Tak wygląda całkowita reguła nabywania zegarków na rękę. Jeżeli masz ochote dostać zegarek na długo i radować się z niego, jego wytrzymałością i bezproblemowym działaniem, zdecyduj się zegarek timex. Naprawdę przyjemny, dobry pod względem wyglądu i niezawodny. Naprawdę sporo wszelakich typów i na bank natrafisz na coś dla siebie! Nie czekaj dłużej i bierz się za szukanie sklepu z zegarkami na rękę i wysyłaj prośbę kupna! Takie zegarki mogą być w krótce bardzo deficytowym produktem, jednak myślę, że tego nie doczekamy!

blog - zachęcam!

skomentuj (0)

Zegarki na rękę - casio 2011-07-29 01:34:14

Zakładanie zegarków okropnie dawno nie jest modne. Jednakże bardzo wiele młodych osób.

Illdonezja

Jakby piąty żywioł.
Lubię słuchać.fragile 2004-03-22 15:55:36
skomentuj (0)


narcystyczny fetyszyzm
Z racji, że czytając sama siebie odczuwam pewien przesyt, spowodowany ni mniej ni więcej tylko nadmiarem intelektualizmów, postanowiłam tę właśnie notkę poświęcić kwestiom innym, cokolwiek zewnętrznym.
Kwestia przedmiotów, które lubię (o, bardzo) i pomimo, że nie jest to zen, to otaczam się nimi zadzwyczaj chętnie.
Wymienię kilka, tych najbardziej mniam, mniam.
primo.
Mój zegarek. Bardzo męski, solidny Timex. A za nim cała historia! Noszony był przez pewną Osobę przez lat 6 (słownie sześć). Po tych latach sześciu nadal był bez skazy, wypieszczony, wykochany. Pożyczono mi go na moment i od razu go popsułam, przypadkiem- odpadło kółko od ustawiania alarmu...
Na cześć tej inwazyjnej, rewolucyjnej działalności dostałam go w prezencie. Mam do niego jawną słabość- drogą przeniesienia:)
sec.
Dwa pierścionki, dwie srebrne niedomknięte obrączki- po jednej na dłoń. Jeden darowny przez kobietę, drugi przez mężczyznę- figura domknięta. Na lewej dziewięć tańczących.

Luźno w trupa | latryna o biegunce

Prędkościach. Czyli np. jak lecisz rozgrzewke po 5min/km i go skalibrujesz a chwilkę potem biegasz tysiączki po 3min20/km to będzie się mylił- trzeba dokonać osobnej kalibracji przebiegając np. 300m w tym szybszym tempie. Ogólnie jest to fajny i niezawodny sprzęt.

 • zwłokie

  Hej Rafale , dzieki , sprawa godna przemyślenia. Pozdrawiam:)

 • Karol

  Nie no ten Polar to juz zabytek. Pomyśl o czymś takim

  To jest nowy Timex. Jego pas do pomiary tętna bije wszystkie inne. Jego sprzedaż ruszy gdzieś za miesiąc.

 • Zdobywam formę na wakacje

  Podwieczorek

  - koktajl z jogurtu, warzyw, łyżeczka oliwy, trochę pieczonego kurczaka
   

  Kolacja 

  - grilowana pierś kurczaka/ryba, warzywka z grilla

  12:58, bzzt
  Link Dodaj komentarz »
  wtorek, 03 czerwca 2008
  Poszukiwany pasek do zegarka

  Dzień 12.

  Poszukuję tanich zamienników pasków do zegarka Timex Bodylink. Strasznie to drogie oryginalnie. 40 zł za kawałek plastyku. Ja używam Bodylinka regularnie i niestety pasek pęka w ciągu kilku miesięcy.

  To już niemal 2 tygodnie mojego treningu. Na podsumowanie półmetka przyjdzie czas, ale tak w skrócie:

  • Łatwo się przyzwyczaić do regularnego, codziennego treningu. Ja teraz odczuwam wręcz jego niedostatek!
  • Trudno przestawić dietę. Utrwalone nawyki powracają. Tak jak u mnie - słodycze, białe pieczywo. Te pierwsze to niestety długotrwała przypadłość, ale do zwalczenia, o ile się jada tylko w domu. Jak? Trzy proste.

  .

  płyty Circus Britney Spears

  Thrain za recenzję nektaru jabłkowego Lewiatan

  yenifer za recenzję  magicznego kubka niekapka z uchwytem

  maxim97 za recenzję AIMP2

  pogodynka80 za recenzję herbaty Earl Grey

   

  Wszystkim serdecznie gratulujemy! 

  13:48, iskanna78
  Link Dodaj komentarz »
  środa, 07 stycznia 2009
  Konkurs Znam.to i Merlin.pl - edycja XIII

  Spośród recenzji napisanych od 29 grudnia do 4 stycznia jury postanowiło nagrodzić:

  irena.earl za recenzję garnków stalowych Stalgast

  monika3411 za recenzję kolczyków Olive Cubes

  Soutyss za recenzję odtwarzacza Zen

  Laventelia za recenzję zegarka Timex

  dotmariusz za recenzję  aparatu.