O czym chcesz poczytać na blogach?

Thorn

,,Szklane płatki jak żyletki przecinają brzęczące ciszą powietrze" - Onet.pl Blog

Wielka miłość i przetrwała wszystko.

Chciałabym, żeby taka miłość istniała naprawdę i żebym miała chłopaka tak pięknego jak Edward i tak opiekuńczego. Żeby był taki jak Edward Cullen(jako bohater, a nie aktor go grający). On jest piękny. Jako aktor też jest śliczny, ale w takich krótkich włosach trochę brzydszy jest ale nadal ładny. Jednak mimo wszystko najładniej wyglądał jak był wystyloizowany na Edwarda! Jako Cedrik też był ładny, ale wtedy był młodszy.

Cały czas paplam o tym samym!;D 

To żegnam. Pa.;**

 

PS Buziaki dla Listka, Thorn i Jabłkowego Aniołka.;P

Zapraszam na:

www.kwiatowa-polana.blog.onet.pl

www.noc-pelna-gwiazd.blog.onet.pl

www.lady-thorn.blog.onet.pl

www.walk-darling.blog.onet.pl

www.story-of-paulina.blog.onet.pl

Płatek (22:39)
2 ;))

14 lutego 2009

Kolce spadające z nieba, ranią kwiaty naszych rąk-pamiętnik, dodatki, instrukcje... - Onet.pl Blog

3 No. Powiedzmy, że może być.

14 lutego 2009
Kolce spadające z nieba, ranią kwiaty naszych rąk. - czyli początek.

Hej, Haj, Heloł (jak to Mariolka mówi) itp, itd.

No to jedziemy z tym koksem.

Mój pseudonim na tym blogu to Thorn. Na innych podpisuję się zazwyczaj Lady Smile. Na prawdę moje imię zaczyna się na N i kończy na A. Nie, to nie jest to imię o którym pomyśleliście w tym właśnie momencie. A wiem co pomyśleliście (Edward się kłania). Nie jest to wcale jakieś pospolite imię, tylko takie, które zazwyczaj muszę powtarzać po kilka razy, żeby druga osoba dobrze je zrozumiała. No więc nie jest to Natalia, tak jak zapewne pomyśleliście, tylko beznadziejnie kijowe imię Nina. Bueh. Taaa pewnie powiecie, że to fajne imię, ale nie lubię kiedy ktoś zrozumie nie tak jak powinien, tylko jakieś "Lina" , czy.

Moda na sukces

Komentarzy: 0 Odcinki 3235;3236- z dedykacją dla Agusii :* 2007-03-03 Wybaczcie, że notka jest dopiero dziś, ale dopiero dziś się otrząsnęłam po wczorajszym odcinku ;-) To co się tam działo było STRASZNE!!! Po 6 odcinkach kłótni Dickona z Foresterami wreszcie zdecydowa komu je odda-czyli NIKOMU!!!!!! Amber tak płakała za małym Erykiem (robiła takie przeraźliwe miny), że ja też się popłakałam...ale ze śmiechu! Thorn z Bruck całowli się przez pierwszy odcinek (po chwili robiło się mi niedobrze) a w drugim odcinku spędzili noc (chyba nie musze tłumaczyć co ROBILI... ;-P). A potem Bruck oświadczyła się Thornowi-tak,dobrze czytacie-ona oświadczyła się facetowi... Ridge powiedział swojej zonie o zdradzie z Morgan i na tym skończyło się piątkowe szaleństwo Mody na sukces. Mam nadzije, ze teraz rozumiecie dlaczego tak długo dochodziłam do siebie. Pozdrawiam :*

Komentarzy: 2

Sweet Dreams

- Mamo! Mamo! Andrea w końcu dostała list! – niebieskooka szatynka biegała po wyłożonym boazerią hollu wymachując zapieczętowaną kopertą. Po tym jakże radosnym wydarzeniu, wszystko potoczyło się bardzo szybko. Zakupy na pokątnej, różdżka, książki, czas mijał Andrei jak we śnie i w końcu pierwszego września miała przekroczyć próg wymarzonej szkoły. Z jednej strony bardzo się cieszyła, ale z drugiej nie chciała się rozstawać z rodzicami i mugolskimi przyjaciółkami, które nie miały pojęcia kim naprawdę jest ich kolezanka. Bardzo bała się tej rozłąki. Nie zna tam nikogo. Młoda Thornówna od dziecka wyolbrzymiała problemy i kiedy całą czwórka przyjechała na dworzec oraz przedostała się na peron 9 i ¾ Andrea naprawde spanikowała. Nie mogła powstrzymać strachu. Złapała mamę za rękę i nie miała zamiaru jej puszczać. Rodzice wręcz siłą wsadzili ja do pociągu. Kazali Salmie zająć się siostrą, lecz kiedy pociąg ruszył Andrea zdała sobie sprawę z tego, że została naprawdę sama. Starsza siostra szybko spotkała swojego chłopaka i zostawiła młodszą siostrę w przedziale. Chcąc nie chcąc dziewczynka siedziała w samotności, wpatrując się w uciekający za.

