O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Thor

"Gdy myślisz, że coś możesz lub czegoś nie możesz, za każdym razem masz rację." - Onet.pl Blog

Tak?

- Czy nie byłoby możliwości... żeby ktoś z nią pojechał?

- Tak, myślę, że dałoby się to załatwić... Ale w rachubę nie wchodzi więcej niż jedna osoba, ponadto nie może to być nikt z piątej lub siódmej klasy. Dogadajcie się więc między sobą, za dwie godziny proszę mi powiedzieć, kto z nią pojedzie. Będę czekać w gabinecie.

- Dziękuję bardzo, pani profesor.

Natychmiast pobiegła do pokoju wspólnego, gdzie Kevin, Peter, Aline i Thor siedzieli nad książkami.

- Gdzie Ursula? - spytała.

- W dormitorium z Kate - powiedział Peter. - Nie, wszystko mi się miesza - zatrzasnął książkę i oparł łokcie na stole. - Dowiedziałaś się czegoś?

- McGonagall twierdzi, że nie da się zwolnić jej z egzaminów, może co najwyżej być lżej traktowana na praktycznych.

- Cholera by to wzięła i wszyscy święci - westchnęła Aline. - A co z wyjazdem do domu?

-.

Po srebrzystej stronie lustra

Mocy, co ma być dla niego nauczką i okazją do osiągnięcia dojrzałości, żeby godnie zastąpić na tronie ojca. Oczywiście Thor zmienia się, zakochuje się w śmiertelniczce i oczywiście wraca na Asgard w chwale, po drodze rozprawiając się ze swoim zdradzieckim bratem Lokim (w sumie nie uznałabym tego za spojler).

Ten film ratuje przede wszystkim humor – gdyby nie był zabawny to nie dałoby się go zupełnie oglądać. Główny mąciwoda Loki jakoś nie ma w sobie ikry, Anthony’ego Hopkinsa szkoda do roli Odyna, a Chris Hemsworth nieźle przypakował do roli Thora, ale zbyt wiele do grania to niestety nie ma. Efekty specjalne są, oczywiście, ale nie oszalejemy na ich punkcie. Napięcia nie ma, bo wiemy co zaraz się stanie. Wiemy kiedy tatuś Odyn przybędzie z pomocą, wiemy, że za wszystkim stoi Loki (chociaż na początku filmu zwodzi nas swoim zachowaniem), wiemy, że między głównymi bohaterami musi coś zaiskrzyć (chociaż nie iskrzy zupełnie), a oglądanie filmu to tak naprawdę tylko ustalanie którymi koleinami fabularnymi pójdą twórcy. Przemiana Thora na Ziemi nie daje się zaobserwować jako proces, po prostu nagle staje.

By Following The FREEZING MOON

Wypiła trzy beczki miodu.

"Osiem dni nie jadła moja pani, tak bowiem dręczyła ją tęsknota za tobą!" rzekł mądry Loki, by wyjaśnić dziwne jej zachowanie.

Olbrzym słuchał tego z radością. Niezgrabnymi paluchami uchylił woalu, by zobaczyć cudne lico narzeczonej. Lecz cofnął się przerażony oczyma, które błyskały jak strzelający ogień. "Moja pani", odparł Loki przebrany za dziewkę, "osiem nocy nie zamykała oczu z żądzy z a tobą."

Słowa te ucieszyły Thryma bardzo, zawołał wiąc rozkazując: "Przynieście młot potężnego Thora!"

Jakże uradował się Thor, gdy jemu, rzekomej narzeczonej, uroczyście położono jako weselny prezent młot na łonie!

W zajadłym gniewie chwycił za młot, rozkołysał go w dłoni i cisnął w olbrzyma Thryma, że ten padł po jednym ciosie z roztrzaskaną czaszką. Podniosła się wrzawa gdy Thor ciskał swym młotem Mjölnirem i w innych olbrzymów, a ciskał tak długo, aż żaden z rodu Thryma przy życiu nie został.

Niebo śmiało się i grzmiało zarazem, gdy Thor wracał do lśniących niebios z surowego Riesenheim.

