O czym chcesz poczytać na blogach?

Thomas anders

Kot w butach

Wytworem wyobraźni pisarki? Zapomniałam o jednym, bardzo seksownym dodatku do pani porucznik – multimilionerze Roarku, jej mężu.

W dwudziestym siódmym tomie Eve staje przed zadaniem rozwiązania zagadki tajemniczej śmierci znanego biznesmena Thomasa Andersa, człowieka zdawałoby się posiadającego nienaganną opinię. Thomas zostaje uduszony czarnym aksamitnym sznurem we własnym łóżku, a ślady wskazują na to, że nie stawiał oporu. Eve bierze na celownik rodzinę i najbliższych znajomych ofiary,.

Mieć czy być? - Onet.pl Blog

Potrafi cieszyć, prawie tak jak miłość! Ona udowodniła dziś,że jest moją prawdziwą przyjaciółką.
Nastrój poprawiła mi też dzisiejsza wizyta u fryzjera, której moje włosy się już od dawna domagały, bo rzeczywiście robiłem się prawie Thomasem Andersem z Modern Talking w latach '80:P A teraz mam nieco lalusiowatą. Ale tylko trochę;p
Pozdrawiam wszystkich i dziękuje za odwiedziny.
Autor (17:39)

Oficjalny Fanclub Kasi Novej:-) - Onet.pl Blog

Do tegoż odcinka :).Ważne jest to, iż Kasia w filmie zagrała samą siebie i miała możliwość zaprezentować swój repertuar muzyczny.Kasia nagrała w 2009 r również duety ze światowymi gwiazdami : solistą Modern Talking – Thomas Anders oraz duet z solistą zespołu No Mercy- Marty Cintron. Piosenka pt „Forever In a dream” zaśpiewana z wyżej wymienionymi wokalistami wywołała lawinę artykułów w mediach oraz topowe miejsca na listach przebojów na ONET, WP, INTERIA..

Wszystko o Andersie Jacobsenie:) - Onet.pl Blog

PARY SKOCZKÓW NORWESKICH:

 

Thomas Morgenstern - Tom Hilde

Gregor Schlierenzauer - Bjoern Einar Romoeren

Jernej Damjan - Roar Ljoekelsoey

Andreas Kuettel - Sigurd Pettersen

Arthur Pauli - Andreas Vilberg

Primoz Peterka - Anders Jacobsen

Ilja Rosliakov -

Serii prowadził Fin Janne Ahonen (139 m), który najwyraźniej ma ochotę na 5. w karierze triumf w całym Turnieju, ale dzisiaj musiał zadowolić się drugim miejscem. Trzeci był Niemiec Michael Neumayer. Lider klasyfikacji generalnej Pucharu Świata, Thomas Morgenstern, był dopiero szósty. Konkurs został przeprowadzony bez rywalizacji KO.

 

  

 

Anders Jacobsen zarówno w pierwszej, jak i w drugiej serii.

,,Dalej moga tylko bociany,, - Onet.pl Blog

Także skoncentrować się na zawodach na dużej skoczni.

Do zobaczenia


Wasz Gregor

 

  

 

I wreszcie obiecane wypowiedzi :

 

Wolfgang Loitzl

 

,,Ten medal należy się Thomasowi, to on poświęcił najwięcej z nas żeby go zdobyć .Lecz  miał ogromnego.

Szanse stanąć po raz 7 z koleji na najwyższym stopniu podium ! Fenomenalne skoki Fina bo aż na 225,5 i 216 metr pozwoliły mu odnieść pierwsze w swojej karierze zwyciestwo w zawodach rangi Pucharu Świata . Na podium znalazło się również miejsce dla Andersa Jacobsena i jego rodaka Johana Remena Evensena, który w 2 serii oddał najdłuzszy skok 223,5 m . A więc konkurs indywidualny zakonczyl się szczęśliwie dla skandynawów. O szczesciu nie mogli jednak mówić Austriacy, bowiem ,,lider,,.