O czym chcesz poczytać na blogach?

Ths klika

(Opisy na nk, gg ) ' w tym cały sens istnienia- by umieć żyć bez znieczulenia! <3 - Onet.pl Blog

Sobie obcy ludzie ...

`a w życiu? ..
Nie ma powrotów, czas przecież nigdy nie zawraca ...

 

 

to my dzieci ulicy, przez podwórko
wychowani, getto, adoptowani, zwani oponentami
rezydenci ławek, schodowych klatek, ziom. ' / ths klika.

 

 

podwórko, zabłądzić, zaczepić tu nie trudno,
za rogiem pokus czyha problemów mnóstwo.' / ths klika.

 

Ludzie , muzyka , przemyślenia , może polityka

Raperow ale nie tylko . deszczu  swietnie do zgral ale tez raperzy nie zawiedli , postarali sie , i dostajemy naprawde mocne kawlki pelne ulicznego zycia i opowiesci . Oczywiscioe na pierwszy plan wychodza ludzie z Zip Skladu , ale to normalne ze zajebisci i znani najbardziej przykuwaja wzrok . Nie brakuje tu tez nowych jeszcze nie legend polskiego hh , jak chocby Ths klika , ktory naprawde swoja piosenka pokazali klase. oczywiscie musze zauwazyc ze najbardziej zwariowana piosenke na tej plycie nagrala F.I.R.M.A. z Krakowa , i jestem z tego dumny choc to juz sa przepalone ziomy i trzeba im wybaczyc ze sa szaleni . Pod wzgledem nowosci napewno pojawienie sie francusko-angielskich wstawek , ktoe mimo tego ze nie sa zabardzo popularne w.

Hemp-Gru!

W 1998 roku w Warszawie z inicjatywy raperów: Roberta "Wilka" Darkowskiego znanego z występów w grupach FJS i Molesta Ewenement i Macieja "Bilona" Bilki.

Duet współpracował z takimi grupami i wykonawcami jak: WWO, Zipera, Pono, Peja, Sokół, Koras, Ero, ZIP Skład, Pablopavo, Włodi, RRI, Bez Cenzury, JWP, THS Klika, Dixon37, Firma czy Ras Luta.

Z zespołem związany jest także kolektyw Diil Gang w którego skład wchodzą: Damian "Bas Tajpan" Krępa, Maciej "Bilon" Bilka, DJ Steez, DJ Story, Przemek "Fuso" Łuniewski, Hudy HZD, Jasiek MBH, Kubiszew, Kulfon, Marcin "Paluch".

CRIME CREW - Onet.pl Blog

Wystąpili gościnnie m.in. na kompilacji "Raport z osiedla" oraz na drugim albumie grupy Molesty Ewenement pt. Ewenement. Wilku i Bilon współpracowali również z takimi grupami i muzykami jak WWO, Zipera, Waco, Pono, Peja, Kaczy, Josef, Kubano, Sokół, Plankton, Koras, Romeo, Ero, Felipe, Żary, Hudy, Suja, Asfalt, Pablopavo, Włodi, RRI, Bez Cenzury, JWP, THS Klika, Zagmatfany, Dixon37

27 kwietnia 2006 na oficjalnej stronie Molesty Ewenement, Wilku i Bilon oświadczyli, iż zakończyli pracę z wytwórnią Prosto. Nagrywają teraz we własnej wytwórni "DIIL Records", w której mają się ukazać albumy: Żarego, Hudego HZD i mixtape'y DJ'a Brzydala. Później oświadczyli, że Żary dołącza do zespołu.

15.