O czym chcesz poczytać na blogach?

Thomson

Jeny

Przesiadywała przed domem i ruszyła w stronę drzwi.

- Podobno, znowu wczoraj kogoś okradli. – John oglądnął się za sąsiadką, powoli wspinającą się po schodach. Jego ruchy były szybkie i nerwowe. Łysiejąca głowa – na której widać było różowy, odciśnięty prawdopodobnie już na stałe, szef nieodłącznej, bejsbolowej czapeczki -  kiwała się rytmicznie. – Słyszałaś coś o tym, Julio?

- Niczym się już nie przejmują! Okradli ten różowy, narożny dom. Ci biedni, młodzi ludzie, użądzili sobie w tym czasie przyjęcie urodzinowe – w ogrodzie! – Babcia Julia odwróciła się w stronę starego Thomsona. – Też kiedyś moglibyśmy wydać u nas, jakieś, małe, ogrodowe przyjęcie. – Babcia Julia uśmiechnęła się pogodnie (do tyci-prawdopodobnego, szalonego pomysłu), zastanawiając się jednocześnie, dlaczego stoi w połowie schodów. Zapomniała czy wchodziła właśnie, czy wychodziła z domu. Zerknęła w stronę drzwi – były otwarte.

- Ja, to bym się z nimi nie patyczkował! – John Thomson, zacisnął dłonie na poręczach fotela. – Wystrzelałbym jednego po drugim!

- Dobrze że jest ciepło. Ostatnio w lutym musiałyśmy dogrzewać. Na szczęście Jeny,… – Babcia McKormick zamilkła w.

moje przemyślenia

Dodatniemu i ujemnemu ładunkowi elektrycznemu ?

A siły jądrowe?

Co jest przyczyną tak potężnych wartości sił wiążących nukleony w jądrze atomowym (potężnych w porównaniu z siłam elektrycznego odpychania) ?

Może właśnie wir ?

 

19:01, elelgood
Link Dodaj komentarz »
sobota, 25 września 2010
Niezwykły eksperyment Thomsona podważający trwałość i stałość materii.

Obecnie potrzebne są miliardy dolarów na budowę akceleratorów  demonstrujących podstawową naturę materii .

Thomsonowi wystarczyły dwa pudełka , dwa ręczniki i kilka butelek ze środkami chemicznymi. Jeden bok pudelka stanowił ciasno naciągniety gruby ręcznik, a w przeciwległej ściance wyciety był otwór w kształcie kółka.

W obu pudełkach , wskutek zmieszania oparów kwasu z amoniakiem , wytwarzały sie kłęby gęstego dymu. Mocne uderzenia w ręczniki powodowały wylatywanie z pudełek pierścieni dymu. Pudełka ustawiono równolegle ,.

Grand Theft Auto San Andreas - Onet.pl Blog

Której powinno być więcej w Sa.


Ken Rosenberg

Jeśli uważałeś go za czubka w GTA VC to w SA strach pomyśleć. Ten człowiek jest po prostu nienormalny. Będziemy wykonywać dla niego parę misji, przy okazji spotkania z nim spotkamy także Salvatore Leone, a ostatecznie wyświadczymy mu wielką przysługę i całemu miastu zmuszając go do wyjazdu ze stanu. Ma porblemy z narkotykami choć był już w szpitalu odzwyczajającym.


Catalina

Jest kuzynką Cesara. Jest to ta sama postać co była w gta 3. Tak to ona była obiektem zemsty w GTA 3. Trzeba przyznać, że ma bardzo oryginalny sposób wyznawania miłości. Jest to chyba obok Wooziego jedna z najzabawniejszych, oryginalniejszych osobowości.
Później jak dzwoni na telefon mozna się nieźle uśmiać.

Mike Toreno

Jest to postać barzdiej związana z rządem niż z mafią i gangami. W każdym razie - ten człowiek jest niesamowity.. i bardzo denerwujący, wręcz upierdliwy. Warto zaznaczyć że zabiliśmy go pare misji wcześniej, ale jak widać z góry tych to nie rusza. Wykonamy dla niego masę różnorodnych misji. Od kradnięcia ciężarówki podczas jazdy do wykradnięcia hydry z statku.


 

Thomson (22:39)

..... Jonas Brothers story - Onet.pl Blog

dzisiaj bedziecie miec nowego ucznia przyjechał z bla bla bla ale prosze nienaskakujcie na nirgo na kazdej przerwie bla bla bla natalie nie sluchala dopiero ostatnie słowa do nie dotarły

przedstwaiam wam  chociaz go pewnie znacie Nicka Jonas

Nick wszedl do sali było słychac piski wszyscy jarali sie tym ze do ich szkoły chodzic bedzie gwiazda

dziewczyna nie mogła w to uwiezyc moze nie przez to ze go widzi bo juz z nim tańczyła ale przez to ze będzie się z nią uczył

-Hmm nick usiadz moze z...Natalie o-baba

dobrze

Nick gdy ja zobaczył usmiechnoł sie perliscie co ona odwzjaminła i dosiadł sie do niej

Hey-Nick

Hey he słynny pan Jonas bedzie sie uczył w takie szkole jak tak hehe

-a co przeszkadza ci to

-nie wcale nie

jonas Thomson cisza juz gadacie

i dalej ciągła.