O czym chcesz poczytać na blogach?

Tijuana

Rowerkiem przez Stany

Golden Gate, Mase krytyczną w San Francisco, Johnna Millera i jego chatkę, Eda Gudersona z Creswell, impreze u Krisa, niedzwiedzia który zabrał nam sakwe, niesamowite Crater Lake, napis Hollywood, który był na wyciągniecie ręki, wszystkich policjantów przeganiających nas z parków miejskich i wiele innych niesamowitych historii jakie przeżyliśmy przez te dwa miesiące"

06:36, wyprawarowerowa
Link Dodaj komentarz »
Tijuana

Amerykanie stawiaja mur na granicy meksykanskiej. Ma ulatwic kontrole nad migracja meksykanczykow. Przez mur widac juz zupelnie inny swiat. Domy z blachy i dykty, duzo dzieci, przekupna policja a nad wszystkim powiewa ogromna flaga Meksyku.

Tijuana
Nawet jak nie chcesz do.

Najróżniejsze wieści z Ameryki Łacińskiej - bloog.pl

Pozwolić mu zostać ponownie wybranym na prezydenta Ekwadoru, ponieważ pozwala ona na ponowny wybór aktualnie rządzącego krajem prezydenta. Correa może zostać przy władzy nawet aż do 2017 roku.

Nowa Konstytucja jest dwudziestą w dziejach Ekwadoru. Daje ona większą władzę prezydentowi oraz poszerza ona udział paźństwa w gospodarce, gwarantując darmowe zdrowie i oświatę oraz zabraniając instalacji zagranicznych baz wojskowych na terenie Ekwadoru (w tym roku wygasa pozowolenie na istnienie w tym kraju bazy USA).Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,3746487,trackback

komentarze (0) | dodaj komentarz

Kolejnych 16 zabitych

poniedziałek, 29 września 2008 23:16

Policja meksykańska znalazła w poniedziałek 16 porzuconych ciał w przygranicznym mieście (z USA, na południe od San Diego) Tijuana. Prawdopodobnie zostali oni zabici z zemsty za schwytanie przez policję znanego.

Życie Na Fali - bloog.pl

7 odcinek 1 serii

czwartek, 05 lipca 2007 9:31
Kirsten postanawia pomóc Jimmy'emu w jego nowym interesie. Podczas rozmowy nagle całują się, ale mężczyzna ją przeprasza. Seth, Summer, Marissa i Ryan postanawiają wyjechac do Tijuany. Luke jedzie tam z Holly, która jest jego dziewczyna, jednocześnie chłopak spotyka sie z Marissą. Kirsten dowiaduje się, że Sandy ma nową pracę, i współpracowniczkę Rachel, która jest jego przyjaciółką sprzed lat. Ryan, Seth, Summer i Marissa w Tijuanie widza Luke'a a Holly i Marissa poznaje prawdę o swoim chłopaku. Sandy spędza dużo czasu w pracy z Rachel. Marissa pije w barze i bierze narkotyki. Ryan, Seth i Summer ruszają na jej poszukiwania. W końcu znajdują nieprzytomną dziewczyne na ulicy i postanawiają zabrać ją do szpitala.

Podziel się:

Spoon too big

Juz mi z tym wszystkim lepiej. moze dlatego ze wreszcie sie komus wygadalam (KaMilko :*), a moze po prostu dotarło do mnie ze to koniec i ze go juz pewnie nigdy nie zobacze.
tak więc; reaktywacja!
KaMilko musimy sobie koniecznie uszyć te torby! ja dzisiaj zainwestuje we farbki do materiału.
aha i wiesz co? ja wczoraj w Twoich komentarzach taką liste piosenek śliczną zrobiłam, a wyświetliła sie tylko noookie... eh... no wiec jeszcze raz

-'nookie' limp bizkit
-'whats your number' cypress hill
-'leave us alone' gentleman
-'wszystko chuj' elektryczne gitarrrrrry
-'me gustas' manu chao
-'welcome to Tijuana' manu chao
-'armia zbawienia' cool kids of death
-'dragostea din tei' ozone
-'behind blue eyes' limp bizkit
-'here without you' 3 doors down
-'don't cry' gunsN'roses
-'jedziemy po zioło'
-'suga suga' baby beesh

więcej grzechów nie pamiętam... ;) buziak KaMilko :*
wyprodukowała Qsiaq dnia 2004-08-13 o 08:46:36
może skomentuj
(1) osób postanowiło dodać coś od siebie


i całe zapominanie trafił szlag
bo do mnie Paveł.