WSZELKIE PODOBIEŃSTWO DO OSÓB I WYDARZEŃ JEST CAŁKOWICIE PRZYPADKOWE

Swoją ostatnią wolę: mam się z tobą ożenić. Wiem, zrobiłem to już raz, drugi… Ale chcę znowu brać z tobą ślub – jesteś kobietą mojego życia, nawet jeśli jesteś równocześnie moją macochą i matką mojego przyrodniego rodzeństwa. Muszę jednak przyznać, że Bridget i Rick nie dorastają mi do pięt, mimo, że mamy jednego ojca.

BROOKE:
Ridge, wiem, że kochasz Taylor. Widziałam was razem. Teraz wybacz, ale czeka na mnie twój brat. To z nim jestem, a teraz czeka nas poważna rozmowa z Bridget, córką twojego ojca, Erica i moją. Nie wie, że aktualnie jestem z Thornem, a dziś zamierzamy jej to powiedzieć. Przepraszam, Ridge. Wiele dla mnie znaczysz, ale tak naprawdę wnętrzem niczym nie różnisz się od innych Forresterów, a niewątpliwie jesteś najmniej przystojny. Popatrz - Thorn za co chwilę wygląda inaczej, raz ma taką twarz, raz inną. A ty? Od 1987 ani trochę się nie zmieniłeś. Żegnaj, Ridge.

(RIDGE załamuje ręce, błaga ją, żeby nie odchodziła, ale nagle na scenę wychodzi THORN, pozdrawia brata kiwnięciem ręki i wyprowadza BROOKE ze sceny. RIDGE sięga po szklankę z wodą mineralną i wypija ją teatralnym gestem, chodząc w.

Miley Cyrus - bloog.pl

Nawiązując do zdjęć opublikowanych przez Pereza Hiltona,
Cyrus powiedziała „Są ludzie dla których zło to jedyna droga.
 Musisz to wszystko zostawić za sobą i powiedzieć 'To moje życie' "

Oczywiście w życiu w którym jest się przyjacielem Breta Michaels,
nie wszystkie rzeczy są takie złe.
 Oboje wystąpili razem podczas koncertu Breta Michaels,
śpiewając „Every Rose Has Its Thorn",
piosenka ta znalazła się na nowym albumie Cyrus i jest zadedykowana jej mamie Tish Cyrus.
„Nasze rodziny przyjaźnią się od dłuższego czasu"
 - powiedział Bret. „Ona jest wielkim muzykiem.
 Ona jest jedną z tych ludzi, którzy zrobią wielkie zmiany w innych gwiazdach.
 Ona potrafi dać czadu."

Wydaj się, że Bret miał wpływ na Miley już od dziecka.
 „Moim pierwszym koncertem był koncert Poison" powiedziała.

Blog pisany nocą - bloog.pl

Oprotestowują decyzję sądu. Planned Parenthood nie chce, aby pacjentki miały dostęp do pełnej informacji, ponieważ wszystkim znana jest prawidłowość: im więcej kobiety wiedzą o aborcji, tym częściej wybierają życie. [Za: Americans United For Life – 21.08.2009 r.]

Uzdrowienie po aborcji – 25 lat Projektu Rachela

W Archidiecezji Milwaukee (USA) od 1984 roku lat działa program terapeutyczny dla kobiet, które dokonały przerwania ciąży. Zajęcia pomagają im uporać się z syndromem poaborcyjnym. Inicjatorką programu jest psycholog Vicki Thorn, niekwestionowany autorytet w dziedzinie pokonywania traumy poaborcyjnej. Inspiracją do opracowania i uruchomienia projektu stały się przeżycia jej przyjaciółki, która nie mogła poradzić sobie z syndromem proaborcyjnym. Thorn utworzyła grupę wsparcia dla kobiet, które doświadczyły przerwania ciąży. Projekt Rachela pomaga im uporać się z trudnymi przeżyciami po stracie dziecka, do której same doprowadziły.

Więcej czytaj: http://www.hli.org.pl/xoops/modules/news/article.php?storyid=1149

Pary lesbijskie otrzymały kolejne prawa rodzicielskie