O czym chcesz poczytać na blogach?

Thrash metal

wizje, halucynacje i przywidzenia Macieja K.

ad. 4: Że co? Jak? Monolit?! Co to jest?! Powiem szczerze, że dopóki pewien kolega Kajetan (zdravim!) nie podesłał mi tego utworu, nie znałem zespołu Monolit. Ba, do dziś nie znam żadnej innej piosenki oprócz tej. W kategorii "thrash metal z radośnie bezsensownym tekstem" absolutne mistrzostwo. PASTA! Z MAKRELY!

ad. 5: Połączenie thrash metalu z hardcore punkiem - wymyślił to geniusz. Ów geniusz wpadł także na drugi, równie genialny pomysł, by do wersji koncertowej tego utworu wpleść fragment "Raining Blood" Slayera. Mistrzostwo świata - trzeba posłuchać.

MOCNY W GĘBIE

  • Stefan
  • Opublikowany Maj 8, 2011 o 9:08 pm
  • Link
  • Odpowiedz

  a to przepraszam słuchający hc nie naparzali się w latach 80-tych z metalowcami w Usiech?

  • Krasnal Adamu
  • Opublikowany Maj 11, 2011 o 4:01 pm
  • Link
  • Odpowiedz

  A z innej beki… Ujawniono, że autorem ironicznych tekstów na nowym albumie Decapitated jest “autor pierwszej na świecie biografii thrashmetalowej legendy – Slayera”. A to niespodzianka… Jak sen

  rocking warsaw

  Solowy muszą sporo pracować, bo było tam niemało niedokładności – z drugiej jednak strony niewykluczone, że przy odpowiednim nakładzie pracy będzie z tej mąki niezły wypiek. Już teraz w ucho wpaść mogą tworzone przez chłopaków thrashowe riffy, spodobać może się ogólny zamysł i fajnie, że cisną w takim kierunku. Jak to zwykle bywa w takich wypadkach nie zabrakło coverów – początkowo byliśmy zatrwożeni, jednak wszystko wypadło naprawdę zaskakująco.

  Dodaj do ulubionych:

  Lubię
  Bądź pierwszą osobą, która doda ten do listy ulubionych.

  [.::silvergirl blog::.]

  Brglgrrh... SATAN! [:D])
  Jak wygląda fan: ponure, długowłose indywiduum noszące żałobę (chyba po dobrym guście [z glana mu!] albo strunach głosowych któregoś z oszołomów), w skórzanej kurtce i glanach
  Informacje dodatkowe: Metal dzieli się na kilka gatunków, w zależności od tego, jak łatwo można zrozumieć tekst:
  a)Heavy metal - ciężko zrozumieć
  b)Speed metal - za szybkie, żeby coś zrozumieć
  c)Thrash metal - zanim zrozumiesz, twoje bębenki będą rozwalone
  d)Death metal - prędzej umrzesz, niż zrozumiesz cokolwiek
  e)Black metal - czarno widzę twoje szanse na zrozumienie tekstu

  **The kurde End**

  [ FoR EvErY a SiNgLe DaY I Will bE WaiTinG FoR YoU. .]

  Bum klap" w tempie około 150 razy na minutę, jakieś warkoty, brzęknięcia, zmechanizowany głos, pokręcony syntezator. Jak wygląda fan: - dziwadło w plastikowo-foliowych łachach, ze słuchawkami w uszach i miną zdziwionego wielbłąda 2. METAL Co słychać: - gitarowy łomot i ryki jakiegoś wytatuowanego, długowłosego oszołoma ("Grblfgh...Grroagh...Brglgrrh...SATAN!"). Jak wygląda fan: - ponure, długowłose indywiduum noszące żałobę (chyba po dobrym guście.I glanach. Informacje dodatkowe: Metal dzieli się na kilka gatunków, w zależności od tego, jak łatwo można zrozumieć tekst: a. Heavy metal - ciężko zrozumieć. b. Speed metal - za szybkie, żeby coś rozumieć. c. Thrash metal - zanim zrozumiesz, twoje bębenki będą rozwalone (thrashed). d. Death metal - prędzej umrzesz, niż zrozumiesz cokolwiek. e. Black metal - czarno widzę twoje szanse na zrozumienie tekstu... 4.