O czym chcesz poczytać na blogach?

Time warner internet

recenzje-psychologiczne.blog

Do największychnależały: Time Warner Communications, Disney, Viacom, Murdoch’s NewsCorporation i Sony. Firmy te działają w różnych wzajemnie zależnychobszarach produkcji i usług, których telewizja, Internet czy prasa stanowią jedynieczęść. Zajmują się produkcją telewizyjnych adaptacji filmów kinowych,wydawaniem książek i czasopism, tworzeniem i rozpowszechnianiem muzyki,prowadzeniem sklepów i zakładaniem parków rozrywki..

estee i sluby czystosci- ołłł yeahh

Popoludnie spedzone na testach i zadaniach domowych =/
zapodała estee 2003-04-24 skomentuj (3)


Legalna blondynka
Elle to typowa blondynka z Kalifornii, która spodziewa się, iż Warner oświadczy się jej podczas najbliższej randki. Zamiast tego chłopak zrywa znajomość argumentując, iż jako student Harvardu, przyszły prawnik i polityk musi znaleźć sobie dziewczynę mniej frywolną. Elle nie zamierza się.
Typowy glupi film amerykanski =] Ale mozna sie przy nim bardzo dobrze bawic. Tematem przewodnim jest stracenie cnoty przez grupke przyjaciol (chlopczykow =P) jeden z nich probuje nagrac ten moment swego zycia i transmitowac obraz przez internet do kolegow...zobaczcie sami co jemu wyjdzie...druga super scena to moment z szarlotka =]
zapodała estee 2003-04-27 skomentuj (0)
Never Again Nickelback
NEVER AGAIN
He's drunk again, it's time to fight
She must have done something wrong tonight
The living room becomes a boxing ring
It's time to run when you see him clenching his hands
She's just a woman... never again


I hear her.

Blog no. 1 about everything // Dorcas-Halliwell.blog.onet.pl - Onet.pl Blog

WITAJCIE ZBŁĄKANE ANIOŁY... Przepraszam , że tak długo nie pisałam, nie dawałam oznak życia i nie odwiedzałam Waszych blogów, ale po prostu nie miałam czasu, dostępu do Internetu, miałam dużo nauki, a poza tym od 17 do 20 maja byłam na wycieczce szkolnej...
Dużo się wydarzyło od czasów ostatniej notki... Na szczęście mam już z powrotem własny komputer i mogłam zrobić trochę grafiki.. 

Ostry dyżur – (tytuł oryginalny ER) amerykański serial telewizyjny autorstwa Michaela Crichtona. Pokazuje pracę w fikcyjnym szpitalu County General Hospital w Chicago. Serial został wyprodukowany przez Constant C Productions i Amblin Television we współpracy z Warner Bros. Television Production, Inc. WIĘCEJ...
63 komentarzy

02 maja 2010
54th NOTE :: YOU'RE THE TRUTH, NOT I

date: 02.05.2010 time: 14.43

  

qla blog

Była jednak prawdziwa, a nawet doszła informacja o współpracy Mike'a z Celph-Titled, jednym z członków Styles of Beyond.

Krótko mówiąc - nie wierzcie w niezaufane źródła, gdyż kaczek dziennikarskich jest dzięki internetowi bardzo wiele. Może dodając coś na koniec - w dalszym ciągu prosimy o głosowanie w tym miesiącu raz dziennie na Zion. Na dniach również pewna niespodzianka :) Stay tuned.

P.S Pomysł nie był mój :)"
.The famous nu-metal band known to everyone as "Linkin Park", officially gave out an announcement and confirmed the band being at the end of it's career. There were many rumors about it on numerous websites earlier, but no one, as quite some times before, took the fans into account.

Mike Shinoda said - "We thought about it for a long time. Each of us has his own solo projekt underway. Joe will soon start working on his movie, King Rat, as you may have heard before. I wanted to record my own solo cd, so i think that the end of our band was unavoidable. The official confirmation undersigned by all band members as well as Warner Bros Records (R) will appear April 2nd on linkinpark.com with some information we wanted to share with you guys. Tommorow, and not today, taking the date into considerations, because people in some countries could take it for a.