O czym chcesz poczytać na blogach?

Tilda

Witam w Ptasim Dworze

Pisz blog
Dodaj blog do ulubionych
Wersja mobilna
RSS
poniedziałek, 14 marca 2011

Wymyśliłam sobie zrobienie kilku girland z różnymi motywami.Każda składa się z trzech elementów. Są to serduszka lub ptaszki albo mix jednych i drugich.Bardzo mi się podobają i wiszą u mojej córci w pokoju.Na pewno zrobię ich więcej w prezencie dla znajomych.

Tagi: girlandy
10:15, srokencja
Link Dodaj komentarz »

Pan Żabka wybiera się na imieniny.

Tagi: Tilda
10:11, srokencja
.

blog mego sekretu

sobota, 14 lutego 2009
Walentynki
<meta content="OpenOffice.org 2.4 (Linux)" name="GENERATOR" /> <p style="margin-bottom: 0cm;">Kochamy - na pewno - każdego dnia </p> <p style="margin-bottom: 0cm;">i każdego dnia biegamy, spieszymy się i zapominamy...</p> <p style="margin-bottom: 0cm;">słowa, czasami bardzo szybkie, uciekają</p> <p style="margin-bottom: 0cm;">to co takie wyraźne i czyste, dziwnie się oddala</p> <p style="margin-bottom: 0cm;"><br /> </p> <p style="margin-bottom: 0cm;">Złapać to co za mgłą</p> <p style="margin-bottom: 0cm;">Przywrócić kolor czerwieni ust i policzków</p> <p style="margin-bottom: 0cm;">kiedy dotykał Ciebie codziennie a wciąż jakby po raz pierwszy</p> <p style="margin-bottom: 0cm;"><br /> </p> <p style="margin-bottom: 0cm;">Zapytam, możliwe? By odnaleźć to co przytłumione</p> <p style="margin-bottom: 0cm;">Wyruszaj na poszukiwanie </p> <p style="margin-bottom: 0cm;">i kochaj</p>
11:03, tilda
Link Dodaj komentarz »

Rozmyślania o zmierzchu

Opowiedzianą historią, jest aktorstwo. Niejedna osoba patrząc na plakat i widząc nazwisko Pitt myśli “Ten goguś?! Przecież on niczego dobrego w życiu nie zagrał!”. Otóż nie, zagrał. Zagrał oddając całego siebie, tworząc postać, która mimo że jest postacią wyimaginowaną, nie mającą prawa bytu, jest postacią autentyczną, żywą, postacią z krwi i kości. I to właśnie na kreacji Brada Pitta skupia się cała uwaga, chociaż nie można zapomnieć, że towarzyszą mu na ekranie dwie nie mniej utalentowane aktorki, które stworzyły nie mniej przekonujące role, Cate Blanchett oraz Tilda Swinton. Tilda Swinton, która, według mnie, została tutaj nieco niedoceniona, pominięta. Fakt, nazwisko Blanchett jest znacznie głośniejsze, przez co lepiej wygląda na plakatach obok głośnego nazwiska Pitt, chociaż to właśnie Tilda Swinton stworzyła chyba ciekawszą rolę, mimo że na ekranie gości tylko przez pewien czas.

Niektórzy mogą postrzegać to jako wadę historii, która odciąga uwagę od fabuły, ale ten film nie mógłby zaistnieć bez zręcznej obróbki graficznej. Brawa należą się tutaj nie tylko grafikom komputerowym, którzy przedstawili.

Kasmatka

KasiaInat
Kobiecy duch inności
Moje pasje, moje hobby
Mój mały świat robótek
Patchworld
Pierwsze kroki w obłoki
Prace Marty
Przy kominku siadam
Raj Lal
Skrawki wolnego czasu
Szmatka Łatka
Tilda nasza pasja
Violetowo
Robótki Maleństwa
Sabinkowe krzyżyki
Sylwiabea
To i owo
Za szablon dziękuję
Za szablon dziękuję
Fanklub Tildy

Towarzystwo Pierwszego Rzędu

Parafialna
sluchajcie dzieci miłe
jutro i w poniedziałek
w łodzi
w ramach festiwalu dialogu czterech kultur
(dlaczego czterech?)
wystawi się rimini protokoll
milcząca grupa z niemiec sikała nad nimi po gaciach z zachwytu

więc może byśmy tak wsiedli do pociągu bylejakiego?
pościskamy się, w pierwszym rzędzie zasiądziemy i będziemy szczęśliwi

broid z ideją

skomentuj (3)


01:46:46 2005-08-28

live from wola (ochota niedaleko)

- jaki oni mogli mieć seks, no jaki?
- na pewno zajebisty
- na pewno
- ona inteligentna, on sztywny


wieczór z panem darcym w toku

broid korzystawszy z bytności terry i axura w odprężeniu (chwilowym)

skomentuj (14)


00:47:45 2005-08-31

inaczej
ponieważ testosteron za bardzo sie rozhulał w życiach trzech panien w occie
to zróbmy tak, jak powiada hrabina

i chodźmy wraz na tego jarmusha.

Czysta Forma

Tagi

analiza Bill Murray Charlie Kaufman Christopher Doyle dramat psychologiczny Eric Rohmer Euforia festiwal film film eksperymentalny Filmówka fotografia mody Hiszpania Hollywood Ifigenia Jim Jarmusch Julianne Moore Józef Robakowski kino amerykańskie kino autorskie kino Azji kino europejskie kino francuskie kino japońskie kino polskie kino rosyjskie Kiyoshi Kurosawa Krystian Lupa Krzysztof Warlikowski moda Nobuyoshi Araki nowele filmowe performance polski teatr PWSFTviT Scarlett Johansson Tadanobu Asano Tilda Swinton trailer Tsai Ming-liang video video performance Warsztat Formy Filmowej Witkacy Woody Allen