O czym chcesz poczytać na blogach?

Thug life

Krocząc Drogą Samuraja

Mi kilka godzin życia. Teraz też zamiast się uczyć na jutrzejsze 3 kolokwia piszę ten bezsensowny dla niektórych tekst. Nie próbuję się nawet zastanowić, co się ze mną dzieje, ostatnio zadaję sobie pytanie na cholerę mi te całe studia magisterskie?? na zmywak?? zaśmiecam łeb bzdurami... Pomyślałem sobie skoro Tupac za filozofię swego życia obrał Thug Life, to ja nie będę gorszy i wymyśliłem!! Zapewne gramatycznie jest to złe, kiepskie i afeee, ale Idler Life stało się faktem. Niebawem zawita jako tatuaż na mym kaloryferze !

Ps. Život je boj !!!!!!

=/PENCIL BROS. 4 LIFE\=

^_^
Pisz blog
Dodaj blog do ulubionych
Wersja mobilna

ajax-escobar blog

Chetne osoby do kapieli ze mną pod prysznicem prosze o kontakt, hah) !

Jutro szkoła ( nareszcie!! ), później Eskulap, trzeba jakos zacząc sezon! A wiec wasz drogi blogowicz ajax ma zamiar zdawac na Akademie Ekonomiczną w Poznaniu, na specjalizacje Public Relations, jak to wszystko sie skonczy, dowiecie sie za niecały rok :P

piosenka ostatnich dni: Thug Life "How long will they mourn me"!!

pozdrawiam, wszystkim ludizom z problemami zycze szybkiego powrotu do bezproblemowej rzeczywistosci ;)
skomentuj (3)

tojestten.blog

Ze nauczyciele strasznie się spinali o "klikanie" kapslami na lekcji. A teraz nagle wielka zajawka na Frugo i to jeszcze wśród tych, którzy już mogą pić alkohol.
No to sie wyżaliłem na świat. [Och jaki ja wrażliwy jesem]
U mnie za to świetnie, ciekawe czy uda mi się zrealizować jakieś plany, wygląda na to, że nie bardzo, ale taki los thug life jak 2Pac. Poza tym tyle się wokół zmienia, że aż mnie to przeraża, coś jak gra naszej reprezentacji. Nie wiem czy dużo osób tak ma, ale ja mam wrażenie, że komentarz i obraz to dwa zupełnie inne mecze.

I otóz dlategóż właśnie szczupak. Tyle na dzisiaj pis joł !
Aha, 'black and yellow' Khalify to mega numer i nieważne gdzie to.