O czym chcesz poczytać na blogach?

Times of india

karabininindia | indyjskie przyziemności

Koncept zakochana się ‘z własnej woli’ wybija się dzieciom z głowy bardzo szybko i w sposób formalny.

Lektura “Hindustan Times” jeszcze bardziej mnie zszokowała. Mimo, że mieszkam tu już 7 miesięcy, nad pewnymi rzeczami trudno przejść do porządku dziennego. Gazeta przytacza historie 3.

Religijny mezalians – pan młody wyznaje islam, a panna młoda hinduizm. Jej rodzina próbowała przekupić policjanta, żeby “się ich pozbył.” Takich historii w Indiach są dziesiątki tysięcy. Moja sąsiadka poślubiła mężczyznę z niższej kasty. Wprawdzie nikt nie zagrażał jej życiu, ale rodzina całkowicie od niej się odcięła. Kobieta.Małżeństw jest aranżowanych przez rodziców? Odpowiedź jest prosta: prawo do obchodzenia Walentynek mają tylko i wyłącznie “akceptowane” małżeństwa. “The Times of India” promuje jedyny właściwy model zachowania. W lokalnym dodatku do dziennika przedstawiono walentynkowe plany kilku par – każda z nich miała przynajmniej 10-letni.

Mała dziewczynka w wielkim świecie

W nas poczucie winy. Co wyrażają?

Eksperci twierdzą, że sny o seksie wcale nie muszą być literalnie odczytywane jako manifestacja tłumionej żądzy – donosi Times of India. Reprezentanci wielu psychologicznych szkół zgadzają się co do tego, że interpretacja i zrozumienie treści tych marzeń może pomóc ujawnić nasze głęboko skrywane lęki lub.

Marek w tropikach

W wagonie jadalnym. Wszystkie historie, które słyszałem o podróżnikach, którym do toreb podrzucono narkotyki niczego mnie nie nauczyły. Na szczęście tym razem obeszło się bez ofiar i po kilkunastu minutach wysiadłem na głównym dworcu kolejowym w Singapurze.

Witamy w Singapurze

Bazę noclegową dla każdego budżetu. Najlepiej rezerwować przez internet, blisko centralnych lokacji lub stacji metra (MRT).

Claremont Hotel (Little India ) – 326 zł

Aspinals Hotel (Little India) – 144 zł

Happy Hotel Singapore w dzielnicy Geylang. 110 zł za noc

I am a professional vagabond. I am 29 years old. I have seen 33 countries and lived in six. I have been writing since my 17th birthday. I have been published in The Washington Times, Paranormal Magazine UK, Polish edition of The Times and Playboy Magazine among others. Currently I am looking for freelance writing jobs, working on my first book and organise trips.

Kultura vs. naturaSzczegóły wpisu

Komentarze:
(0)
Tagi:
  • Garden of Five Senses
  • Karim's
  • Mauzoleum Safardżanga
Nieco na ironię losu zakrawa fakt, że najbardziej rozpoznawalnym na świecie oraz kojarzonym z Indiami zabytkiem jest grobowiec, w dodatku z czasów panowania muzułmańskiego w tym kraju. Początek przedpołudniowego zwiedzania nie był też optymistyczny, bo dzień był mglisty a.Niedzielę wybraliśmy się obejrzeć cokolwiek, natknęliśmy się na demonstrację antykorupcyjną, która dotarła do Nehru Place, czyli w okolice naszego hotelu. Poniedziałkowy The Times of India donosi, że cztery miesiące po tym jak rząd ugiął się po raz pierwszy wobec protestów i żądań ruchu Anna, jego zwolennicy wyszli po raz kolejny na ulice.  Patronem.