O czym chcesz poczytać na blogach?

Thor online

Your 1# source for Taylor Momsen - Onet.pl Blog

Tay ślicznie wyglądała,była ubrana w czarną sukienkę z różowymi butami.

"Two Lovers" Premiere

     

Taylor Momsen w epoce kamiennej

Thora Birch i Taylor Momsen wystąpią w komedii 'CaveGirl'.
Obraz  będzie kinową wersją popularnego serialu BBC z lat 80.
Cykl przedstawia historię nastolatka imieniem Rex,który podczas szkolnej wycieczki zostaje przeniesiony w czasie do epoki kamiennej.
Rex nawiązuje znajomość z grupą prehistorycznych rówieśników,wśród których znajduję sie piękna Eba.
Elita
ChaceCrawford
Ultimate-Anna
 Gossip Love

Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)
Mia(contents and illustration);
 

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o Stargate, ale boicie się zapytać... /sg1-sga.xn.pl/ - Onet.pl Blog

Moje opowiadanie
  • Bohaterowie
  • Spis Treści
Ważne
  • Podstrona!!!
  • Stargate Online
  • Nonsensopedia o SG


Świat Cimmeria objęty jest Traktatem Ochrony Planet Asgardu(Treaty of protection of planet Asgard). Ludność jest prymitywna (wczesno-uprzemysłowionych wikingów). Ich religia opiera się nordyckich wierzeniach, wierząc, że Thor jest ich obrońcą. Po zniszczeniu Młota Thora (przez SG-1), asgardzka technologia przestała chronić ich planetę. Heru'ur zniewolił ludność. Gairwyn, jedna z cimmeriańskich przywódców, została przeniesiona na pokład statku Thora, umacniając się w swoich wierzeniach, że Thor jest faktycznym obrońcą jej ludu. Nowy Młot Tora został umieszczony na planecie, a Cimmeria.

wilczek.mblog.pl - mBlog

2011-10-08 | 22:00:05
autor: wilczek | skomentuj (1208)
O kradzież z klasztoru franciszkanów w Pińczowie (woj. świętokrzyskie) obrazów, książek oraz szat liturgicznych oskarżyła Prokuratura Rejonowa w Pińczowie 40-letniego zakonnika. Kamerki Webcam - Kamery online Kosztowność przywłaszczonego mienia to prawie 500 tys. zł.
WIDEO: Istotnie walczy się z grzechem w Ameryce
Kevin Smith kontynuuje podróż po Ameryce ze swoim filmem "Red State". Aby przyciągnąć uwagę widzów, przygotował niezniszczony, czerwony zwiastun. Klip znajdziecie poniżej: Prócz zwiastuna jest też nowy plakat: (kliknij, aby powiększyć) Bohaterami filmu są.
"The Avengers"
W San Diego na Comic Conie zaprezentowano nieużywany plakat "The Avengers". Widać na nim ledwie logo. (kliknij, aby powiększyć) Kiedy przypadkowy wróg pojawia się, zagrażając bezpieczeństwu globu, Nick Fury - szef organizacji S.H.I.E.L.D. - musi stworzyć ekipę zdolną powstrzymać nadciągającą katastrofę. W skład zespołu wchodzą m.in. Kapitan Ameryka, Hulk, Thor, Czarna Wdowa jak też Iron Man. Obraz
Sobiech odchodzi do Niemiec
Artur Sobiech pożegnał się z Polonią Warszawa. Pierwszorzędny strzelec Czarnych Koszul przeszedł do czwartego klubu Bundesligi - Hannoveru 96. W czwartek Niemcy poinformowali na oficjalnej stronie klubu, że dziś podpisano trzyletni kontrakt.
"Trzy razy więcej błędów"
Po raz czołowy od ośmiu lat.

Przygody Ludzi

Komentarz »
środa, 08 czerwca 2011
IPN w Białymstoku szuka świadków, których zeznania mogłyby pomóc w śledztwie dotyczącym zbrodni komunistycznych popełnionych przez UB w Augustowie (woj. Transmisje Online podlaskie). Chodzi wysoce o pochówek ciał na terenie Urzędu Bezpieczeństwa, czyli w tzw. Domu Turka.
Najmniejsze Projekcje Świata: "Mała matura 1947"
20 kwietnia 2011r., o godzinie 12.00 w Kinie Atlantic. "Mała Matura 1947" to ciepła jak też pełna humoru opowieść o dojrzewaniu w pierwszych burzliwych latach powojennej Nasz. Ludwik razem z rodzicami przeprowadza się do.

Barca rozstrzelała Szachtar
Nie więcej jedną bramkę Na Camp Nou w ćwierćfinale Champions League zdołali zdobyć piłkarze Szachtara Donieck. Wbrew szumnym zapowiedziom podopiecznych Mircea Lucescu, że postarają się być równorzędnym przeciwnikiem dla Barcelony, był to gra jednej drużyny. Ostatecznie podopieczni Pep Guardioli rozgromili Szachtar 5:1.
WIDEO: Thor oraz Loki bohaterami animacji
Na iTunes, Xbox LIVE oraz PlayStation Network do ściągnięcia na korzyść drobną opłatą dostępny jest serial "Thor & Loki: Blood Brothers". Jak wskazuje tytuł opowiada on o dwóch nordyckich bogach, którzy stają się najgorszymi wrogami. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun kreskówki. [webVideo][/webVideo]
Na plaży w Mielnie znaleziono.