O czym chcesz poczytać na blogach?

Tiffi

M-Socha.blog.onet.pl / Pierwszy i jedyny blog o Małgosi. - Onet.pl BlogElektoralna Dental Clinic.
  
Centrum stomatologii Elektoralna Dental Clinic, powstało przy ulicy Elektoralnej 28 w Warszawie. 21 września na otwarciu klinki pojawiły się gwiazdy, w tym także Małgosia Socha. Tutaj zdjęcia.
----------------------------------------------------------------------------------
Witam. Zrobiłam 'porządek' w dziale affiliates i linki. Jeśli ktoś z was ma mnie w aff, a ja go usunęłam to piszcie. Dodam ta osobę, i z góry przepraszam. Teraz mam zamiar zrobić taki porządek w dziale Małgosi, ponieważ tam też panuje 'bałagan'. Z nową notka powinna się pojawić nowa grafika. ;)
Na dzisiaj to tyle. Pozdrowienia dla Gosi, i dla was! ;*
Paulina. (10:42)
38 komentarzy.

17 września 2009
071. Wywiad - Tele Programy. DDA. Tiffi.

assassin.blog

Mialam iśc na cmentarz i byłam w polowie drogi kiedy wrocilam bo stwierdzialm ze to nie ma sensu poshałam z mama na zakupy wróciłam napiłam sie kakaa poshlam do batorego.... wróciłam i zjadłam 2 bułke ... poshłam do rossmana i batorego wróciłam.... pogadałam chwilke z ojcem i z ludzikami na gg... POtemposhłam po trampppki ..:D Taaak to jest pkt przy którym warto się zatrzymać..:D Kupilam sobie sliczne dlooogie czarne trampkii..:D phhihi..:P zajebiscie..:D:D BYłam po nie z Agusiom..:DEhhh..:D POtem rocilam do domku i ochodzilam po miescie chwilke poshłam po zapałki worcilam do domq poshłam do Tiffi i qpilam zajebisty czarny skorzny pasek z cwiekami i z alancushem metalowych...:Lol: nie no zajebisty jest..:D A tak ogoólnie to ja mam shlaban na wshystko przez tp ze przyshlam do domu pijana..:D:D No to moze trpshke powiem co i jak bo jest o czymm..:D: ohihihi
A wiec zaczeło sie od tego ze Damian zaczał namiawiac grocha na impresse..:D No i groch w koncu zrobił ja bez pozwolnie Marry Ann i Mamusi..:D WPadlismy do niego... Mi na poaczatq nie chceli pozwolic ale looz..:D byłam u grosh first...Phi i najpierw siedziałam przy kompie a potem inni zaczeli wpadac..:d Grzesiek mIał ze soba chyab z 8.

Rejestracja.blog.pl - pokaz rejestracje!!!!

,,Nienawiść jest siłą przyciągającą, tak jak miłość." - Terry Pratchett. - Onet.pl Blog

Oczy. Później było jeszcze gorzej. Poczuła jak czyjaś druga dłoń powędrowała pod bluzkę, idąc to coraz wyżej. Każde próby wyrwania kończyły się porażką. Był za silny.

                                               *~*~*~*~*~*
Przepraszam wszystkich za to, że musieli czekać tak długo na nowy rozdział.
Dziękuję Tiffi. Kobieto, co widzisz w moim opowiadaniu fajnego? Przecież to takie oklepane, że ja się aż dziwie, iż ktoś to czyta. Ja na waszym miejscu bym tego nie robiła, głupki xD. Na dodatek zaspamowałaś mi skrzynkę... Niegrzeczna jesteś xD.
I witam też Hiro! Aż dziw mnie bierze, że facet też zaczął to jakiś czytać :o. Ale ok. Mój kuzyn w dzieciństwie wolał się bawić lalkami barbie, a ja jego samochodzikami i samolotami... (też nie wiem, co to ma do rzeczy). Wiem, że szablon jest fuj oraz be. Ale to dla mnie czarna magia, jednakże coś zmajstrowałam dzisiaj... i wydaje mi się to zbyt.