O czym chcesz poczytać na blogach?

Tibia 8.6

Strona główna - TibiaOrg

Udostępniła mi swoje dane aby stworzyć Blog'a, lecz nie zgodziła sie na to aby wszystkie znaki reklamowe zniknęły z map, no ale cóż przynajmniej zaoszczędziłem wiele czasu.

Pozdrawiam
:: jerry_killaz ::
19:20, jerry_killaz , Strona główna
Link Dodaj komentarz »
Prace
Prace nad Blog'iem jeszcze sie nie zakończyły więc różne problemy występowane na stronie sa spowodowane ciągłymi zmianami.

PRZEPRASZAM
18:33, jerry_killaz , Strona główna
Link Dodaj komentarz »
Download
Co by to był za Blog bez Download'u, a więc postanowiłem że dam wam w skrócie linki do ściagania następujących programów:

- Tibia 7.6
- Tibia GG 1.5¤
- Tibia Black Ice¤

Plik oznaczone tym znakiem ¤.

mniamka - Onet.pl Blog

Do niej. Trochę się przespałam i wróciłam do mieszkania gdzie już wspólokatorki szykowały spóźnioną imprezę hallowinową .Przyszło 16os wszyscy się świetnie bawili. Po godzinie 0.00 przenieśliśmy się do klubu studenckiego, a już po drugiej jechaliśmy do rynku na naprawdę niesamowitą imprezę. Gdy tylko weszliśmy od razu zaczął padac śnieg co jeszcze bardziej  poprawiło nasz nastrój. Wczoraj zapisałam się na sekcję narciarstwa i byłam na siłowni.Dziś niestety cały dzień robię projekty domku jednorodzinnego, ale w końcu na tym polegają studia, żeby pogodzic naukę z życiem nocnym :)
        
         
tibia (21:30) Jest też  sporo nauki. Kolokwia,sprawozdania ,a niedługo sesja.
           Jestem niezmiernie zadowolona,że wybrałam jako kierunek studiów architekturę krajobrazu. Już mam parę pomysł na pracę jeśli uda mi się te studia skończyc. Plan zajęc również posiadam ciekawy ;p
 Poniedziałek:Od 8.15 do 15.00 -wykłady(zasady projektowania krajobrazu,biologia roślin,fizjografia,matematyka,ergonomia), we wtorek od 8.00 do 16.00-najpierw cwiczenia(biologia roślin,matematyka,geometria wykreślna),a  nastepnie wykłady(geometria wykreślna,geodezja),środa 8.15-10.00-tylko cwiczenia z geodezjii,czwartek-cały wolny,a piątek 3 godziny rysunku i fizjografia od.

Kraina Tibijczyków

Komentarzy: 2 To fota z tibi dla tych co niewidzieli tej gry 2007-07-06 Komentarzy: 1 hehehehehehehehehe 2007-07-03
Komentarzy: 6 Dzien dobry 2007-07-02 Czes co porabiacie ja gram w tibie i sucham muzy.
Dlatych co niegraiom w tibie zapraszam do gry www.tibia.com wchodzimy na strone and.

Tam gdzie pisze login pod tym jest "all acont".
Pokazuje sie strona wpisujemy adres e-mail twuj i lecimy na sam dul.
Zaznaczamy okienka i create acont.
Przepisujemy numer gdzieśna na kartke  i exit.
Gdy przujdzie e-mail tam gdzieś jest hasło fdfg23 np
zapisujemy i wchodzimy tibia.com   nierzemy lobin namber w pisujemy a w drugim  hasło
2dsfew np.

Tibia tibia tibia tibia

- czyli na resztę świata ( kontynenty i inne wyspy ). Mapa Tibi jest niesłychanie wielka ( mam nawet obok napisany link do niej ). Gdy się przenosimy, to musimy podać jaką profesję wybieramy, oraz do jakiego miasta. 

Komentarzy: 0 Rozpoczecie gry 2006-04-15 Gdy tylko pojawimy się na roku gra stawia nam jasny cel - zdobyć, jak najlepszy level. Czym większy level, tym większe poszanowanie ze strony innych graczy. Level można nabić tylko w jeden sposób - zabijać potwory.Z ciał zabitych potworów wypadają różne rzeczy: od pieniędzy, zwane w tej grze "gp" przez narzędzia do broni lub zbroji. Komentarzy: 0 Mój pierwszy text :D 2006-04-15 Cześć oto mój pierwszy wpis. Poświęcam tą stronę, by opisać jaką fajną grą jest Tibia. Jest to bardzo wciągająca gra. Akcja dzieje się w średniowieczu, a zaczynamy jako.

Super Wypasione Dowcipy!!! Znajdziecie tutaj także informacje o grze internetowej Tibia !!!

Super Wypasione Dowcipy!!! Znajdziecie tutaj także informacje o grze internetowej Tibia !!!
RSS
niedziela, 02 kwietnia 2006
Jak zrobic postać w Tibii??
Początkujący grający w Tibie powinni wiedzieć, że gdy sie zrobi postac, (a robi się ją w ten o to sposób: wchodzi sie na oficjalną angielską strone Tibii, www.tibia.com, tam trzeba kliknac w "MY Account", następnie pojawi się okienko, tam nalerzy kliknąć "Sign Up", następnie kliknąć continue, potem i agree, potem accept, tam nalerzy podac swoj e-mail. Gdy wszyskie te czynnosci zrobicie poprawnie po wpisaniu e-mailu pojawi sie numer, nalerzy go zapisac, potem wejsc na swoj e-mial, tam dostaniecie wiadomosc o tibia. Znajdzcie na wiadomosci swoje haslo. Nastepnie gdy znasz juz swoj numer i haslo, wejdzcie ponownie na www.tibia.com, kliknijcie my account, wpisz swoj numer i haslo, i kliknijcie submit. Potem zjedzcie na sam dol strony tam bedzie create new character, kliknijcie na to i tam wystarczy juz.