O czym chcesz poczytać na blogach?

Timeline

Are You Ready To Meet Sasha? || Beyonce-Knowles.blog.onet.pl - Onet.pl Blog

2011
 Kwiecień
 Luty
2010
 Grudzień
2009
 Grudzień
 Listopad
 Październik
 Wrzesień
 Sierpień
 Lipiec
 Czerwiec
 Maj
 Kwiecień
 Marzec
 Luty
 Styczeń
2008
 Grudzień
 Listopad
 Październik
 Wrzesień
 Sierpień
 Lipiec
 Czerwiec
 Maj
 Kwiecień
 Marzec
 Luty
 Styczeń
2007
 Grudzień
 Listopad
 Październik
 Wrzesień
 Sierpień
 Lipiec
 Czerwiec
 Maj
 Kwiecień
 Marzec
 Luty
2006
 Grudzień


28 maja 2008
Beyoncé & Jay-Z timeline

Blog dominikfotograf

Komentarzy: 0 2011-08-28 naszej pracy jest do złożonego CGI, więc to kursy fotografii łódź zagwarantowuje jego własną sekcję. Wizualni Effects Today 3 Drugi sekcja ujawnia dużo typy zadziwiania wizualne skutki, które są zrobione dokładnie z nowoczesnym oprogramowanie compositing — żaden CGI nie nakazał. Trzeci sekcja bierze krótkie patrzeć na dwa typy compositing programy: Punkt węzłowy oparty i timeline oparty. Z tego punktu dalej, I odniosę się do fi lm w tych przykładach, ale I też zawieram wideo. To jest tylko trochę zbyt nieporęczne do ciągle odnieś się do fi lm (i kaseta wideo), albo lming fi (i videotaping), albo cinematographers { i videographers). 1.1 CYFROWEGO COMPOSITING Z CGI Kiedykolwiek ktoś robi element CGI, ktoś jeszcze musi złożony to. W tym sekcja, popatrzymy na trzy ogólne obszary, gdzie elementy CGI są composited. Po pierwsze w górze jest bezpośredni compositing CGI, gdzie przedmiot CGI został utworzony i potrzeby, by być composited do sceny. Drugi, spojrzymy na komplet rozszerzenie, szybko rozrastająca technika w lmmaking fi..

Elektryczny pastuch | W kilku słowach piszę, że jest o niczym (nie mylić z Nietzsche'm).

Dupa blada

22 Marzec 2012

Ja nic nie piszę, a nikt nic nie czyta.

Blog w założeniu miał być dziennikiem do odkreślania upływającego czasu zamiast nacinania kresek na futrynie. Problem jest taki, że ja ani trochę nie umiem pisać, a że Facebook wymyślił Timeline, to nie muszę nawet próbować się wysilać.

Powiem tyle:

Telewizja wychodzi z domu

Wciąż kojarzy się z “nowoczesnością” rozumianą jako opozycja tradycyjnego papieru, pisania odręcznego. W tym sensie muzea, także kojarzone z tradycją, historią, przeszłością, wykorzystując telewizję i telewizory-terminale zyskują akcent postrzegany przez odwiedzających jako nowoczesny. Tymczasem w innej sekcji Królewskiego Obserwatorium wiszą telewizory kineskopowe. Nadają one program edukacyjny występując w roli przewodnika.

Zupełnie inne wykorzystanie telewizora zaproponowało Tate Modern. Niewielkie, oprawione w czerwoną ramę telewizorki spełniają w różnym czasie różne funkcje, tu: są częścią ekspozycji Tate Timeline – informacją z historii polityki wpisaną w historię sztuki. Napisy na ekranie informują “The Berlin wall is built”.

reklaMAN

Cinemagraphs, czyli Arsenal i Citroen nie boją się zaryzykować

Otwórz zdjęcie w nowej karcie, aby zobaczyć animację.

Reklamy Arsenalu co rusz potrafią zaskakiwać. Jeszcze niedawno dość nietypowo reklamowali święta (zauważyliście, że zrobili to bez żadnych elementów świątecznych, Mikołaja, bombek etc.?), a teraz pokazali “ruchome zdjęcia”.

Lubię jak w sieci pojawia się jakaś głośna nowinka np. Timeline i zaraz potem pojawiają się agencje, które sporo ryzykując nie boją się jej wykorzystać. Takim przykładem jest technika “poruszających się zdjęć”, czyli – tu już fachowo i z angielska – Cinemagraph.

W roli głównej kampanii Citroena wystąpili piłkarze Arsenalu. Widziałem wcześniej sporo tych fotek, kilka z nich nawet wrzuciłem na tapetę (trochę przez nie komputer mulił ), ale nigdy nie pomyślałem, że tę technikę można by wykorzystać w fotkach sportowych. Wiadomo, sport kojarzy się z dynamiką i ruchem, raczej trudno sobie to wyobrazić.

..::!!My dirty world!!::..

*slowo braci zastosowane zostalo w sformulowaniu przyjaciele znajomi gdyrz sie rymowalo
lonely child of grotesque 2004-04-07 17:09:44
skomentuj (7)miala byc notka o swetach i o tym ze mi starsi kazali sprzatac i wogule ale przez przypadek wlazlem na stronke KINO i tam znalazlem tyle flmow ktore wartalo by ogladnac!!
ludze mowcie czy macie takie tytuly blagam :D

*Droga bez powrotu /V
*Teksanska masakra pila mechaniczna [nowa wersja]/V
*Swit zywych trupow
*Zgromadzenie
*Underworld /V
*Oni = They
*Szkoła Rocka
*Linia czasu = Timeline
*The Punisher
*Van Helsing
*Hellboy
*28 dni później
*Pojutrze = The Day After Tomorrow
*Mindhunters


V= filmy zdobyte bede odchaczal az beda wszystkie i do tej pory nie zmienie noty :P


blagam jezeli ktos ma ktores z tych filmow niech mi da znac jakos sie dogadamy eby mi je przekazal czy cos :D


ps
w notce o lizaniu dobilismy do 51 komentow :D moze to powturzymy ??


10.04.04godz 23.iles tam
cos nie zwiazane z komercja powyrzej:

czuje sie jakos paskudnie taki rozmazany rozmyty ze swych kontur, przenikam ten fotel i te klawiature, gdzes.