"Przyzwyczajenie godzi nas ze wszystkim" E. Burke - Onet.pl Blog

*  *  *

- Dobrze cię widzieć, Nathanielu – rzekł William van der Bilt, witając wnuka w potężnym hallu. Nate rozejrzał się wokół. Minęło sporo czasu, odkąd był tu po raz ostatni. Przyznawał bez bicia, że odwiedzanie starszyzny rodzinnej nie należało ostatnio do jego priorytetów. – Thora już na ciebie czeka – mężczyzna wskazał drzwi po lewej – Jest bardzo zadowolona z twojej wizyty. Z przykrością przyznam, że ostatnio jej życie towarzyskie jest bardzo ograniczone. Z naszej winy, oczywiście. Twoja wizyta dobrze jej zrobi. – rzekł i poklepał wnuka po ramieniu.

 Nate skinął głową i pożegnawszy dziadka skierował kroki w stronę.

filmy2010-2011.blog

Komiksu o Thorze, władcy pioruna, synu Odyna, wydana została w 1962 roku. Thor, który walczy za pomocą Mjollnira, młota wykonanego z tajemniczego metalu, wygnany zostaje z Asgardu, siedziby najwyższych bogów, na Ziemię. Tutaj pozbawiony zostaje wszystkich swoich boskich atrybutów i jako dr Donald Blake, ma nauczyć się pokory i posłuszeństwa. O swojej przeszłości przypomina sobie dopiero kiedy przez przypadek znajduje Mjollnira. Tak rozpoczyna się jego walka o bezpieczeństwo ludzkości.

 

Tagi: thor online, thor do pobrania, thor za darmo

skomentuj (0)

Weź Tubę, na próbę / Made... The Movie (2010) Dubbing Online 2011-05-02 14:50:59

Oglądaj Online
Weź Tubę, na próbę / Made... The Movie (2010) Dubbing


Thor online

Your 1# source for Taylor Momsen - Onet.pl Blog

Tay ślicznie wyglądała,była ubrana w czarną sukienkę z różowymi butami.

"Two Lovers" Premiere

     

Taylor Momsen w epoce kamiennej

Thora Birch i Taylor Momsen wystąpią w komedii 'CaveGirl'.
Obraz  będzie kinową wersją popularnego serialu BBC z lat 80.
Cykl przedstawia historię nastolatka imieniem Rex,który podczas szkolnej wycieczki zostaje przeniesiony w czasie do epoki kamiennej.
Rex nawiązuje znajomość z grupą prehistorycznych rówieśników,wśród których znajduję sie piękna Eba.
Elita
ChaceCrawford
Ultimate-Anna
 Gossip Love

Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)
Mia(contents and illustration);
 

Filmy do obejrzenia online bez limitu movies to watch online

 • Avengers (2012) online pl

  Nad światem wisi widmo katastrofy. Nick Fury (Jackson) szef tajnej organizacji S.H.I.E.L.D. desperacko szuka wyjścia z beznadziejnej sytuacji. Decyduje się utworzyć specjalną jednostkę znaną pod nazwą "Mściciele". W jej skład wchodzą superbohaterowie: Thor (Hemsworth), Kapitan Ameryka (Evans), Iron Man (Downey Jr.) oraz inni. Bohaterowie łączą siły, aby zapobiec największemu niebezpieczeństwu w historii naszej planety... 

  

  Szczegóły wpisu

   Dodaj komentarz do wpisu „Rozliczenie PIT, program do rozliczenia”
 • poniedziałek, 30 stycznia 2012
  • Idy marcowe Ides of March online

   Trzymająca w napięciu historia pokerowej rozgrywki kandydata na prezydenta USA - Mike Morrisa (George Clooney) z czyhającymi na każde jego potknięcie przeciwnikami (Paul Giamatti) i wszędobylskimi dziennikarzami (Marisa Tomei). Szanse na elekcję pretendenta o bujnej przeszłości staną pod znakiem zapytania, kiedy w jego sztabie pojawi się.

 • Thor 2

  "kiedy kobieta omdlewa w objęciu,(...) w lubieżnym zwisa przez ramię przegięciu"

  Robionych zapewne masowo w Chinach. Po zakończeniu mowy owego faceta ludzie jak jeden mąż rzucili się na kupowanie rzekomych uzdrawiaczy. Swoją drogą całkiem niezły interes, taki jeden pierścień kosztuje sobie 40zł. Moje 40 zł zostało w kieszeni, jeżeli cokolwiek ma mnie chronić od złych rzeczy to wystarcza mi Młot Thora na szyi.

  Po zakupach otworzono kolejne drzwi, gdzie znów prawie mnie stratowano.. Za drzwiami znajdował się spory niebieski korytarz gdzie w długiej kolejce ludzie stali do.. kolejnych drzwi. Wyglądało to jak sprytne ukrywanie kolejek w ekstremalnym, wesołym miasteczku w Koloni gdzie kiedyś zabrał mnie.Odrzucającymi pogańskie ciągoty znowu upada. Bo czymże jest wiara w magiczne talizmany i uzdrowicieli jak nie tęsknotą ku głęboko zakorzenionym w naszych duszach i podświadomościach pradawnym wierzeniom i zabobonności.

  A podsumowując interes.
  Benzyna - jakieś 100zł
  Zakupy przy straganach - 200zł
  Bilety - 50zł
  "datek" dla energoterapeuty - 100zł

  Dziennie pana uzdrowiciela odwiedza po kilka autobusów ludzi. Nic tylko pogratulować obrotności i głowy do interesów.


  "Leżę tu a oni na górze płaczą
  Ciasno mi a oni mnie wspominają
  Pierwszy robak w pietę.

  medycyna

  medycyna

  Abym dała więcej swoich wierszy. One są fuj. I ostatnio cierpię na bezwenność, więc raczej brak. Kiedy znów ucierpię na w akwarium wenność założę osobnego bloga .

  Koniec kazania. Bywajcie chorzy, aby przepisano wam zwolnienia ^^.
  Dość już! Wykrzykuję raz po raz

  Wybiegam daleko, nie znając drogi,

  Biegnę przed siebie nie patrząc pod nogi

  Może się przewrócę, ale już nigdy,

  już nigdy tu nie wrócę.

  Mknę w nicość, w ciemność

  z prędkością końskiego galopu.

  Stoję nad przepaścią.

  A gdzie kończy się życie?

  Wystarczy krok,

  krótki lot,

  jak Thora młot

  uderzę w ziemię.

  Bornholm po mojemu

  Wzbogacenia się oraz zabicia nudy (w tamtym czasie ziemię dziedziczył najstarszy syn, reszta nie bardzo potrafiła znaleźć sobie zajęcie, a karczowanie lasów pod nowe pola było bardzo czas- i pracochłonne, a przy tym mało efektywne, z racji nieurodzajnej ziemi).

  Tradycyjne łodzie budowane były z dębiny. Miały od 20 – 25 metrów długości i około 5 metrów szerokości. Napędzane byly wiosłami albo żaglami. W ciągu doby przebyć mogły do 250 kilometrów. Żeglarze byli jednocześnie wojownikami. Kazdy z nich wyposażony był w oszczep i topór. Ich głowę ochraniał hełm. Do bitwy często ruszali na rauszu. Wikingowie wierzyli,.

  – panowie prosze się uczyć ). Równeiż na Bornholmie można odnaleźć runy, choć nieco młodsze, bo z XII wieku. Najczęściej umieszczone sa przy wejściach do kościołów lub na nagrobkach.

  Najbardziej znane informacje dotyczące wikingów mówią o ich wierzeniach i sposobach pochówku. Najważniejszym bogiem był Thor – pan wojny. Towarzyszył mu Odyn, czyli Gniew – bóg burzy. Triadę dopełniał Fricco – bóg płodności. Kiedy umierał wojownik palono jego ciało na jego łodzi. Razem z nim płonęły także niezbędne mu w Walhalli przedmioty – uzbrojenie, naczynia, nawet plansze do gry. Często zabijano i chowano.

  Osobisty dziennik jachtowy - Onet.pl Blog

  St. Thomas.
  - Skąd u pana taka nagła zmiana nastroju? – zapytał się zaciekawiony de Belmout gdy skończył wydawać rozkazy załodze
  - Przestałem żyć marzeniami, tylko zacząłem je realizować – odrzekł z uśmiechem Nathaniel.

  Nathaniel (15:06)
  Brak adnotacji w dzienniku

  18 października 2007
  Spotkanie czI

  Wtem do kajuty wszedł de Belmout:
  - Lady Eev weszła na pokład kapitanie –
  - Dobrze, dziękuje de Belmout – odpowiedział Rat
  Lady Eev była jedną z niewielu kobieta jakie otrzymały zaszczyt dowodzenia żaglowcem. Kiedyś razem z Nathanielem pływali w poszukiwaniu przygód, wtedy jeszcze na brygu Thor, później Eev objęła dowództwo jad jednym z pryzów i tu ich drogi się rozeszły, aż do dziś. Wtedy w drzwiach kabiny pojawiła się postać ciemnowłosej pani kapitan. Nie zmieniła się tak bardzo jak podejrzewał Rat.
  - Eev – powiedział uradowany jej widokiem, zawze jej obecność poprawiała mu humor.